728 x 90

شادمهر عضو مجلس ارتجاع: انگار قسم خورده‌اند تمام مردم را بکشند!

فقر و کرونا - بیمه درمانی، اکسیژن، آی‌سی‌یو و داروهای نایاب
فقر و کرونا - بیمه درمانی، اکسیژن، آی‌سی‌یو و داروهای نایاب

شادمهر عضو مجلس ارتجاع در جلسه روز چهارشنبه اول مرداد۹۹ به بی‌عملی و بی‌کفایتی مقامها و مسئولان نظام در مقابله با کرونا و مشکلات و فقر مردم اعتراف کرد و گفت: «اما مسئولان یاد گرفتند همه چیز را به گردن مردم بیاندازند، فقط آمار می‌دهند آمار مبتلایان، آمار مرگ و میر، مسئولان گزارش بدهند که چه کار می‌کنند و چه کار کردند؟!»

عضو مجلس ارتجاع از گنبدکاووس هم‌چنین افزود: «چقدر آی‌سی‌یو دادند؟ تا کی مردم در صف مرگ منتظر خالی شدن آی.سی.یو باشند؟ چقدر اکسیژن زا تهیه کردند؟ مردم از بی‌اکسیژنی مردند! گزارش بدهند چقدر تمهید دارو کردند؟ داروهای نایاب در بازار سیاه به وفور با قیمت گزاف تهیه می‌شود، چقدر کانکس یا چادر برای اقشار ضعیف جامعه فراهم کردند؟ چقدر ماسک رایگان دادند؟ چقدر مواد ضدعفونی به مردم محروم و ضعیف دادند؟ مردم حتی توانایی خرید ماسک را هم ندارند، کمی به خود بیایند انگار قسم خورده‌اند که تمام مردم را بکشند»!

امانقلیچ شادمهر در ادامه گفت: «بیمه درمانی امان مردم را بریده است بیمه روستایی و سلامت برای تحقیر و تمدید برای هر نفر ۸۰۰هزار تومان پول می‌خواهد، فکری به این مردم بیچاره بکنید سهم استان از یک میلیارد صندوق توسعه کمتر از ۲۰میلیارد هست اما سهم استان همجوار بالای ۲۰۰میلیارد آیا این عدالت است»؟ .

آخوند محمد سبزی عضو دیگر مجلس ارتجاع با حمله به آخوند روحانی گفت: «این گرانی‌هایی که افسار گسیخته هست هر روز دیگه مردم به ستوه آمدند، چرا کاری نمی‌کنید؟ چرا هیچ نظارتی نیست، بابا یک حرکتی یک تحرکی، مردم بدانند شماها زنده هستید».
عضو مجلس ارتجاع در تذکری به وزیر ارتباطات رژیم گفت: «با توجه به این‌که کمتر از دو ماه به شروع کار مدارس و آموزش و پرورش مانده تعداد زیادی از روستاها بدون پوشش اینترنت هستند در حوزه انتخابیه بنده در بخش خرخان بخش قرقابان بسیاری از روستاها محروم از اینترنت هستند. خواهش می‌کنم سریع‌تر یک فکری کنید. بالاخره نوشدارو بعد از مرگ سهراب نشود».