728 x 90

رویترز: اوکراین سرنگون کردن ۵۲فروند از ۵۴پهپاد روسیه را در شب گذشته یک رکورد خواند

یک کارخانه در کیف هدف حملات پهپادی روسیه شده است. عکس از رویترز ۷خرداد
یک کارخانه در کیف هدف حملات پهپادی روسیه شده است. عکس از رویترز ۷خرداد

خبرگزاری رویترز روز یکشنبه ۷خرداد به‌نقل از نیروی هوایی اوکراین نوشت: نیروی هوایی اوکراین اعلام کرد که ۵۲فروند از ۵۴ پهپاد پرتاب شده توسط روسیه را سرنگون کرده و آن را یک رکورد در حمله با پهپادهای «کامیکازه» ساخت ایران خواند... .
روسیه بزرگترین حمله پهپادی را به پایتخت اوکراین در آستانه روز کیف انجام داد [پهپادهای «کامیکازی» ساخت ایران]
روسیه در حالی که پایتخت اوکراین برای جشن سالگرد «روز کیف» آماده می‌شود، یکشنبه موج‌هایی از حملات هوایی را شبانه علیه کیف انجام داد که به‌گفته مقامات، بزرگترین حمله پهپادی به این شهر از زمان آغاز جنگ بود.
نیروی هوایی اوکراین اعلام کرد که ۵۲فروند از ۵۴ پهپاد پرتاب شده توسط روسیه را سرنگون کرده و آن را یک رکورد در حمله با پهپادهای «کامیکازه» ساخت ایران خواند... .

 

اسکای نیوز در یک خبر فوری اعلام کرد بیش از ۵۰ پهپاد شلیک شده توسط روسیه در یک حمله شبانه در کیف سرنگون شدند و یک نفر کشته شد.
ویتالی کلیچکو، شهردار کیف می‌گوید که انفجارهایی در پایتخت رخ داده است. اوکراین مدعی است که به جز دو پهپاد شلیک شده توسط روسیه که به سمت شهر حرکت می‌کردند، تمام پهپادهای شلیک شده را سرنگون کرده است.

توئییر کیف ایندیپندنت روز یکشنبه ۷خرداد نوشت: اوکراین بیش از ۴۰پهپاد را در حمله روسیه به کیف سرنگون کرد.
اداره نظامی شهر کیف می‌گوید این حمله بزرگترین حمله پهپادی به شهر از زمان آغاز تهاجم گسترده روسیه بوده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/30b63bcb-771c-4d99-b740-f2647b52ec16"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات