728 x 90

شنیده شدن انفجارهای مهیب در غرب کشور همراه با مواضع ضدونقیض

شنیده شدن صدای انفجار در غرب کشور
شنیده شدن صدای انفجار در غرب کشور

نیمه شب گذشته، صدای انفجارهای مهیبی در چهار استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و همدان شنیده شد. شدت و صدای انفجار در برخی نقاط از مریوان تا همدان به حدی بود که در و پنجره‌های خانه‌ها لرزید و مردم را به‌بیرون از خانه‌ها کشاند. علت واقعی انفجارها هنوز مشخص نیست و تناقض‌گوییهای ارگانها و مهره‌های مختلف رژیم بر ابهامات افزوده است.

وزارت کشور رژیم. مدعی است که حادثه خاصی رخ نداده و صداها ناشی از رعد و برق بوده است

-اما خبرگزاری نیروی تروریستی قدس، به‌نقل از برخی سایتهای خبری، علت را آزمایش سامانه‌های پدافندی عنوان کرده است.

استانداری رژیم در همدان علت را «برخی اقدامات آموزشی» اعلام کرده است. اما کمیسیون امنیت مجلس رژیم می‌گوید دلایل اصلی مشخص نیست

منابع دیگری در رژیم می‌گویند: این تمرینهای ناگهانی و شبانه بخشی از راهبرد آمادگی پدافند است.

سازمان هواپیمایی رژیم سه پرواز برنامه‌ریزی شده در صبح یکشنبه در غرب کشور را متوقف کرد و علت آن را به شرایط ناپایدار جوی نسبت داد.

بی اعتمادی عمومی نسبت به دعاوی و توضیحات مهره‌های رژیم به‌خاطر موارد پیشین و حملات غافلگیرانه اسراییل به هدف‌هایی است که رژیم حداکثر تلاش را برای پوشاندن و مخفی نگه‌داشتن آنها انجام داد.

 

خبرگزاری رویترز خاطرنشان کرده است: ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از شلیک پدافندهای ضدهوایی رژیم ایران حین وقوع انفجار در این مناطق است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/366e7783-7c52-43fc-85b4-86cd7dee3f8e"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات