728 x 90

ساختن زیر دریایی هسته‌یی در بحبوحه فاجعه کرونا

ساختن زیردریایی هسته‌یی توسط رژیم ایران در بحبوحه کرونا
ساختن زیردریایی هسته‌یی توسط رژیم ایران در بحبوحه کرونا
  • رژیم جنایتکار ولایت فقیه و هزینه پولهای سرقت شده از مردم برای ساختن زیر دریایی هسته‌یی در بحبوحه فاجعه کرونا

در حالی‌که حکومت آخوندی در فاجعه کرونا مردم محروم را به قربانگاه می‌فرستد و از صدها میلیارد دلار اموال سرقتی مردم چیزی برای قرنطینه و نجات جان آنها هزینه نمی‌کند، خانزادی سرکرده نیروی دریایی ارتش تحت‌امر خامنه‌ای اعلام کرد، ساخت زیردریایی هسته‌یی در دستور کار نیروهای مسلح قرار گرفته است.

 

خبرگزاری رسمی رژیم – ایرنا ۲۷فروردین نوشت: خانزادی گفت: «به فکر ساخت زیردریایی هسته‌یی هستیم و در ساخت زیردریاییهای بزرگ‌تر از فاتح این قابلیت در وزارت دفاع به‌صورت بومی وجود دارد. موضع (نظام) در بحث انرژی اتمی مشخص است و بارها خامنه‌ای بر صلح‌آمیز بودن آن تأکید داشتند».

 

سرکرده نیروی دریایی ارتش رژیم افزود: «تهدیدات بسیاری در پیرامون ما وجود دارد، امروز اگر شاهد حضور ناو هواپیمابر آمریکایی در منطقه هستیم باید بدانیم که رانش آن هسته‌یی است و این موضوع باعث می‌شود تا ۶ماه در دریا بماند که در غیراینصورت، باید بعد از مدت کوتاهی برای سوخت‌گیری به بندر مراجعه کند و سپس به دریانوردی ادامه دهد».

 

وی در یک ادعای مسخره گفت: «اگر دشمن به پایگاهی حمله کند زیردریایی می‌تواند در مسافتی دورتر پنهان شود و در محلی که آنها تصورش را هم ندارند به دشمن حمله کند، پس با این ویژگی زیردریایی نیاز به یک رانش ویژه دارد که اگر آن را رانش هسته‌یی بدانیم پس زیردریایی به آن احتیاج دارد».