728 x 90

روزنامه الأیام- بحرین: لهستان میزبان فعالیت‌های اپوزیسیون ایران است

لهستان میزبان فعالیت‌های اپوزیسیون ایران است
لهستان میزبان فعالیت‌های اپوزیسیون ایران است

 

روزنامه الأیام- بحرین نوشت:‌ روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ ورشو میزبان کنفرانسی در رابطه با خاورمیانه است که واشنگتن برای آن فراخوان داده بود.

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت که هدف (این کنفرانس) مقابله با تروریسم رژیم ایران است. همزمان با این کنفرانس، ورشو میزبان فعالیت‌های اپوزیسیون ایران و از جمله گردهمایی بزرگ مقاومت ایران و جنبش مجاهدین خلق با حضور شخصیتهای بین‌المللی است

لازم به یادآوری است که در این روز تجمع و تظاهرات ایرانیان آزاده برای حمایت از قیام مردم ایران و کانون‌های شورشی و برای نامگذاری تروریستی سپاه و اطلاعات آخوندی و اخراج مزدوران و برای اخراج رژیم آخوندی از ملل ‌متحد و به‌رسمیت شناختن نمایندگی مقاومت برگزار شد

 

ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت در ساعت ۱۲ و ۳۰دقیقه چهارشنبه ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه ۲۰۱۹)، همزمان با کنفرانس بین‌المللی لهستان، در ورشو دست به تظاهرات می‌زنند تا پیام قیام رهایی‌بخش مردم ایران و کانون‌های شورشی را به جامعه جهانی برسانند.

مقاومت و ارتش آزادی برای سرنگونی فاشیسم دینی باید به‌رسمیت شناخته شود.

ایرانیان خواهان نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات و اخراج مزدوران از آمریکا و اروپا و ارجاع پرونده نقض حقوق‌بشر و قتل‌عام زندانیان سیاسی و تروریسم رژیم آخوندی به شورای امنیت و قرار گرفتن مسئولان این جنایتها در برابر عدالت هستند.

ایرانیان بر ضرورت اخراج رژیم ضدایرانی و نامشروع آخوندی از ملل ‌متحد و به‌رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت ایران تأکید می‌کنند.

دیکتاتوری دینی باید به‌طور کامل با مزدورانش، از عراق، سوریه، یمن، لبنان و افغانستان بیرون انداخته شود.

آزادی و حاکمیت جمهور مردم حق مسلم ملت ایران است. مردم ایران و فرزندان رشید میهن، خود به این مهم، توانا هستند.