728 x 90

زوزه‌های امام جمعه‌های خامنه‌ای؛ مجاهدین با سران اروپایی و آمریکایی نشست مجازی برگزار کردند

گردهمایی جهانی ایران آزاد - تیر ۱۴۰۰
گردهمایی جهانی ایران آزاد - تیر ۱۴۰۰
  • خبرگزاری نیروی تروریستی قدس – تسنیم- ۲۵تیر ۱۴۰۰:

ائمه جمعه شهرستانهای استان تهران در خطبه‌های خود با اشاره به حضور سران اروپایی و آمریکایی در نشست مجازی مجاهدین بر حمایت آمریکا و اروپا از تروریسم و لزوم آگاهی مسئولان در عدم اعتماد به دشمن تأکید کردند.

شهرستان قدس، آخوند جوکار: مجاهدین با سران اروپایی و آمریکایی نشست مجازی برگزار کردند... . .

مسئولانی که هنوز در تلاش مذاکره با غرب و آمریکا هستند، دشمن شناس باشند و به آنها اعتماد نداشته و تابع فرمایشات مقام معظم رهبری باشند.

فشافویه، آخوند درگاهی: نشست مجازی مجاهدین با شرکت سیاستمداران ضد نظام برگزار شد به‌عنوان این‌که می‌خواهند در مقابل جمهوری اسلامی‌بایستند...

شرکت اروپاییان و آمریکاییها در این نشست نشان‌دهنده همدلی و همدستی طولانی با مجاهدین است که دستش به خون ۱۷هزار تن از ما آلوده است و اینها تروریسم حقیقی هستند که با مجاهدین توافق می‌کنند نشان‌دهنده همراهی آنهاست.

این اقدامات نشانگر این است که آمریکا و اروپا دست به اقدامی می‌زنند که نظام ایران‌زمین بخورد و باز جای تعجب است که کسانی هنوز دل به آنها بسته‌اند.

خور و بیابانک، آخوند جاویدی: مک کارتی رهبر جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا و دیگر سناتورهای جمهوری خواه، استیون هاریر نخست‌وزیر سابق کانادا و بیش از ۲۰نفر دیگر از سیاستمداران و مقامات آمریکا و اروپا و کانادا در این وبینار حضور داشتند. این‌گونه اقدامات نشان می‌دهد غربی‌ها قابل اعتماد نیستند.

میامی، آخوند صفائی‌پور: نشست مجازی مجاهدین با تعدادی از سیاستمداران آمریکا علیه نظام بیانگر این است که آمریکا حامی ترور و تروریست است... . افرادی که به وعده‌های آمریکا دل خوش دارند، از خواب غفلت بیدار شوند.

مشکین‌شهر، آخوند باوقار: سازمان مجاهدین با حضور برخی از سیاستمداران اروپایی و آمریکا بار دیگر ماهیت ضدمردمی استکبار جهانی و ادعای دروغین حقوق‌بشر توسط مدعیان جهانی را بیش‌از‌پیش آشکار کرد.

ابرکوه، آخوند حسینی: مجاهدین دستشان به خون ما آغشته است... به همین دلیل است که غربیها برای نظام ایران قابل اعتماد نیستند و نشست هم‌پیمانان آمریکا و غرب تلنگری برای ساده‌لوحان خوش باور بود.

پردیس، آخوند حسین حسینی: اخیراً مجاهدین یک نشست مجازی برگزار کردند و سیاستمداران، ضد انقلابهای آمریکایی، اروپایی، رهبر جمهوریخواهان، سناتورهای آمریکایی، نخست‌وزیر سابق و مقامات ارشد کانادا در آن حضور داشتند. این نشان‌دهنده این است که آمریکا و اروپا... خواستگاه تروریست بوده و نباید به آنها اعتماد کرد.

باید وین را نگاه کنیم، آنها همین‌هایی هستند که می‌گویند دلمان برای ملت ایران می‌سوزد و عده‌یی خوش خیال نیز این سخنان را تأیید می‌کنند، اینها در خواب غفلت بوده و خوش‌خیالی‌شان بیداری ندارد.

اردستان، آخوند صابری: حضور سران برخی دولتها در نشست مجاهدین نشان دهنده حمایت از جنایت است.

مجاهدین افزون بر ۱۷هزار نفر از ما را به خاک و خون کشیدند.

نخست‌وزیر اسبق کانادا در نشست مجاهدین در سخنان خود حضور مردم در انتخابات ۲۸خرداد را زیر سؤال برده از این‌که مردم به رئیسی رأی دادند ناراحت است، به‌طوری که دولتی که هنوز سرکار نیامده را مورد انتقاد قرار داد که نشان از کینه و ضدیت با نظام دارد.

دولت آمریکا و انگلیس از یک‌سو ادامه مذاکرات وین را خواستار هستند، از سویی تحریم‌ها... را ادامه می‌دهند و از سوی دیگر... از مجاهدین حمایت می‌کنند و فشار بیشتر بر... را خواستارند، حال سوال اینجاست که آیا با اینچنین دولتهایی می‌توان مذاکره کرد؟

کوهدشت، آخوند طهماسبی: برپایی سمینار مجازی با محوریت مجاهدین توسط ایادی غرب را محکوم می‌کنیم. آمریکا بایستی از عراق بیرون برود.

  • رسالت آخوندی ۲۳تیر: میخ آخر بر تابوت امید بستن به آمریکا

علی رغم انعطاف‌های (نظام) در فراز و نشیب‌های سیاسی و منطقه‌ای، دولتهای آمریکا سیاست خصمانه خود را در قالب‌های مختلف علیه (ما) اعمال کرده‌اند. پیگیری راهبرد تهدید، فشار، تحریم و در نهایت تغییر حاکمیت جمهوری اسلامی از سوی واشنگتن هرگز کنار گذاشته نشده است... . .

حمایت از (مجاهدین) و نیروهای برانداز کاملاً عیان در جریان است و براندازی از درون با فشار و تحریم خارجی و حتی با تهدیدات نظامی به‌صورت روتین از سوی آمریکا در حال اجرا است. تغییر دولتها در آمریکا نیز هیچ خللی در راهبرد آنها علیه (نظام) ایجاد نکرده و تهران هیچ راهی جز رویکرد بدبینانه به رفتارهای مقامات آمریکایی ندارد... . .

به‌هرحال طرح مجلس پیام قاطعی را به واشنگتن ارسال خواهد کرد که پنجره مذاکره بسته خواهد بود و (نظام) دیگر حاضر نخواهد بود به‌خاطر منافع کوتاه‌مدت امتیازی را واگذار کند.

روی کار آمدن دولت رئیسی که خود در اولین کنفرانس خبری از عدم تمایل برای مذاکره با دولت بایدن گفته بود، میخ دیگری بر تابوت مذاکرات با آمریکا خواهد بود. ضرورت کنار نهادن مذاکره با آمریکا به هر قیمتی برای سیاست‌گذاران سیاست خارجی کشورمان می‌بایست در قالب قانون محرز و جدی باشد تا هر گونه سناریو و راهبردی در سیاست خارجی منهای مذاکره با آمریکا ترسیم شود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات