728 x 90

روزنامه حکومتی سیاست روز: فاز دوم فتنه ۹۸ در راه است

به آتش کشیدن اماکن حکومتی توسط جوانان شورشگر و انقلابی در شهرهای ایران
به آتش کشیدن اماکن حکومتی توسط جوانان شورشگر و انقلابی در شهرهای ایران

 

روزنامه حکومتی سیاست روز قیام مردم در آبانماه را «فاز اول فتنه» نامید و افزود: «فاز دوم فتنه ۹۸ احتمالاً در راه است. هر چند دستگاه‌های اطلاعاتی پیش از آشوب و فتنه ۹۸ بر سر افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن چندین گروه آشوبگر و شرور را دستگیر کردند، اما با ظرفیتی که در جریان فتنه آبانماه از خود نشان دادند، ثابت می‌کند این گروهها از یک سازمان قوی و مخفی برخوردارند که باید متلاشی شوند. نوع رفتار آشوبگران و اشراری که در جریان فتنه اخیر نقش داشتند به‌گونه‌ای بود که به‌خوبی می‌شد عملکرد حرفه‌ای آنها را دید».

 

روزنامه حکومتی به حرفه‌ای بودن و آموزش دیده بودن قیام‌کنندگان اشاره می‌کند و می‌نویسد: «روشهای خرابکارانه آشوبگران و فتنه‌گران در آتش زدن مکانهای عمومی و مردمی هم‌چون پمپ بنزین، بانکها، سازمانهای دولتی، خانه‌های مردم و اموال عمومی و خصوصی، بسیار حرفه‌ای و آموزش دیده بود».

 

سیاست روز ترس و وحشت خود از قیام و استمرار آن را چنین بیان می‌کند: «فتنه و فتنه‌گران عادی نشده‌اند، آنها از هم‌اکنون و پس از شکست در فاز نخست آشوب، برای فاز دوم برنامه‌ریزی دارند. آن‌گونه که برآیند رفتاری فتنه‌گران نشان می‌دهد، پیش‌بینی می‌شود برای انتخابات مجلس که در ۲اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، طراحی آشوب و اغتشاش را داشته باشند.

شبکه‌های اینترنتی در فضای مجازی، با راهبری تیم‌های سایبری ضدانقلاب پس از راه‌اندازی اینترنت فعال شده‌اند و در فضای مجازی به‌شدت مشغول تخریب و دروغ‌پراکنی علیه جمهوری اسلامی هستند».