728 x 90

شورش در جنگ سرنوشت

هم‌زمان با پرپر شدن جوانان در کف خیابان و روضهٔ تنگنا و تحریم روحانی، رهبر مقاومت ضمن پیام شورش در جنگ سرنوشت با کرونای ولایت گفت: «خامنه‌ای باید ۱۰۰میلیارد دلار سرمایه و دارایی‌های «ستاد اجرایی فرمان خمینی» ملعون و ثروت عظیم انباشته در تعاونی‌های سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و بنیاد مستضعفان و پولهایی را که در عراق و سوریه و یمن و غزه و لبنان هزینه می‌کند به بهداشت و درمان مردم ایران اختصاص دهد». (مسعود رجوی - پیام شماره ۲۲- شورش در جنگ سرنوشت با کرونای ولایت)

نشان دادن ثروت انباشته مردم در صندوق‌خانه خامنه‌ای و وحشت از فوران خشم مردم، به‌ناگزیر زبان کواکبیان، نماینده مجلس آخوندی را باز کرد و در توئیتی نوشت: «برای کرونا به‌جای استفاده از صندوق توسعه ملی می‌توان از اموال ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد مستضعفان بهره جست».

یک روزنامه حکومتی نوشت: «ما بسیاری از نهاد‌ها را داریم که ۴۰سال مالیات ندادند و حسابرسی نشدند. الآن کارد به استخوان مردم رسیده است».(جهان صنعت ۲۰فروردین ۹۹)

یک عضو مجلس ارتجاع با نزدیک شدن به خط قرمز خامنه‌ای گفت: «با صندوق ذخیره ملی نهادها و سازمانهایی که همیشه از امتیازات خاصی برخوردار بودند از معافیتهایی برخوردار بودند مثل بنیاد مستضعفان، مثل ستاد اجرایی، آستان قدس، اوقاف همه بیایند دو ماه در خدمت مردم باشند، همه بیایند دو ماه تمام دارایی خودشان را بدهند».(بهرام پارسایی ـ مجلس آخوندی ۱۹فروردین ۹۹)

مسعود رجوی - پیام شماره ۲۲- شورش در جنگ سرنوشت با کرونای ولایت: «حق گرفتنی است. باید برشورید و آن را از حلقوم آخوندهای ضدبشر بیرون کشید».