728 x 90

شبکه خبرنگاران مزدور رژیم زیر ضرب حسابرسی – دستگیری مجری و خبرنگار تلویزیون پرس.تی.وی رژیم ایران در آمریکا + فیلم

خبرنگار پرس تی وی رژیم ایران در آمریکا دستگیر شد
خبرنگار پرس تی وی رژیم ایران در آمریکا دستگیر شد

در ادامه رسواییهای زنجیره‌ای دیکتاتوری تروریستی، و دستگیری و اخراج تروریستها، و جاسوسان و برملا شدن ترفند پر فضیحت نظام ولایت، در استفاده از «شبکه خبرنگاران دوست» علیه مجاهدین و مقاومت ایران.

یک زن مأمور اطلاعات آخوندها، دو هفته پس از ورود به آمریکا در یک پرواز داخلی در فرودگاه سنت لوئیس دستگیر شد.

 

این زن،مجری و خبرنگار و به‌اصطلاح مستند ساز، در شبکه انگلیسی تلویزیون رژیم به نام پرس.تی.وی در لندن بود که پوش پرداخت پول به شبکه خبرنگاران مزدور و دیگر مستخدمان رژیم است.

زن مأمور به‌نام ملانی فرانکلین، ۵۹ساله، تبعه آمریکا، آفریقایی الاصل، بعد از اسلام آوردن در محضر آخوندها و رفتن به ایران و ازدواج با یک مأمور دیگر، اسم خود را به مرضیه هاشمی تغییر داد.

پرس.تی.وی آخوندها در لندن مدعی است که مأمور بازداشت شده هیچ گناهی ندارد و فقط برای دیدار با خانواده‌اش به آمریکا رفته بود.

 

خبرگزاری سپاه پاسداران درباره سوابق این خبرنگار تلویزیون رژیم نوشت:

مرضیه هاشمی پس از پخش فیلم مستند جنجالی ماجرای قتل ندا آقاسلطان با نام «تقاطع» از شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان پرس تی وی، شهرت بیشتری یافت.او در این فیلم تأکید کرد که یک «خبرنگار مستقل» است و این امکان را دارد که افراد دخیل و مطلع از قتل آقاسلطان را گرد یک میز آورد، از محل قتل تصویربرداری کند و با بالگرد، از بالا محل قتل را ببیند.تحقیقات این مستندساز در نهایت او را به این نتیجه رساند که به احتمال زیاد، یکی از اعضای (مجاهدین)، ندا آقا سلطان را کشته است.نتیجه‌ای که به‌گفته سپاه پاسداران بعدها با سفر نامزد ندا به خارج و همچنین حضور استاد موزیک ندا آقاسلطان «در شبکه‌های تلویزیونی ضد انقلاب، تقویت شد».

 

خبرگزاری اطلاعات آخوندها به‌نام مهر گزارش کرده است:

در حالیکه هیچ‌گونه دلیلی برای دستگیری ایشان داده نشده ولی مانند جنایتکاران در غل و زنجیر و محروم از پوشش کامل اسلامی به‌سر می‌برند!

- تنها غذایی که در اختیار ایشان گذاشتند گوشت خوک بوده که ایشان از خوردن آن اجتناب کرده و درخواست نان خالی بدون تماس با گوشت کرده، که به ایشان داده نشده و از دو روز پیش ایشان تنها یک بسته بیسکویت خورده‌اند.

از شما تقاضا داریم:

۱. از پخش هر خبری غیر از این خبر و آنچه از رسانه‌های رسمی هم‌چون صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش می‌شود بپرهیزید.

۲. با استفاده از هشتگ‌های زیر (فقط و فقط این دو هشتگ) و عکس‌های ارایه شده از ایشان، این خبر را به انگلیسی و فارسی در تمامی رسانه‌های جمعی به اشتراک حداکثری بگذارید. #مرضیه _هاشمی_را_آزاد_کنید

 

 

تلویزیون رژیم – ۲۱خرداد ۱۳۸۹ - پخش فیلم تولید شده توسط مرضیه هاشمی از شبکه خبرنگاران مزدور و دیگر مستخدمان  وزارت اطلاعات رژیم ایران - ماجرای قتل ندا آقاسلطان: 

مرضیه هاشمی:

این یکی از کسانی است که قبل از ورود او به کوچه در خیابان اصلی است. این ندا است اینجا است. ما عکس نسبتاًً خوبی داریم. فکر می‌کنم اون همان مرد باشد قبل از این که اتفاق بیفتد دارد با او قدم می‌زند. فکر می‌کنم این دوباره همان مرد باشد. مشتاقم بدانم که آن کیست. حالا بخش دیگری از این معمای خیلی پیچیده. این عکس عکس چاپ شده از گوردون براوان است.چیزی که در این باره برایم خیلی جالب است این است که اگر به تفسیر سی.ان.ان درباره این‌که چرا آنها نمی‌توانند چهره ندا را نشان بدهند برگردند این ور یادمان بیاید اینجا گوردون براون در این همایش بزرگ وهر چیزی که او درباره ارتباطات و ظلم صحبت می‌کند در زمینه درست پشت سر او ما عکس ندا را داریم که روی زمین است. این وضعیت تصویری مقابل چشم بیننده‌ها است.

 

مرضیه هاشمی:

اینجاعکس دیگری هم داریم این مریم رجوی رئیس گروه‌ ام کی او است. چیزی که به آن فکر می‌کنم این است که آنها مسئول خیلی از بمب‌گذاریها و ترورها در ایران بودند. این در واقع سرکرده گروهی است که با عراقی ها در طول جنگ علیه ایران همکاری می‌کرد و این یعنی این‌که آنها مسئول کشتن تعداد زیادی از مردم ایران هستند

 

مرضیه هاشمی:

می‌دانید این کیست. شما آن‌را نمی‌شناسید. شما هم آن‌را نمی‌شناسید.

استاد ندا: مریم رجوی

مرد شاهد: من فکر کردم مادر ندا است.

استاد ندا: نه مریم رجوی است.

مرضیه هاشمی:

می‌دانید مریم رجوی کیست.

‌دوست ندا: شنیدم اسم اورا

استاد ندا: مریم رجوی زن مسعود رجوی

مرضیه هاشمی:

 اولین ترورهایشان را که در ایران انجام داده بودند هر سال در تاریخ ۳۰خرداد آنها یک نفر را در یک جای ایران می‌کشند. از من می‌پرسند می‌تواند کار منافقین یا همان کار ام کی او که مجاهدین خلق باشد می‌گویم بله می‌شود.

مرضیه هاشمی:

عجیب نیست که این عکس هارا آن روز به سرعت به سی.ان.ان داده‌اند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/bdc1df4e-b4e0-4170-87ae-da93452faa10"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات