728 x 90

روزنامه حکومتی اعتماد ـ حاشیه‌های همایش زنان تاثیرگذار، چه گلی می‌خواهد به سر جهان بزند

حاشیه‌های همایش زنان در رژیم آخوندی
حاشیه‌های همایش زنان در رژیم آخوندی

روزنامه حکومتی اعتماد پنجشنبه ۶بهمن: حاشیه‌های همایش زنان تاثیرگذار رئیس‌جمهوری که به‌خاطر شورش ملت کشور خود علیه فساد و سوء‌مدیریتش از کشور متواری شد، چه اثرگذاری دارد؟ مهمان سیاسی که خبر «یه‌قل و دوقل بازی کردن» وی در حاشیه همایش، جزو خبرهای سایت‌های خبری از همایشاست، چه گلی می‌خواهد به سر جهان بزند؟

روزنامه حکومتی اعتماد در مقاله‌یی با عنوان «حاتم‌بخشی برای هیچ» به نمایشی و مبتذل بودن اعتراف کرد و نوشت: در هنگامه‌ای که کشور درگیر بحران شدید اقتصادی، فقر فزاینده، تورم و... هم‌چنین بحران سرمایه اجتماعی است، مسئولان به برگزاری همایش «زنان تاثیرگذار» پرداخته‌اند و از جیب ملتی که درگیر سختی‌های معیشتی‌اند به‌گفته یکی از مسئولان این همایش ۲۰هزار یورو به برندگان این همایش! جایزه داده شد.

بر مبنای کدام معیار و ملاک و با کدام کار کارشناسی چنین تصمیمی گرفته شده و چنین فهرستی برگزیده و دعوت شده است؟ آیا دنبال کردن یک صفحه اینترنتی یا زدن یک کامنت حمایتی یا مخالفتی می‌تواند ملاک مؤثر شناختن فردی و حاتم‌بخشی به وی از جیب ملت گردد؟

رئیس‌جمهوری که به‌خاطر شورش ملت کشور خود علیه فساد و سوء‌مدیریت‌اش از کشور متواری شد، چه اثرگذاری دارد؟ مهمان سیاسی که خبر «یه‌قل و دوقل بازی کردن» وی در حاشیه همایش، جزو خبرهای سایت‌های خبری از همایش است، چه گلی می‌خواهد به سر جهان بزند؟

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/213885db-01dc-4b25-8023-43f393e1fe20"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات