728 x 90

سخنگوی مجاهدین: بچه شاه در حالی‌که انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران را «بهمن شوم» می‌خواند، از سایرین می‌خواهد پیام‌آور احترام و ارزش‌های نیکی باشند

سخنگوی مجاهدین - ۱۶بهمن ۱۴۰۱
سخنگوی مجاهدین - ۱۶بهمن ۱۴۰۱
  • سخنگوی مجاهدین: بچه شاه در حالی‌که انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران و سرنگونی دیکتاتوری دست‌نشانده با آن همه رنج و خون و شکنجه رشیدترین فرزندان میهن برای آزادی و استقلال را در منتهای وقاحت و بی‌احترامی و از موضع ضد ملی و ضدایرانی «بهمن شوم» می‌خواند، از سایرین می‌خواهد پیام‌آور احترام و ارزش‌های نیکی باشند که پرچم ایران نماد آن است.

  • کسی که برای دیگران لالایی احترام می‌خواند قبل از هر چیز باید احترام خود را به مردم ایران و شهیدان و شکنجه‌شدگان در انقلاب ضدسلطنتی که شاه خائن را به‌خاطر دیکتاتوری و وابستگی سرنگون کردند اعلام و اثبات کند والا فریب و سفیدسازی است.

  • سرمایه و پشتوانه قرار دادن خیانتها و جنایت‌های خمینی و خامنه‌ای کافی نیست. باید در ۲۲بهمن قبل از هر چیز برای آزادی و استقلال مرزبندی ملی و تاریخی ایرانیان با دیکتاتوری و وابستگی را در «نه شاه، نه شیخ» به‌رسمیت شناخت و به آن احترام گذاشت. باقی حرف مفت و بی‌هزینه است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d367464d-f326-4c4d-9349-d6af1d1bc275"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات