728 x 90

سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای»: درخواست ویزای امیرعبداللهیان برای ورود به آمریکا را رد کنید

مارک والاس، مدیر سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای»
مارک والاس، مدیر سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای»

مارک والاس، مدیر سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» روز چهارشنبه ۲۲فروردین، با ارسال نامه‌ای، از آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا خواست تا درخواست ویزای امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه رژیم آخوندی برای ورود به آمریکا را رد کند.

مارک والاس در این نامه با بیان این‌که «دولت آمریکا به‌رغم رفتار ظالمانه امیرعبداللهیان در خاک آمریکا بارها به او ویزا داده است» گفت: «او در زمان حضور در نیویورک، ایالات متحده را تهدید کرده و بر ضد آمریکا و یهودیان سخنرانی کرده است».
وی در ادامه افزود: «رژیم تهران سرکوب وحشیانه داخلی در ایران را بیشتر کرده و شمار اعدامها در این کشور فزونی یافته به همین خاطر ما هم‌چنان نگران سیاست بیش از حد سخاوتمندانه وزارت‌خارجه ایالات متحده در اعطای ویزا به مقامات حکومت ایران هستیم که شریک تروریسم و سرکوب هستند».

مارک والاس مدیر سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» هم‌چنین خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا تأکید کرد: «ما ماه گذشته به دستیار شما در امور کنسولی نامه نوشتیم به روادید اعطا شده به معاون رئیس‌جمهور رژیم ایران در امور زنان به‌رغم سوابق فجیع او در سوء‌استفاده از زنان در ایران اعتراض کردیم اما هیچ پاسخی دریافت نکردیم. هم اعضای دموکرات و هم جمهوریخواه کنگره ماه گذشته برای شما نامه نوشتند و از وزارت‌خارجه ایالات متحده خواستند که چنین محدودیت‌هایی برای ویزا اعمال کند. با توجه به مطالب فوق و به احترام قربانیان تروریسم سپاه و حزب‌الله باز هم از شما می‌خواهیم ویزای امیرعبداللهیان را لغو و از ورود وی به آمریکا جلوگیری کنید».
مارک والاس در این نامه امیرعبداللهیان، را «عضو ارشد سپاه» عنوان کرده است و در نتیجه حضور دوباره او در آمریکا آن هم درست در تاریخ ۱۸ آوریل را «سیلی بر صورت قربانیان انفجار ۴۱سال پیش سفارت ایالات متحده در لبنان و خانواده‌هایشان» توصیف کرده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/82ad916e-1c51-42e8-b9bb-3e0a352bd821"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات