728 x 90

سوگند ایرانیان به خون شهیدان

حضور پرشور و فعال ایرانیان آزادیخواه در صحنه بین‌المللی، گرمای آتش و شعله‌های قیام را در سراسر جهان گسترش داده است. اشرف‌نشانها با تلاش خالصانه، جهان را به صحنهٔ افشاگری بر علیه قاتلان تبدیل کرده و اجازه ندادند که جنایت پاسداران در قتل‌عام شهیدان مشمول گذشت زمان شود.

روز سه‌شنبه ۱۹آذر همزمان با روز جهانی حقوق‌بشر، هموطنان آزاده در لاهه ضمن ابراز همبستگی با قیام و شهرهای شورشی خواستار حمایت از مردم ایران و محاکمه قاتلان بیش از هزار تن از قیام‌کنندگان در ایران در دادگاه جنایی بین‌المللی، شدند. اشرف‌نشانان با برافراشتن مشعلها و به دست گرفتن عکسهای شهیدان با آنان در پیمودن راهشان تجدید پیمان کردند. در آمریکا از واشنگتن تا میشیگان و سانفرانسیسکو، طنین فریاد اشرف‌نشانها در حمایت از قیام و گرامی‌داشت یاد شهیدان به‌گوش می‌رسد.

در برن و استهکلم و مونترال ایرانیان آزاده ضمن برپایی نمایشگاه و برافراشتن تصاویر شهیدان، یاد و خاطرهٔ هزار نوگل شکفته در قیام سراسری مردم ایران را گرامی داشتند.

     اشرف‌نشانها با سوگند به جانهای پاک شهیدان، عزم جزم کردند که تا صبح آزادی مردم با تمام توان در       راه شهیدان و یاران بجنگند.