728 x 90

سارق آب خوزستان سپاه پاسداران است

طرح آبرسانی الغدیر
طرح آبرسانی الغدیر

مشکل و بحران آب خوزستان هم‌چنان ادامه دارد، پس از تالاب‌ها و آب کشاورزی، اکنون این آب آشامیدنی ۴میلیون و ۵۰۰هزار هموطن خوزستانی است که در حال قطع شدن است، آنهم در آب‌خیزترین استان ایران!

خوزستان از قدیم، حاصل‌خیزترین منطقه زراعی کشور بوده است.

اما اکنون حتی آب آشامیدنی مردم این استان هم تأمین نیست. در حالی‌که؛ هرگاه مردم خوزستان قیام کرده‌اند، مسأله آب تا حدی که خیزش عمومی مردم بخوابد، به‌طور مقطعی تغییر یافته! آن‌چنان‌که گویی کسی یا نهادی «شیرفلکه» آب خوزستان را به تناسب وضعیت سیاسی استان، باز و بسته می‌کند!

د‌ر جدیدترین مورد که آب شرب شادگان با فاضلاب قاطی شد، مدیرعامل آبفای خوزستان، آن نهاد مجهول الهویه را معرفی کرد: طرح آب الغدیر!

کرمی‌نژاد مدیرعامل آبفای خوزستان: امروز در اخبار آمده که آب شادگان با فاضلاب قاطی شده ۸۰درصد آب شرب شادگان از خطوط الغدیر است

طرح آب الغدیر چیست؟

الغدیر یکی از کلان پروژه‌های سرقت آب خوزستان به دست قرارگاه ضدخاتم‌الانبیای سپاه پاسداران است. یکی از چند مجموعه‌یی که آب آشامیدنی خوزستانی‌ها را برای صنایع رژیم یا صدور به کشورهای همجوار استفاده می‌کند. و به این ترتیب روشن می‌شود که سارق آب خوزستان سپاه پاسداران است که فقط به ضرب قیامهای مردمی، «شیرفلکه» آب خوزستان را باز می‌کند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات