728 x 90

وحشت سردژخیم قضاییه جلادان ازجوانان و قیام

سردژخیم قضاییه جلادان محسنی اژه‌ای
سردژخیم قضاییه جلادان محسنی اژه‌ای

سردژخیم اژه‌ای رئیس قضاییه جلادان در جمع بسیجیهای رژیم ۳۰ آبان وحشت رژیم از جوانان را برملا کرد و گفت که رژیم ممکن است از جایی ضربه بخورد که فکرش را هم نکرده وی هم‌چنین بر شقه و شکاف در نظام پوسیده آخوندی تأکید کرد.

سردژخیم اژه‌ای:

«رهبر معظم انقلاب اسلامی که امروز خود یک بسیجی بزرگ یک بسیجی که در راه اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانباز است و امروز حامی اصلی پشتیبان اصلی چه در داخل کشور و چه در خارج کشور جریانهای مقاومت امروز نگاهشون به این فرمانده بزرگ بسیجیان عزیز هستش».

«اگر همه ما و همه آحاد نسبت به فتنه‌انگیزی‌ها توطئه‌های جنگ نرم جنگ سخت جنگ ترکیبی آگاهی لازم نباشد اگر بصیرت لازم نباشد ما از جایی ضربه می‌خوریم که نمی‌دانیم اون کجا بود و چه شکلی این ضربه را خوردیم غافلگیر می‌شویم این بسیجیان عزیزی که در طول این چهل و چند سال در صحنه بودن اقدامات شبه‌نظامی داخلی او را کارهای ایذایی او را دفع می‌کنند از شما استمداد می‌طلبم از نیروی انتظامی از وزارت کشور از دستگاه امنیتی و اطلاعاتی مسائلی که پشت‌پرده است کشف بکنند به دستگاه قضایی معرفی بکنند».

«گاهی وقتها غفلت می‌کنیم حتی بچه‌های حزب‌اللهی به جون هم می‌افتند همدیگه رو تخریب می‌کنند جریانهای حتی همراه با انقلاب با انقلاب متدین خوب اما گاهی وقتها چه بسا غفلت بکنیم از نقشه‌های دشمن».

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1ab61773-d9cb-487b-a6a5-14f7026bf420"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات