728 x 90

زوزه‌های امام‌جمعه‌های خامنه‌ای در مورد ۳۰خرداد، قطعنامهٔ شورای حکام و وحشت از قیام

جمعه بازار رژیم آخوندی
جمعه بازار رژیم آخوندی

آخوند باقری، امام جمعه خامنه‌ای در جمعه‌بازار آستارا گفت: سی خرداد آغاز اقدام نظامی [مجاهدین] در ترور مسؤلان نظام در سال۱۳۶۰ بود. نظام ما با تقدیم ۱۷هزار کشته ترور، از بزرگترین قربانیان ترور در دنیاست. (خبرگزاری ایرنا رژیم ۲۷خرداد)

 

آخوند شاهرخی امام جمعه خامنه‌ای در خرم‌آباد نیز گفت: «۳۰ خرداد سالروز اعلام جنگ مسلحانه [مجاهدین] علیه نظام جمهوری اسلامی در سال۱۳۶۰ است. اونها به خیال خودشان با توجه به حمایتی که دولت موقت وقت و رئیس‌جمهور وقت و برخی از کشورهای خارجی از اونها به‌عمل آوردند و ترورهایی که انجام دادند تصور می‌کردند که می‌توانند حاکمیت را به‌دست بگیرند». (تلویزیون شبکه افلاک رژیم ۲۷خرداد)

 

همدانی، امام جمعه خامنه‌ای در کرج ۲۷خرداد ۱۴۰۱: «سی‌ام خرداد سال۶۰ آغاز جنگ مسلحانه بر علیه نظام اسلامی توسط [مجاهدین] اعلام شد و چهره واقعی خودشان را برای مردم کاملاً برملا کردند اگر چه اهل فن از قبل شناخت کامل راجع به اونها داشتند.  باید کاملاً تبیین کرد که چگونه۱۷هزار شهید، ۱۷هزار شهید! توسط منافقین به‌شهادت رسیدند. (تلویزیون شبکه البرز رژیم ۲۸خرداد)

 

آخوند لائینی امام جمعه خامنه‌ای در ساری ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ «از یک‌طرف کشورهای غربی به ما پیام دوستی می‌دهند و از طرف دیگر قطعنامه‌یی بر علیه ما در شورای حکام آژانس انرژی بین‌المللی بر علیه ما قطعنامه می‌دهند این تناقضها را نمیشه بالاخره ندیده گرفت».  (تلویزیون شبکه تبرستان رژیم ۲۷خرداد)

 

آخوند میردامادی امام جمعه خامنه‌ای در اصفهان ۲۷خرداد۱۴۰۱: «دیدید راجع به قضیه هسته‌یی چه قطعنامه‌یی و چه اعلامیه‌ای علیه ایران داده شد واقعاً ظالمانه غیرمنصفانه، ایران همان‌طوری که بارها فرموده ما نمی‌خواهیم هیچ وقت سلاح هسته‌یی بسازیم!» (تلویزیون شبکه اصفهان رژیم ۲۷خرداد)

 

آخوند مطیعی امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در سمنان ۲۷خرداد۱۴۰۰ «اما این‌که عده‌یی از گروهک‌های ضد انقلاب را متأسفانه به کار بگیرند و خدای ناکرده خدای ناکرده با زمینه چینی‌ها و تبلیغاتی که می‌کنند بنای آنها بر این هست که مومنین را ملت عزیز ما را در مقابل این دولت اسلامی قرار بدهند حواسهای ما باید جمع باشد که در میدان چه کسی می‌خواهیم بازی بکنیم این اعتراضات خیلی از آنها به حق هست باید انجام بشود اما به چه نحوی باید انجام بشود بنای آنها بر این است که مردم را ناامید کنند و به اعتراض و اغتشاشات وادارند» (تلویزیون سمنان رژیم ۲۷خرداد)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/44073f83-4350-4c5e-9b55-af031448b932"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات