728 x 90

ستاد اجتماعی مجاهدین جهت اطلاع هموطنان به‌ویژه جوانان قیام در داخل کشور اعلام کرد

ستاد اجتماعی مجاهدین
ستاد اجتماعی مجاهدین
 • ستاد اجتماعی مجاهدین جهت اطلاع هموطنان به‌ویژه جوانان قیام در داخل کشور اعلام کرد: یک مأمور نفوذی وزارت اطلاعات به نام ایرج مصداقی که ۱۶۰۶زندانی شکنجه شده در زمان شیخ و شاه به مأموریت کثیف او گواهی داده‌اند، در بخش فارسی بی‌بی سی ادعا کرد آقای مسعود رجوی در سال۹۲ به خامنه‌ای و رفسنجانی نامه نوشته و از آنها چاره‌جویی کرده است! این مطلب کذب محض و به دستور وزارت بدنام و تاکتیک شناخته شده فرار به جلو این قبیل مزدوران است.
 • اگر چنین نامه‌یی وجود دارد چرا وزارت و مزدورانش یک دهه در انتشار آن تأخیر دارند؟ اگر راست می‌گویند بلادرنگ باید منتشر کنند.
 • مزدور نفوذی هم‌چنین در بی‌بی‌سی ادعا کرد که آقای مسعود رجوی در سال۸۸ به مجلس خبرگان رهبری نامه نوشته و به آنها سلام کرده و خود را حقیر خوانده و از آنها چاره‌جویی کرده است! این نامه نویسی هم کذب محض است و چنین نامه‌یی در کار نبوده لیکن وزارت اطلاعات از یک پیام برادر مجاهد مسعود رجوی خطاب به خبرگان نظام در بحبوحه‌ٔ قیام ۸۸ در مورد ضرورت برکنار کردن خامنه‌ای و انحلال خبرگان ارتجاع که در روز ۲۱تیر ۱۳۸۸ از سیمای آزادی پخش شده آن‌چنان سوخته که اکنون پس از ۱۳سال در بحبوحه‌ٔ قیام ۱۴۰۱ می‌خواهد اینچنین از طریق مزدور نفوذی جبران کند.
 • پیام ۲۰تیر ۱۳۸۸ مسعود رجوی تحت عنوان «اندرز و پیشنهاد به مجلس خبرگان نظام» که هنوز هم بر روی سایت مجاهد موجود و در دسترس همگان است با این آیه از قرآن که شیوه خطاب کردن موسی به فرعون در شروع بحث است آغاز می‌شود: والسلام علی من اتبع الهدی (سلام بر آن کس که هدایت پذیرد)
 • برادر مجاهد مسعود رجوی سپس نوشت: مخاطب قرار دادن حضرات برای اینجانب بسیار دردناک و پر صعوبت است چرا که مجلس خبرگان در این رژیم نماد غصب و سرقت حق حاکمیت مردم ایران و از این‌رو مصداق بارز مغضوب علیهم از جانب خلق و خالق است.
 • او ادامه داد: مطمئناً همه حضرات در شرایط و سن و سالی هستید که مانند حقیر به یاد می‌آورید که مجلس خبرگان، از اساس محصول خیانت خمینی به مردم ایران و خلف وعدهٔ او در بارهٔ تشکیل مجلس مؤسسان با انتخاب آزاد ملت ایران است.
 • پیام تلویزیونی مسعود رجوی ۲۰تیر۱۳۸۸ به خبرگان نظام: از جانب مردم ایران و نسل انقلاب (انقلاب ضدسلطنتی) که خمینی را به قدرت رساند و برای او فرش خون گسترد سخن می‌گویم، از جانب محکومان به اعدام، از جانب شکنجه شدگان، از جانب زندانیان سیاسی و همهٔ آنها که حاصل رنج و خونشان آنها برای آزادی را خمینی ربود و ولایتش را در نهادی نامشروع به نام خبرگان، نهادینه کرد.
 • مسعود رجوی صریحاً «از بابت اتمام‌حجت و ثبت در سینهٔ تاریخ» پیشنهاد کرد: با توجه به حکم اخیر آقای منتظری درباره عزل تلویحی خامنه‌ای، که تالی تلو حجاج بن یوسف در روزگار ماست، برای ممانعت از خون‌ریزی و بغی و فساد هر چه بیشتر از سوی نامبرده
 • اولاً-با تشکیل جلسه فوق‌العاده خبرگان، خامنه‌ای را برکنار و موقتاً آقای منتظری را که اَعلَم همهٔ شمایان است، جایگزین کنید تا مقدمات انتخابات آزاد تحت نظارت بین‌المللی بر اساس اصل حاکمیت مردم ایران فراهم شود.
 • ثانیاً-پس از اتخاذ این تصمیم، بلادرنگ مجلس خبرگان را منحل کنید و آن را از دامان خود و روحانیت معاصر بزدایید.
 • ستاد اجتماعی مجاهدین به جوانان قیام توصیه می‌کند به متن کامل این پیام در سایت مجاهد مراجعه کنند تا ابعاد جعل و دروغگویی و رذیلت مأموران وزارت بدنام را بیشتر ببینند. همچنين پيام تلويزيونی ۱۸ارديبهشت ۱۳۹۲در آستانهٔ رياست جمهوری رژيم به خامنه‌ای و رفسنجانی بسيار روشنگر است و شورای ملی مقاومت ايران در بيانيهٔ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ زير عنوان «اثرگذاری مقاومت: شقهٔ دشمن، فراخوان به قيام» و «واكنش ديوانه‌وار باند غالب» به آن پرداخته است. اين بيانيه و پيام تلويزيونی نيز در سايت‌های مقاومت در دسترس عموم است

 • ۱۶۰۶زندانی شکنجه شده شیخ و شاه در مورد مزدوری و مأموریت و خطی که ایرج مصداقی پیش می‌برد گواهی داده‌اند. اسناد به‌ویژه گواهی آقای فریدون ژورک کارگردان و فیلمساز زندانی در زمان خمینی، در سایت‌های مقاومت در دسترس است.
 • فریدون ژورک در مورد نگارش کتاب‌های دژخیم لاجوردی سرجلاد اوین تحت عنوان «کارنامهٔ سیاه» انتشارات دادستانی انقلاب اسلامی مرکز تابستان۱۳۶۲ علیه مجاهدین گواهی داد که شخصاً ایرج مصداقی را در همکاری با بازجوی سفاکی به نام فاضل در دفتر بند ۳۱۱ اوین دیده است.
 • فریدون ژورک: چندی بعد برایم چهره پشت‌پردهٔ تنظیم و نگارش این کتاب‌ها روشن شد. نام این خائن پشت‌پرده ایرج مصداقی بود. او بر اساس متنهای ارسالی خارج از مجموعه شروع به تحریر متن کتاب‌ها می‌کرد. اگر هم نیازی به بحث حضوری یا بررسی مطالبی در خصوص پرونده پیش می‌آمد (که چندین مورد پیش آمد) این ملاقات در دفتر بند۳۱۱ انجام می‌گرفت.
 • فریدون ژورک: طرح نوشتاری مصداقی به سازمان تبلیغات اسلامی که مدیریت آن را حاج آقا زم عهده‌دار بود، ارسال شد که بعداً به‌صورت یک فیلم سینمایی تولید و در سینماهای سراسر کشور به نمایش درآمد.
 • پنج فقره اعترافات و انزجارنامه‌های ایرج مصداقی از زبان خودش در خاطرات زندان علیه مجاهدین در سایت‌های مقاومت موجود است.
 • ایرج مصداقی به‌نوشته خودش تنها کسی است که توسط لاجوردی به‌طور خصوصی و از در پشتی بر سر پیکرهای شهیدان اشرف رجوی و موسی خیابانی برده شده است. آن هم حدود یک ماه پس از دستگیری در سن ۲۱سالگی. این نشان می‌دهد که لاجوردی نوچهٔ خود را برای مأموریت‌های بعدی از جمله شرکت در گشتهای دادستانی اوین برای شکار مجاهدین آماده می‌کرد.
 • شاگرد جلاد اوین سعید شاهسوندی، به‌گفتهٔ خودش توسط حجاریان توجیه و با مأموریت اعلام شدهٔ «محاکمهٔ مسعود رجوی» به اروپا فرستاده شد. هم‌زمان مزدور ایرج مصداقی در خرداد۱۳۷۰ آزاد و با مأموریت به‌زیر کشیدن رهبری مقاومت «از عرش به فرش» برای نفوذ در مناسبات مجاهدین به خارج اعزام شد.
 • مصداقی مانند امیر سعدونی بمب‌گذار ویلپنت که ۱۲سال به‌عنوان سلول خفته به هواداری از مجاهدین تظاهر می‌کرد، به مدت دو دهه به ایفای نقش پرداخت و مراحل دگردیسی خود را طی کرد. نمونهٔ دیگر مهرداد عارفانی است که در دادگاه بلژیک به ۱۸سال حبس محکوم شد و در اوین همزمان با مصداقی به خدمت لاجوردی و سپس وزارت اطلاعات در آمد.
 • ایرج مصداقی همان مزدور پلیدی است که در لجن‌پراکنی‌های بی‌حدوحصر خود می‌گفت هزینه‌های مجاهدین را عربستان سعودی تأمین می‌کند و اطلاعات اتمی را هم اسراییل به آنها داده است. کانون‌های شورشی هم وجود خارجی ندارند و تماماً ساختگی است!
 • این مزدور هم‌چنین برای در بردن روحانی و ظریف ادعا می‌کرد آنها مطلقاً از طرح بمب‌گذاری در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران که در شورای امنیت رژیم به ریاست روحانی و با حضور وزیر خارجه‌اش تصویب شده بود خبر نداشتند!
 • این در حالی بود که حسام‌الدین آشنا مشاور روحانی و معاون قبلی وزارت اطلاعات ۱۰روز قبل از انفجار در یک توئیت رمزگونه نوشت: «می‌گویند کلاهی در کشمیر گم شده و چه بسا زوجه هم در این شلوغی زوجها المرحوم را در دیار باقی پیدا کند. آنها که به‌دنبال تابستانی داغ هستند ماجرای نیمروز را هم فراموش نکنند».
 • در تفسیر همین توئیت، سایت عصر ایران دو روز قبل از روز مقرر برای انفجار نوشت: منظور از زوجها المرحوم مسعود رجوی است و طبعاً زوجه او مریم است.
 • کلیپ صوتی و تصویری ایرج مصداقی به تاریخ ۱۳اسفند ۱۳۹۹ به‌روشنی هم‌خطی او با بازجویان و شکنجه‌گران وزارت اطلاعات را ثابت می‌کند. در این کلیپ که در یک دادگاه اروپایی هم ثبت شده است می‌گوید: «من یقه رجوی را ول نمی‌کنم... تا توی قبر فیزیکی هم نگذارم، خوب به‌لحاظ فیزیکی تو قبر نکنمش ول نمی‌کنم».
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8896b723-78f4-4372-bbb0-d59173886964"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات