728 x 90

یک رسانه حکومتی در خراسان: انفجار مقابل دفتر علم‌الهدی در مشهد

انفجار مقابل دفتر علم‌الهدی در مشهد
انفجار مقابل دفتر علم‌الهدی در مشهد
  • یک رسانه حکومتی در خراسان: در مقابل دفتر حجت الاسلام احمد علم‌الهدی نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ رضوی بمب صوتی منفجر شده است.
  • اگر این صدا امروز از مقابل دفتر نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی شنیده شد چه تضمینی وجود دارد که فردا از حوالی پاستور (بیت خامنه‌ای)شنیده نشود

 

سایت حکومتی افق ۲۸بهمن ۹۸ نوشت: «روز پنجشنبه ۱۷بهمن در فضای مجازی که توسط ضد انقلاب خارجه نشین، قبضه شده‌است خبری در گروه‌های تلگرامی چرخید و چرخید اما باز خورد قابل توجهی در داخل ایران نداشت.

از قضا این جور خبرها را بایستی به‌طور مناسبی نشر داد تا تمام مسئولان با آگاهی نسبت به تحرکات دشمن در فضای مجازی تصمیم خود را عملی کنند.

ما همه در یک کشتی نشسته‌ایم؛ نمی‌شود که بخشی از سرنشینان این کشتی به یک سمت پارو بزنند و بخشی دیگر در جهت مخالف.

خبر کوتاه بود اما دهها نکته در محتوا داشت، در گروه‌های تلگرامی ضد انقلاب آمده بود که در مقابل دفتر حجت الاسلام احمد علم‌الهدی نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ رضوی بمب صوتی منفجر شده است. بلافاصله گفته شد که (مجاهدین) مسئولیت این عملیات را برعهده گرفته‌اند.

جا دارد که چند نکته را به استحضار سیاست‌مردان رساند، ما همه در یک کشتی نشسته‌ایم؛ مهم نیست که ناخدای این کشتی آقای روحانی باشد یا فردی دیگر، اما جا دارد که یک امر بسیار مهمی را آویزه گوش و هوش مان کنیم و آن هم این‌که امنیت هر فرد، امنیت تمام کشور است. امنیت هر مکان، امنیت جغرافیای ایران است. لذا از کنار این ناهنجاریهای امنیتی نباید به‌سادگی گذشت.

 

در تاریخ ۱۰دیماه، خبر انفجار در مقر قرارگاه سازندگی خاتم در فضای مجازی منعکس گردید که رسانه‌های داخلی بلافاصله آن را تکذیب کردند.

زنگ‌ها برای که بصدا در می‌آیند؟؛ اگر این صدا امروز از مقابل دفتر نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی شنیده شد چه تضمینی وجود دارد که فردا از حوالی پاستور (با تغییر لحن: بیت خامنه‌ای) و یا سایر ائمه جمعه نیز شنیده نشود؟».