728 x 90

سوزش سخنگوی وزارت‌خارجهٔ رژیم از حضور مایک پنس در اشرف۳: اولین بار نیست، آخرین بار هم نیست

دیدار مایک پنس از موزه مقاومت از اشرف۳
دیدار مایک پنس از موزه مقاومت از اشرف۳

خطیب‌زاده سخنگوی وزارت خارجه رژیم آخوندی، در آخرین نشست خبری خود، پیش از تعویض با کنعانی، نسبت به بازدید مایک پنس از اشرف۳ و دیدار با خانم مریم رجوی سوزوگداز کرد و تأکید کرد چنین حمایتهایی در سطح بین‌المللی از مجاهدین، نه «اولین بار» است و نه «آخرین بار»!

 

نشست خبری خطیب‌زاده - ۶تیر۱۴۰۱

خبرنگار: ما شاهد حضور مایک پمپئو و ببخشید مایک پنس و مایک پمپئو در نشست [مجاهدین] بودیم همان‌طوری هم که آنها در این نشست گفتند که اگر ما سر کار بیاییم اگر احیای برجامی هم صورت بگیرد دوباره از آن خارج می‌شویم.

خطیب زاده: خیلی متشکرم صحبت‌های حضرت عالی و سؤال شما دو نکته، دو بخش مختلف داشت. در خصوص افراد و اسامی که شما نام بردید البته چیز جدید و تازه‌ای برای ما نیست. گروه بدنامان یک گنگ بدنامی دارند، که این گنگ هراز چندگاهی دور هم جمع میشوند و کلوپ بدنامی نشان را تشکیل می‌دهند. خوب واقعاً اینها ورشکستگانی هستند که تلاش می‌کنند اشبهه الناس به خودشون را پیدا کنند و با هم جلسه بگذارند خوب طبیعی هم هستش که این نشون میده تا چه میزانی ایالات متحده و مقامات آمریکایی در همه حوزه‌هایی که ادعا می‌کنند دروغ میگن، نفاق دارند و اهل دورویی و ریا هستند. نه به حاکمیت کشورها احترام می‌گذارند، نه این‌که تروریستی بودن گروهکها براشون مهمه.

بی‌ارزشند. البته جمهوری اسلامی همواره از مسیرهایی که باید این نقضها را پیگیری کرده، باز هم می‌کنه. اما شما عزیزان بدانید اولین بار نیست، آخرین بار نیست.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/255a0b53-095c-46c7-97be-9c9f8a9fc7ec"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات