728 x 90

شرکت توییتر حساب توییتر خامنه ای را به‌خاطر انتشار فیلم ترور ترامپ و پمپئو برای همیشه بست

شرکت توئیتر یک حساب وابسته به سایت خامنه‌ای را بست
شرکت توئیتر یک حساب وابسته به سایت خامنه‌ای را بست

هشدار کاخ‌سفید و پنتاگون

و محکومیت انتشار فیلم ترور ترامپ و پمپئو

و انجام عملیات تروریستی در آمریکا

 

مایک پمپئو وزیر خارجه ترامپ درباره مجازات قاسم سلیمانی:

این تصمیم درستی از سوی پرزیدنت ترامپ بود و من آنرا به او توصیه کردم

امروز مذاکره‌کنندگان ما با نمایندگان این رژیم نشسته

و به آنها پول و منابع و ابزاری می‌دهند

که هم‌چنان به ساختن شبکه تروریستی‌شان در سراسر جهان ادامه دهند

و این یک خطای فاحش است

 

روز شنبه ۲۵ دیماه فاکس نیوز خبر داد شرکت توئیتر یک حساب وابسته به سایت خامنه‌ای را به‌خاطر انتشار ویدئوی تحریک‌آمیز ترور در خاک آمریکا برای همیشه بست. سخنگوی توئیتر گفت این اقدام به‌خاطر نقض ضوابط این شرکت توسط حساب خامنه‌ای صورت گرفته است.

روز پنجشنبه ۲۳ دیماه سخنگوی کاخ‌سفید در واکنش به انتشار انیمیشن تحریک‌آمیز منتشر شده در سایت خامنه‌ای برای انجام عملیات تروریستی علیه ترامپ گفت: طبعاً ما قبلاً نیز چنین فیلمها و یا رفتار و لفاظی‌های تنفرانگیزی را از جانب ولی‌فقیه رژیم ایران دیده‌ایم.

 

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا نیز گفت: این بخشی از اقدامات شریرانه و مستمر رژیم ایران است که در منطقه مرتکب می‌شود. و هم‌چنین تهدیدی برای منافع ملی ماست.

وی افزود: جدای از این ما شاهد ادامه حمایت رژیم ایران از شبکه‌های تروریستی در خاور نزدیک و به‌خصوص حمایت آن از شبه‌نظامیان در سوریه و عراق هستیم که نیروهای نظامی ما را مورد حمله قرار می‌دهند. ما در وزارت دفاع آمریکا روی این تهدیدها متمرکز هستیم و از توانمندی نظامی برای دفاع از خودمان در منطقه برخورداریم.

سخنگوی وزارت دفاع هم‌چنین گفت: ما هر تهدیدی از جانب رژیم ایران، از جمله همین ویدئو، را جدی می‌گیریم.

(تلویزیون فاکس نیوز -۲۳دی)

 

سناتور لیندزی گراهام از اعضای ارشد جمهوریخواهان در سنای آمریکا نوشت: در رابطه با رژیم ایران، اگر می‌خواهید بدانید ما با چه کسانی طرف هستیم، این ویدئو همه چیز را به شما می‌گوید.

 

جیم بنکس نماینده کنگره آمریکا گفت: ولی‌فقیه رژیم ایران رئیس‌جمهور سابق آمریکا را تهدید به‌قتل کرد... دولت بایدن باید فوراً و به‌طور علنی این عمل را محکوم کند و به همه گفتگوها با رژیم ایران پایان دهد

 

مایک پمپئو روز ۲۳دی به تلویزیون فاکس نیوز گفت: من کلیپی را دیدم که آنها تهدید می‌کردند پرزیدنت ترامپ و مرا به‌قتل برسانند.

برای رژیم ایران و نیروی قدس آن روشن است که آنها خواستار انتقام از پرزیدنت ترامپ و من می‌باشند. این تصمیم درستی از سوی پرزیدنت ترامپ بود و من آنرا به او توصیه کردم.

امروز مذاکره‌کنندگان ما بانمایندگان این رژیم نشسته و به آنها پول و منابع و ابزاری می‌دهند که هم‌چنان به ساختن شبکه تروریستی‌شان در سراسر جهان ادامه دهند و این یک خطای فاحش است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8d0f39a0-8fa8-4c36-b844-a23e09b60636"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات