728 x 90

زوزه‌های تروریستی و وحشت‌آلود رژیم زن‌ستیز آخوندها پس از اجلاس بین‌المللی روز جهانی زن در پاریس

خبرگزاری حکومتی ایسنا
خبرگزاری حکومتی ایسنا

زوزه‌های تروریستی و وحشت‌آلود رژیم زن‌ستیز آخوندها

پس از اجلاس بین‌المللی روز جهانی زن در پاریس

 

جانشین سرکرده سپاه پاسداران در ایلام

در مقابل اقدامات منفی فرانسه اقدامات ما باید آفندی باشد

و افکار عمومی را متوجه جنایات دولت فرانسه علیه نظام کنیم

حمایت‌های فرانسه از مجاهدین همیشگی بوده است

 

دولت فرانسه بیش از ۷۰سال است

در جریانهای مختلف جنایات جنگی زیادی علیه کشور ما مرتکب شده

و ما خیلی کم به جنایات آنها پرداخته‌ایم

 

خبرگزاری حکومتی ایسنا روز دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ با درج اظهارات ابلهانه و تروریستی یک سرکرده سپاه خامنه‌ای در خارج از مرکز، نوشت: جانشین فرمانده سپاه (ضد) امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: باید افکار عمومی جهان را متوجه جنایت‌های فرانسه در ایران کنیم. اقدامات ما در مقابل اقدامات منفی فرانسه باید آفندی باشد و افکار عمومی جهان را متوجه جنایات دولت فرانسه علیه مردم ایران کنیم.

«قدرت‌الله کریمیان» در نشست حقوقی پیگیری جنایات جنگی فرانسه در ۱۹ اسفند ۱۳۶۳ و بمباران روستای ماربره و ۸ استان غرب کشور، اظهار کرد: دولت فرانسه بیش از ۷۰سال است در جریانهای مختلف جنایات جنگی زیادی علیه کشور ما مرتکب شده و ما خیلی کم به جنایات آنها پرداخته‌ایم.

کریمیان با بیان این‌که در مقابل اقدامات منفی فرانسه، اقدامات ما باید آفندی باشد و افکار عمومی را متوجه جنایات دولت فرانسه علیه مردم ایران کنیم، تصریح کرد: حمایت‌های فرانسه از مجاهدین همیشگی بوده است. وی تصریح کرد: این نشستها در خصوص جنایات فرانسه علیه ما باید به یک رویکرد مستمر تبدیل شود و با این نشستها فرانسه را تحت فشار قرار دهیم و پاسخگو کنیم.

یادآوری می‌کنیم که در خرداد گذشته رژیم با تروریستهای صادراتی خود در دو نوبت یک مرکز مربوط به پشتیبانان مجاهدین و شورای ملی مقاومت در پاریس را با شلیک گلوله و مواد آتشزا هدف حملات تروریستی قرار داد و شماری از عوامل آن دستگیر شدند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9f44f0b7-d644-4937-9731-f65cdb6024bd"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات