728 x 90

رودی جولیانی: شورای ملی مقاومت یک آلترناتیو است که باید مورد حمایت قرار بگیرد

مصاحبه شهردار رودی جولیانی با فاکس نیوز
مصاحبه شهردار رودی جولیانی با فاکس نیوز

رودی جولیانی روز ۲۹تیر طی مصاحبه‌یی با فاکس‌ نیوز به حضور ۴روزه خود در اشرف ۳ اشاره کرد و گفت مجاهدین و شورای ملی مقاومت یک آلترناتیو هستند که آماده به دست گرفتن کنترل اوضاع هستند. ضروری است ما از آنها حمایت کنیم. بخشهایی از این مصاحبه را در زیر آمده است.

 

فاکس نیوز، ۱۹ژوییه۲۰۱۹:

خبر فوری – تجاوزگری رژیم ایران در سراسر جهان – رئیس‌جمهور دونالد ترامپ رژیم ایران را در تنشهای فزاینده مقصر می‌داند که بخشی به‌خاطر توافق ظالمانه برجام است که اوباما با رژیمی یاغی هم‌چون رژیم ایران بست و احتمالاً احمقانه‌ترین تصمیم در سیاست خارجی تاریخ بشریت بوده است.

دونالد ترامپ:‌ ما با انگلستان صحبت می‌کنیم. من فقط در مورد ایران بگویم این رژیم مایه زحمت است و هیچ چیزی جز دردسر نبوده است. به‌خاطر داشته باشید توافق مسخره‌یی که اوباما به‌دست آورد در مدت خیلی کوتاهی منقضی می‌شود. این، یک توافق کوتاه مدت و مسخره بوده است. این نشان می‌دهد که من در مورد ایران درست گفته‌ام. بگذارید ببینیم چه می‌شود.

فاکس نیوز: ما با شهردار رودی جولیانی هستیم.

ما دقیقاً می‌دانیم که سایت اتمی چیست و خطرناک‌ترین سایتها هستند و ما می‌دانیم که طرح‌هایی طولانی می‌خواهد تا اینها برچیده شوند. آیا برچیدن آنها عملی است؟

رودی جولیانی: ‌من این امکان را داشته‌ام که به مدت ۴روز در آلبانی بودم و در کنفرانسی در آنجا شرکت داشتم. در این کنفرانس ۵۰کشور شرکت کرده بودند و نماینده داشتند که شامل تعداد قابل توجهی از شخصیتهای نظامی ما از جمله چندین ژنرال آمریکایی و ژنرال‌های ۴ستاره بودند در واقع دو ژنرال ۴ستاره شرکت داشتند.

یکی از آنها می‌گفت آیا ما می‌توانیم به میزان صددرصد این را از دور خارج کنیم و شاید برای اینکار به سلاح اتمی هم نیاز داشته باشیم اما نکته این است که ما می‌توانیم ۵تا ۱۰سال آنها را به عقب بیاندازیم. فکر کنم کار خوبی باشد.

اما اگر بتوانیم برایشان غیرممکن بسازیم که دیگر نتوانند برای ۵تا ۱۰سال آینده سلاح اتمی بسازند من قانع هستم که یک تغییر رژیم در آنجا خواهد بود.این هم ممکن است در سال جاری یا سال بعد اتفاق افتد.

نکته دیگر که ما کم بها داده‌ایم این است که من اسناد قابل توجهی را دیدم و من یکی دو فیلم اینها را دارم که باید به شما نشان بدهم؛ اعتراضات در ایران به‌غایت قابل‌ توجه هستند. من سند ویدیویی دیده‌ام از هزاران نفر از مردم در خیابان‌ها و اینها فراتر از اعتراضات سیاسی بوده است. شما رانندگان تاکسی را می‌بینید، تمام معلمان در ایران اعتصاب کرده بودند و بنرهایی در دست داشتند که نوشته است مرگ بر خامنه‌ای این یعنی جانشان را به خطر انداختند، مرگ بر روحانی و همچنین شعار در حمایت از خانم رجوی و حکومت ائتلاف ملی سر می‌دادند. ائتلافی که اکنون وجود دارد.

این یک واقعیت است و می‌توانید خودتان ببینید. شما همچنین می‌توانید علائم دیگر را ببینید از جمله مردهایی که کلیه خودشان را به قیمت ۵۰۰دلار می‌فروشند تا خانواده‌شان را سیر کنند.

بنابراین مقامهای رژیم ایران مشکلاتی جدی دارند و اگر قرار است ما ضربه‌یی به آنها بزنیم که من موافق هستم باید آخر راه‌حل باشد.

ما می‌توانیم خساراتی جدی به آنها وارد کنیم تا به همه تأسیسات اتمی آنها ضربه بزنیم و برخی از آنها را از دور خارج کنیم و آنها را ۵تا ۱۰سال می‌توانیم عقب بیاندازیم.

ما همچنین بایستی بلافاصله به ظرفیت نیروی دریایی آنها ضربه وارد کنیم تا دیگر حول تنگه هرمز پرسه نزنند.

انگلستان باید در این رابطه به ما کمک کند یا این‌که باید از ناتو کنار بکشد.

 

جولیانی:‌ رژیم ایران صدها هزار جنایت کرده است. به یاد داشته باشید رژیم ایران الآن ۴۰سال است در قدرت است و صدها هزار جنایت علیه بشریت انجام داده و مردم را در خیابان‌ها کشتار کرده است.

من تصاویری از ۱۲۰هزار نفر از آنها را دیدم و کتابی در خانه‌ام دارم که اسامی۲۰هزار نفرشان را لیست کرده و کاملاٌ مستند است.

من همچنین می‌توانم به شما بگویم که در ۱۹۸۸ آنها ۳۰هزار نفر را در عرض ۲ماه کشتار کردند.

از زمانی که روحانی به‌سر کار آمده حدود دو برابر تعدادی که احمدی‌نژاد کشت را کشته است. لذا این آدم یک قاتل دیگر است، او مسئول قتل‌عام و جنایات علیه بشریت کرده است. اروپا به همینها پول می‌دهد و ما هم بیش از یک میلیارد دلار دادیم. این یک میلیارد دلار برای کشتن مردم هزینه شد و اوباما و بایدن باید از این کارشان شرم کنند.

 

رودی جولیانی در پاسخ به سؤال دیگری به حضور خود در گردهمایی اشرف ۳ در آلبانی اشاره کرد و افزود: حالا آلترناتیوی هست و این آلترنایتو سازمان مجاهدین خلق ایران است. شورای ملی مقاومت ایران یک آلترناتیو است و آنها آماده‌اند تا وارد شوند و کار اصلی و سخت را انجام دهند. ما باید از آنها حمایت کنیم.

اگر رژیم ایران بخواهند دونالد ترامپ را آزمایش کنند، به‌شدت پشیمان خواهد شد. (ترامپ)‌ می‌تواند به‌طور قابل توجهی به آنها ضربه بزند و اقتصادشان را ده سال عقب برگرداند و آنها نمی‌توانند چنین چیزی را تحمل کنند.

حرفهای من بر اساس گفته‌های ۳ژنرال ارتش است که با آنها صحبت کردم آنها بهتر از من می‌دانند.

ما قادر هستیم خساراتی قابل‌ توجه بدون سلاح اتمی به رژیم ایران وارد کنیم و می‌توانیم ظرفیت اتمی و اقتصادشان را یک دهه عقب برانیم.

من با کسانی صحبت کردم که خوب می‌دانند چه می‌گویند. فقط این امکان را داشتم که ۴روز را با آنها صرف کردم و آنها را دست اول دیدم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات