728 x 90

واکنشهای هیستریک رژیم ایران در قبال خروج آمریکا از برجام

راکتور اراک
راکتور اراک

 وحشت  قاضی‌پور عضو مجلس ارتجاع از لغو برجام

قاضی‌پور عضو مجلس ارتجاع امروز طی سخنانی در مجلس رژیم نگرانی خود را نسبت  به خروج آمریکا از برجام نشان داد و گفت:  تقدیر و تشکر از همکاران عزیزم که آتش زدند برجام را حکم حکومتی را اجرا کردند اما موضوع بحث بله آقای کواکبیان نترس شما نترس ما اینجا ایستاده‌ایم هشت سال دفاع مقدس ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد تا جان داریم سرباز ولایتیم

واکنشهای هیستریک رژیم ایران در قبال خروج آمریکا از برجام

در واکنش به خروج آمریکا از برجام، اعضای مجلس ارتجاع امروز  با فریادهای مرگ بر آمریکا،برجام و پرچم آمریکا را آتش زدند

مجلس ارتجاع طی بیانیه‌یی اعلام کرد: رئیس‌جمهور گستاخ و هتاک ایالات متحده آمریکا برخلاف قواعد بین‌المللی از برجام خارج شد.

خبرگزاری حکومتی فارس گزارش داد: ظریف بدون پاسخ به خبرنگاران حاضر، حیاط نهاد ریاست‌جمهوری را ترک کرد

جمعی از اعضای بسیج خامنه‌ای  در میدان آزادی تهران برجام را آتش زدند، آنها شعار می‌دادند:‌ مطالبه یک کلام آتیش بزن به برجام
پاسدار جعفری سرکرده سپاه پاسداران گفت: بنده خروج شرورانه آمریکا را از برجام تبریک می‌گویم. روشن است که اروپایی‌ها بین ایران و آمریکا نمی‌توانند مستقلانه تصمیم بگیرند و وابسته به آمریکا هستند و سرنوشت برجام روشن است.

موضع ظریف در مورد تصمیم ترامپ

به دنبال اعلام موضع رئیس‌جمهور آمریکا در مورد برجام، محمدجواد ظریف وزیر خارجه رژیم آخوندی گفت این موضوع را که آیا برجام با سایر اعضا تداوم خواهد یافت یا نه را مورد بررسی قرارخواهد داد.

ظریف در حساب توئیتر خود نوشت: «در پاسخ به نقض‌های مداوم آمریکا و خروج غیرقانونی این کشور از توافق هسته‌‌یی، طبق دستور رئیس‌جمهور روحانی، من تلاشی دیپلوماتیک را پیش خواهم برد تا بررسی کنم که آیا دیگر اعضای برجام می‌توانند منافع کامل را برای ایران تضمین کنند یا نه. نتیجه، پاسخ ما را مشخص خواهد کرد.»

روحانی در پیام خود گفت که به وزارت‌خارجه دستور داده است که ظرف چند هفته آینده در مذاکرات با کشورهای اروپایی و روسیه و چین رایزنیها، هماهنگی‌ها و مذاکرات لازم را انجام دهد. اگر در پایان این مهلت و زمان کوتاه به این نتیجه رسیدیم که با همکاری آنها می‌توانیم اهداف برجام را به دست بیاوریم برجام پایدار خواهد ماند. این در حالی است که باند خامنه‌ای بر بی‌فایدگی برجام پس از خروج آمریکا از آن تأکید می‌کنند.

یاسر جبراییلی:ادامه برجام بدون آمریکا «اتلاف وقت» است

ادامه برجام بدون آمریکا «اتلاف وقت» است

یاسر جبراییلی از مهره‌های باند خامنه‌ای، در واکنش به اظهارات روحانی، ادامه برجام بدون آمریکا را «اتلاف وقت» توصیف کرد.

جبراییلی در صفحه تلگرام خود نوشت: برجام از امروز با خروج رسمی آمریکا موضوعیت خود را از دست داده است. دولت آقای روحانی به این دلیل با آمریکا به مذاکره دوجانبه روی آورد که اولاً اروپا را ذیل آمریکا می‌دید، ثانیا به‌گفته آقای ظریف مؤثرترین تحریم‌ها علیه کشورمان از سوی آمریکا وضع شده بود.

درباره فرجام برجام، قوانین مشخصی وجود دارد که نهادهای مسئول موظف به اجرای آنها هستند. از امشب برجام تحقیقاً هیچ است و سخن گفتن درباره آن و برنامه‌ریزی درباره آینده آن، اتلاف بیش‌از‌پیش منابع است.

این مهره باند خامنه‌ای خواستار قدرت یافتن بیش‌از‌پیش سپاه پاسداران و بسیج شده و می‌افزاید:‌ «نهادهای انقلابی اگر تا دیروز  در پشت پرده در حال خدمت‌رسانی بودند، امروز باید به روی صحنه بیایند و جریان سازی اصلی و پیشرانی اقتصاد مقاومتی را به عهده بگیرند تا دیگران وادار به حرکت در پی آنها شوند».

روحانی: از این لحظه توافق برجام بین ایران با 5کشور است

به دنبال  خروج آمریکا از برجام،‌ آخوند  حسن روحانی اعلام کرد ایران هم‌چنان در برجام باقی خواهد ماند.

روحانی گفت:‌ «اگر بتوانیم با 5کشور همه آن چه خواست ملت ایران بوده به‌دست بیاوریم... در برجام می‌مانیم و اگر نه با مردم خودمان به زودی صحبت می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم».

روحانی گفت: « از این لحظه توافق برجام بین ایران با 5کشور است».