728 x 90

زوزه‌های پرسوز از دیدار مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳

دیدار خانم مریم رجوی با مایک پنس
دیدار خانم مریم رجوی با مایک پنس

دو روز پس از دیدار مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳ سوزوگداز رسانه‌ها و مقامات رژیم به هوا است. آنها که آثار چنین دیدارهایی را خوب آگاهند، با لجن‌پراکنی تلاش می‌کنند به مقابله برخیزند.

در این صفحه بخشی از این واکنش‌های هراس‌آلود را مطالعه می‌کنید:

سایت حکومتی انتخاب (۳تیرماه) در مطلبی با اشاره با دیدار مایک پنس با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت نوشت: «... پنس در سخنرانی ضدایرانی خود مدعی شد انتخاب آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با هدف سرکوب مخالفتهای داخلی و ارعاب مردم ایران برای سکوت بود...
طبق گزارش فاکس نیوز مایک پنس در میتینگ گروهک تروریستی با عنوان ایران آزاد شرکت کرد و هم‌چنین با مریم رجوی... دیدار داشت».

 

در فردای ملاقات مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳ جمعه بازارهای ولایت فقیه شاهد زوزه‌های نمایندگان خامنه‌ای علیه مجاهدین بود.

نماینده خامنه‌ای در اصفهان آخوند احمد محمودی نیز در جمعه‌بازار این هفته به سوزوگداز علیه مجاهدین پرداخت و در بخشی از سخنانش گفت: «نسل جدید ما بداند که دشمنان قسم خورده انقلاب منافقین کوردل خودباختگان... باید اینها بدانند [مجاهدین] چی کار کردند چند هزار نفر از این مردم شریف ایران را و شخصیت‌ها را به‌شهادت رساندند».

 

آخوند محمدی لائینی نماینده خامنه‌ای در ساری نیز در جمعه‌بازار این شهر گفت: «امروز [مجاهدین] در دامن این‌ها منافقینی که ۱۲هزار یا ۱۷هزار ترور کور در اینجا انجام دادند و بعد از اینجا رفتند به دامن صدام هم بر علیه ملت عراق کشتار کردند هم به صدام در مقابل ما خدمت کردند و به جنایات صدام کمک کردند و امروز هم که در کشورهای غربی و آمریکا دارند عمدتاً در فضای مجازی دزدی اطلاعات، استراق سمع، جاسوسی، تحریک آمریکا و کشورهای غربی به این‌که به ملت ایران فشار بیاورند تحریم‌ها را بیشتر بکنند و متأسفانه با یک جریانهایی همسویی که در داخل وجود دارند اینها کنار همدیگر و بسیاری از این مصیبت ها و دشواریها و مصائب را اینها به‌وجود آوردند و مدعی حقوق‌بشر هم هستند پول و امکانات‌شان را هم کشورهای غربی می‌دهند».

 

آخوند عاملی نماینده ولی‌فقیه ارتجاع در اردبیل: برای ما سخت است که مایک پنس در آلبانی در جمع مجاهدین حاضر شد.

در اردبیل آخوند عاملی نماینده ولی‌فقیه ارتجاع روز ۳ تیر۱۴۰۱ در این شهر گفت: برای ما سخت است که مایک پنس در آلبانی در جمع مجاهدین حاضر شد.

الان پارلمان اروپا میاد میگه، تضمین می‌کند سلامتی و امنیت اینها را، اردوگاه لیبرتی در عراق یادتان هست؟ بیانیه دادند، نفراتی‌که آن بیانیه را دادند میٰدانید کی‌ها هستند؟ کمیته امور سیاسی دموکراسی اروپا است، این چه انتخابی و این چه نماینده‌ای است؟ ۰۰۰

آگاه باش همه اینها را دنبال کنی، میرسی به آلبانی، اینها جمع شدند در آلبانی، دولت آلبانی به اینها سوله داده، نمی‌دانم چه سوله بزرگی، بله، بگذار الان یک حرف تعجب‌آور بگویم:

دیروز مایک پنس معاون ترامپ ۰۰۰به آلبانی رفته است، آن منافقان را آنجا جمع کرد ۰۰۰ این زمانی معاون ترامپ بود، آمد با آرزوهای شومش ترامپ را تشویق کرد که از برجام خارج شود (سایت هیأت آنلاین رژیم -سوم تیر)

 

زوزه‌های آخوند دژخیم صدیقی علیه مجاهدین: مجاهدین آشوبهای خیابانی را در سطح کشور راه انداخته بودند. این اقتدار قضایی بود که این آتش را خاموش کرد.

در جمعه‌بازار ولایت فقیه در تهران، آخوند صدیقی از دژخیمان قضاییه رژیم در دهه۶۰ گفت: اقتدار دستگاه قضا سبب خاموش شدن فتنه آشوبهای خیابانی مجاهدین در کشور شد. مجاهدین آشوبهای خیابانی را در سطح کشور راه انداخته بودند این اقتدار قضایی بود که این آتش را خاموش کرد.

آخوند صدیقی امام جمعه خامنه‌ای در تهران صادر‌کننده بسیاری احکام اعدام و شکنجه در قضاییه جلادان در دهه۶۰ از جمله در استان سیستان و بلوچستان بوده و دستانش به خون جوانان مجاهد و مبارز بلوچ آغشته است.

و اگر کسی در فضای قانون در فضای امنیت مرتکب گناهی و خلافی شد این دستگاه قضاییه است که بدون هیچ اغماضی با اینها برخورد قانونی می‌کند و رسالت خودش رو در دوران خاموش کردن آتش فتنه منافقین که آشوبهای خیابانی را در سطح کشور راه انداخته بودند این اقتدار قضایی بود که این آتش را خاموش کرد. (سایت هیأت آنلاین رژیم -سوم تیر)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1762e4d6-756b-47cd-99a2-6805e934b441"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات