728 x 90

زوزه‌های شکست نظام در نسل‌کشی و شیطان‌سازی از مجاهدین

آخوند خون‌خوار مصطفی پورمحمدی
آخوند خون‌خوار مصطفی پورمحمدی

زوزه‌های شکست نظام در نسل‌کشی و شیطان‌سازی از مجاهدین

دژخیم قتل‌عام ۶۷ آخوند مصطفی پورمحمدی:

برخی از جوانان و نوجوانان امروز درکی از وقایع ابتدای انقلاب و مجاهدین ندارند

و دادگاه‌ها می‌تواند در ذهن نسل جوان سؤال‌سازی کرده و آنها را به تفکر وادار کند!

 

ارگان قضاییه جلادان(میزان۲۶دی ۱۴۰۲) هم‌زمان با ششمین جلسهٔ نمایش روحوضی محاکمه ۱۰۴تن از مجاهدین، که ۳۵سال پس از حکم خمینی برای اعدام همه مجاهدین سر موضع برگزار می‌شود، با دژخیم قتل‌عام، آخوند خون‌خوار مصطفی پورمحمدی مصاحبه کرد و نوشت: مصطفی پورمحمدی، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در گفتگو با خبرگزاری میزان درباره برگزاری دادگاه‌های محکومیت مجاهدین در قوه قضاییه گفت: برگزاری این دادگاه‌ها از طرف قوه قضاییه بسیار کار خوبی است و باید آن را به فال نیک گرفت. انتظار می‌رود تا با برگزاری این دادگاه‌ها اسناد و شواهد بیشتری از جنایات فرقه منتشر و اطلاع‌رسانی شود... .

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی تأکید کرد: برخی از جوانان و نوجوانان امروز درکی از رویدادها و وقایع ابتدای انقلاب و جنایات این گروهک ندارند و دادگاه‌ها می‌تواند در ذهن نسل جوان سؤال‌سازی کرده و آنها را به تفکر وادار کند…

(خبرگزاری میزان - قضاییه رژیم ۲۶دی)

 

حرف‌های دژخیم قتل‌عام ۶۷ و نگرانی نظام جلادان از گرایش نسل‌های جوان به مجاهدین، معنایی جز اذعان به شکست نظام ولایت فقیه در نسل‌کشی و شیطان‌سازی از مجاهدین ندارد. آن هم از زبان دژخیم خون‌خوار مصطفی پورمحمدی که توجه شما را به شمه‌یی از غیظ و کین سبعانهٔ او علیه مجاهدین به‌نقل از اخبار سیمای آزادی در ۷مرداد ۱۳۹۸ جلب می‌کنیم:

 

آخوند دژخیم مصطفی پورمحمدی

عضو هیأت مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی

۳مرداد ۹۸

 

هیچ تخریبی در چهره نظام در این ۴۰سال اتفاق نیفتاده

مگر آن‌که مجاهدین پای اصلی آن هستند

 

متأسفانه به‌خاطر فضای روانی یا جهالت یک عده و حماقت یک عده

حالا ما بدهکار هستیم؟ پاسخ باید بدهیم؟

 

ما هنوز با مجاهدین تصفیه‌حساب نکرده‌ایم و بعد از تصفیه‌حساب

این حرف‌ها را پاسخ می‌دهیم

ما به‌خاطر مجاهدین کلی تلفات دادیم، شکست خوردیم

 

امروز مجاهدین دشمن‌ترین دشمنان این نظامند

به حساب تک‌تک آنها باید برسیم

همه‌شان جنایتکارند و باید در دادگاه محاکمه شوند

و باید به اشد مجازات محکوم شوند

 

کسی که توی نقشه عملیاتیه طرح فرار روریخته

فردا هم قرار است جماران را بگیرد، امام را بگیرد و بکشد

صدا و سیما و مراکز حکومتی را بگیرد

ما اینها را سادگی به‌خرج بدهیم بگوییم که خط مقدم نبودی

تو پشتیبانی بودی!

 

مجاهدین باید بیایند و پاسخ خیانت‌ها و جنایت‌هایشان را بدهند

 

آخوند جنایتکار و دژخیم مصطفی پورمحمدی ـ ۳مرداد ۹۸

سؤال: حاج آقا یک مسأله‌ای که در واقع به جمهوری اسلامی خیلی تهمت شدید و بزرگی زده، میشه و هم‌چنان هم ادامه داره و معمولاً هم رسانه‌های خارجی دنبال می‌کنند موضوع نفاقه. برخورد جمهوری اسلامی با نفاق هست. که اوجش در سال ۶۷ بعد از مرصاد هست. خب شما هم اطلاعات خارجی بودید هم در این ماجرا حضور داشتید خودتون توضیح بدید که به چه نحوی بوده. این شبهه را در واقع کمتر به‌نظرم پاسخ داده شده که اصل ماجرا چه بوده؟ چه اتفاقی افتاده اگر صلاح می‌دونید در موردش صحبت کنید.

مصطفی پورمحمدی: «ببینید طرف مقابل شما دروغ می‌گوید، تهمت می‌زند و به هر خباثتی هم دست می‌زند و از هیچ‌چیز پروا ندارد. و با دشمنان شما هم در همه جزئیات هم حتی هماهنگ می‌کنه. و از هیچ اقدامی هم علیه شما ابا نمی‌کنه. شما در این میدان هستید. انتظار دارید ما در این میدان نقشه‌های عملیاتی را به‌راحتی بیان کنیم و موضوعاتی که او می‌تواند دستاویز خود قرار دهد، هر روز علیه ما چماق درست کند و صد حرف منطقی و درست و مقبول ما رو در فضای رسانه‌یی گوشه رینگ ببرد و در تاریک‌خانه ببرد و اجازه بروز و ظهور ندهد

قطعا چنین کار شایسته‌ای نیست. تمام بوق‌های تبلیغاتی روی این قصه متمرکزه و آن دشمن خائنِ جنایتکار هم به‌عنوان ابواب جمعی و لشکر دشمن داره عملیات می‌کنه آن‌وقت انتظار این است که حالا من در وسط میدان جنگ بیام از بحث‌های حقوقی و مراقبت‌های حقوق شهروندی و انسانی و اینجاش اینجور شد اونجاش اینجور شد حرف بزنیم؟

پورمحمدی: شما منافقین دارند می‌رن با صدام هم‌پیمان میشن، توافق‌نامه امضا می‌کنند، عملیات جاسوسی علیه‌تان می‌کنند عملیات روانی می‌کنند، عملیات تخریب پشت جبهه ستون پنجم علیه‌تان انجام می‌دهند، عملیات نظامی هم علیه‌تان می‌کنند. دیگه دشمنی از این بدتر هم می‌شود؟ تمام دنیا چهره‌تان را تخریب می‌کنند، هیچ تخریبی تا امروز در این ۴۰سال گذشته اتفاق نیفتاده مگر آن‌که منافقین پای اصلی آن هستند ما با منافقین هنوز حسابمون رو تصفیه نکرده‌ایم ما این حرف‌ها رو بعد از تصفیه‌حساب خواهیم زد.

شوخی هم نداریم باید بیایند و پاسخ جنایت‌هاشون، خیانت‌ها شون را بدهند.

تمام تخلیه تلفنی عملیاتی بسیاری از عملیات‌هایی که ناکام شد، به‌خاطر منافقینه. منافقین دونستن عملیات ما رو لو دادن و عملیات ما شکست خورد. ما کلی شهید دادیم تلفات دادیم شکست خوردیم حالا من باید بیایم و جواب حقوقی بدهم که فلان خمپاره را اونجا اشتباه انداختم یا درست عمل کردم؟ منافقین همه‌شان جنایتکارند و باید در دادگاه محاکمه شوند. و همشون هم طبق تمام قوانین دنیا آدم کشتند و جنگ کردند و باید به اشد مجازات محکوم شوند.

سؤال: اونهایی هم که در زندان بودند هم؟ جز آنهایی که توبه کردند

پورمحمدی: ببینید اصلاً شما وقتی می‌روید تو زندان به یک آدم جانی جنایتکار تروریست بهش ارفاق مرحله‌ای می‌کنید اما معلق، و او پس از مدتی رفتاری می‌کنه که داره در عمق توطئه عملیات می‌کنه و همدستی می‌کند. شما باید عوامی و سادگی به خرج بدید و اجازه بدید هر عملیاتی می‌خواد بکنه؟

سؤال: یعنی اینهایی که اعدام شدن همه همدست بودن؟ و اصرار داشتن به‌عملیات؟

پورمحمدی:

ببینید اینها عرف حقوقی حداقلی بوده که رعایت می‌شده اصلاً کسی در این تردید نداره. حتی به دروغ اومدن ابراز کردن که آقا ما نیستیم. قرار شد که حرفشون گوش بشه. ولی کسی که توی نقشه عملیاتیه طرح فرار روریخته فردا هم قرار جماران رو بگیره، امام را بگیرد و بکشد، اطرافیان امام را بکشد، صدا و سیما بگیره و مراکز حکومتی را بگیرد و بهش نقشه عملیاتی داده شده که کجا برو و چه‌کار بکن ما اینها رو سادگی بخرج بدیم بگیم که نه تو که تو خط مقدم نبودی تو پشتیبانی بودی. تو شنود می‌کردی تو تعمیر ماشین می‌کردی اینجور باید صحبت کنیم؟ هر کسی که در خط دشمنه دشمنه دشمن رو باید چکارش کرد؟ باید با او جنگید. ما هنوز تصفیه‌حساب نکرده‌ایم. وقت این حرف‌ها نیست، وقت تصفیه‌حساب است. امروز هم منافقین خائن‌ترینِ دشمنان این ملت‌اند و امروز باید بیان جواب بدهند، باید پای میز محاکمه بیایند و به حساب تک‌تک آنها باید برسیم.

ما متأسفانه به‌خاطر فضای روانی یا جهالت یکه عده‌یی و حماقت عده‌یی متأسفانه حالا ما بدهکاریم؟ پاسخ باید بدیم؟ ما باید پاسخ بدهیم؟ جنایتکارها باید بیایند جواب پس بدن. این حرف‌ها چیه الآن تو کشور می‌زنیم. بعضاً گفته می‌شه آقا تاریخ. تاریخ اینه دیگه این متن تاریخه. ببینید موضوع بحث باید کاملاً شفاف و روشن باشه.

سؤال: حاج آقا فایل که آقای منتظری داشتند از همین جنس بود دیگه؟

پورمحمدی:

«نه آن‌که هست آن فایل پخش شد دیگه و افرادی که معتقد به شفاف‌سازی هستند، البته شفاف‌سازی برای دشمن و سپاه دشمن شدن و جاده صاف‌کن دشمن شدند. دلیلی نداشت برای انتشار آن مطالب، زیرا این مطالب همه‌اش به‌صورت مکتوب منتشر شده بود» نوار برای چی پخش می‌شه بعد از این همه سال.

ما اصلاً در خصوص منافقین هیچ مشکلی پیچیدگی و هیچ ابهامی نداریم. الآن وقت جنگیدنه، وقت حرف‌زدن نیست. این موضوع مهم ماست. الآن وقت به‌حساب‌ رسیدن است، وقت اینها رو زمین‌گیر کردن بحسابشون رسیدن و محاکمه‌کردن است، وقت این‌که دنیای جنایتکار طرفدار تروریستی رو که پشت سر اینهاست اونها رو زمین‌گیر کردن و سرجاشون نشوندنه وقت اینهاست.

 

 

سخنگوی مجاهدین در جواب دژخیم قتل‌عام، آخوند جلاد پورمحمدی و هیستری ضدمجاهدی او گفت:

اولاً، این‌که جلاد می‌گوید مجاهدین همه باید در دادگاه محاکمه و به اشد مجازات محکوم شوند، فقط مایه افتخار و سرفرازی است. کما این‌که وقتی دشمن اذعان می‌کند که هیچ ضربه و تخریبی در این ۴۰سال علیه نظام جور و جنایت نبوده مگر این‌که مجاهدین پای اصلی آن باشند، مزید بر شکر و شرف، و غرورِ مضاعفِ انقلابی و ایدئولوژیکی است.

ثانیاً، این‌که جلاد می‌گوید مجاهدین باید بیایند و پاسخ بدهند؛ حاضر، حاضر، با آتش و سرب مْذاب حاضر

تا زمانی که کار تصفیه‌حساب با آخوندها و مزدوران علی‌الدوام به پایان برسد.

مجاهدین به همین خاطر گفته‌اند و می‌گویند:

ب.ب.ب بند از بند این رژیم باید گسست و یکایک جلادان را باید به سختی کیفر داد.

وَسَیعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَی مُنقَلَبٍ ینقَلِبُونَ

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/999fae8c-f728-40c9-8eb8-6fb9adec36a9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات