728 x 90

سرکرده نیروی انتظامی: گروه‌های معاند و دشمنان سال ۹۷را برای ایجاد آشوب‌ها و ناآرامی‌ها انتخاب کردند

پاسدار حسین اشتری
پاسدار حسین اشتری

پاسدار حسین اشتری سرکرده نیروی انتظامی به قیام در سال ۹۷ اعتراف کرد و گفت:‌ گروه‌های معاند و دشمنان سال ۹۷ را برای ایجاد آشوب‌ها و ناآرامی‌ها انتخاب کردند.

وی با نگرانی با اشاره به این‌که باید آمادگی را برای سال ۹۸ حفظ کنیم افزود: حتماً معاندین درصدد هستد تا آرامش، صلابت و وحدت و همدلی را در ۲۲بهمن و دهه فجر را برهم زنند؛ بنابراین باید با آ‌مادگی و توان کامل امنیت را برقرار کرد و باید هوشیاری خود را کامل حفظ کرد.

قابل یادآوری است که در کنش و واکشهای باندهای رژیم و در ترس و نگرانی آنها از اوضاع انفجاری جامعه در جلسه روز یکشنبه ۱۴مرداد ۹۷ مجلس آخوندی، یکی از اعضای مجلس اعتراف کرد: «امروز شکاف بین مردم و حاکمیت و عدم اعتماد مردم نسبت به دولت و حاکمیت، به بالاترین حد خود رسیده است».

یک عضو دیگر مجلس ارتجاع، به‌نحوی سراسیمه، از سرکردگان اجرایی رژیم پرسید که کی «باید جواب بدهد توی این کشور»؟!

 

نگاهی به اظهارات وحشت‌آلود نمایندگان مجلس آخوندی و کارگزاران دزد رژیم ولایت فقیه:

عدم اعتماد مردم نسبت به حاکمیت در بالاترین حد ممکن

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس رژیم از جمله پرسید: مبنای قانونی و شرعی افتتاح حسابهای سپرده توسط قوه قضاییه چیست؟ تعداد این حسابها؟ صاحبان حسابها مبالغ واریز شده و سود حاصله و موارد مصرف آن از چه قرار است؟

مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد آخوندها نیز در مقام پاسخگویی به سؤالات به‌اصطلاح نمایندگان مجلس رژیم ایران گفت: «افتتاح آنها به سال ۱۳۷۸ بر می‌گردد و ۶۳حساب بانکی تعدادی ست که در طول ۲۳سال افتتاح و بسته شده است و در هر دوره سه یا چهار حساب فعال بوده لازم به ذکر است این حسابها همگی به‌نام قوه قضاییه بوده و صاحب امضا رؤسای قوه بوده‌اند».

صادقی نماینده مجلس ارتجاع از تهران در وحشت از سرنگونی نظام، در مورد غارت افسار گسیخته اموال مردم توسط قضاییه خامنه‌ای گفت: «در اردیبهشت ماه هم نوبت من شده بود آقای دکتر لاریجانی درخواست کردند که به‌دلیل حساسیتهای موجود در شرایط داخلی و بین‌المللی این به عقب بیفته من گفتم اشکالی نداره به شرط آن که قوه محترم قضاییه به‌صورت شفاف گزارش شفافی را از عملکرد این حسابها به رئیس محترم مجلس ارائه بکنند که با گذشت بیش از سه ماه متأسفانه این اتفاق نیفتاد...

متأسفانه امروزه شکاف بین مردم و حاکمیت و عدم اعتماد مردم نسبت به دولت و حاکمیت به بالاترین حد خود رسیده...

در مقام اجرای حکم به حسابهای قوه قضاییه تصرف قوه قضاییه در این وجوه مطابق ماده ۱۳قانون محاسبات عمومی کشور در حکم تصرف غیرقانونی در وجوه عمومی ست.

ثانیا سپرده‌گذاری آنها و عدم واریز آنها به حساب مخصوص تمرکز وجوه سپرده در خزانه برخلاف اصل ۵۳قانون اساسی و قانون محاسبات عمومی کشور است...

چرا به‌نام اسلام و به‌نام ولایت فقیه در حق مالکیت مردم تصرف غیرقانونی می‌شود؟ »

 

نگذارید مجاهدین بیایند و راهپیمایی را مصادره کنند!

خبرگزاری سپاه پاسداران خامنه‌ای ۱۴مرداد ۹۷ از قول امام جمعه پردیسان قم که از نقش مجاهدین وحشت کرده بود گزارش کرد: «لذا ما از همه طلاب انقلابی می‌خواهیم هر شهری هستید مردم اعتراض کردند، برید داخل شون و با آنها شعار بدید. نگذارید منافقین بیایند آن شعارها را عوض کنند و راهپیماییها را مصادره بکنند. همراه مردم باشید، مردم با ما هستند. اعتراضاتشان هم درست است. مگه شما اعتراض ندارید؟ آنها هم دارند. این‌طور نیست که هر کی اعتراض کنه ضد انقلابه. پس ما هم داریم اعتراض می‌کنیم، ضد انقلابیم، امام جمعه هم ضد انقلابه، نعوذبالله رهبر هم ضد انقلابه. همه دارند اعتراض می‌کنند، همه به ستوه آمده‌اند از این کلاف سردرگم که کفر خارجی و نفاق داخلی آنرا».