728 x 90

شانزدهمین هفته اعتصاب غذای زندانیان سیاسی در کارزار «‌سه‌شنبه‌های نه به اعدام» در زندانهای مختلف

اعتصاب زندانیان سیاسی
اعتصاب زندانیان سیاسی

زندانیان زندانهای قزلحصار، اوین (بند زنان و بندهای شش، هشت و چهار)، زندان مرکزی خرم‌آباد، زندان مرکزی کرج، زندان خوی و زندان نقده در شانزدهمین هفته کارزار «سه‌شنبه‌های علیه اعدام» اعتصاب خود را آغاز کردند.
زندانیان اعتصابی اعلام کردند این دور از کارزار را در حالی برگزار می‌کنیم که دو زندانی سیاسی عقیدتی هموطن به نام خسرو بشارت و کامران شیخه به ترتیب ۱۴ و ۱۰روز است، برای اجرای حکم غیرانسانی اعدام به سلولهای انفرادی بند امن در واحد سه زندان قزلحصار منتقل شده‌اند.
زندانیان افزوده‌اند در شانزدهمین هفتهٔ کارزار «سه‌شنبه‌های علیه اعدام» شاهد قطعی شدن حکم غیرانسانی اعدام برای توماج صالحی، محمود مهرابی، حبیب و عباس دریس، رضا رسایی، مجاهد کورکور و دهها هموطن دیگر هستیم.
زندانیان اعتصابی: قساوت شکنجه‌کنندگان خسرو بشارت در زندان قزلحصار، بسیار بیشتر از قساوت کارگزاران نازی در آشویتس است.
زندانیان اعتصابی از همه هموطنان خواسته‌اند با هر وسیله ممکن صدا و ندای مظلومیت زندانیان زیر حکم اعدام باشند و از دیگر زندانیان نیز خواسته‌اند برای مقابله با این روند غیرانسانی به کارزار «سه‌شنبه‌های علیه اعدام» به‌پیوندند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c8691ace-a4da-4f2a-b0cf-c9409116e621"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات