728 x 90

رحیم پور ازغدی: همین‌هایی که می‌گفتند نه غزه نه لبنان... الآن می‌گویند ایران را بزن

رحیم پور ازغدی
رحیم پور ازغدی

رحیم‌پور ازغدی در مصاحبه با شبکه یک رژیم روز چهارشنبه ۲۹ فروردین با آه و فغان از مطالب فضای مجازی در مورد درگیری رژیم و اسراییل گفت: همین‌هایی که می‌گفتند نه غزه نه لبنان توی همین چند روز نمی‌دانم توی فضای مجازی دیدید یا نه از اسراییل دارند حمایت می‌کنند که ایران را بزن نه غزه نه لبنان بعد هم حمله به ایران اینها اینجوری هستند.

مجری: دو تا جریان در داخل کشور با هم تفاوت دارند اما توی این شش ماهی که از جنایات رژیم می‌گذرد و حتی این عملیات وعده صادق هیچ واکنشی نشان ندادند و در سکوت هستند یکی جریان روشنفکری هست یک جریان مذهبی است که هیچ واکنشی ندارد یعنی ۳۴ هزار نفر از مردم غزه کشته شدند شهید شدند هیچ موضع‌گیری ندارد یک بیانیه علیه رژیم ندارد.

ازغدی: من اتفاقاً توی این پیامک‌هایی که می‌آید جالب است الآن نمی‌خواهم بگویم اینها نمایندگان افکار عمومی هستند ولی یک قشری هستند دیگه این تیپ‌ها ببینید یک عده توی حتی مقامات خود ما مقامات سابق یا موجود یا توی دیپلماسی اینها مدام دارند می‌گویند آقا بحث نتانیاهو است مشکل سر نتانیاهو هست اسراییل نیست اینها افراطی هستند.

ازغدی مجبور به اعتراف می‌شود که خیلی از همین‌ها درون رژیم و از مهره‌های حکومتی هستند و می‌گوید: اینها بعضی‌هاشان مسئولان این کشور بودند بعضی‌هایشان هنوز توی رده‌های پایین‌تر هستند بعضی‌هایشان هم رده‌های بالا هم بودند سر آمریکا می‌گفتند که اروپا، اسراییل می‌خواهد بین ما و آمریکا خراب کند آمریکا خوب است اسراییل می‌خواهد خراب کنه اسراییل دو جناح هستند خوب دارند بد دارند آمریکا جمهوریخواهان بد هستند دمکراتها خوب هستند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c6ed01e4-f153-49d6-8b4a-24b88e79d5aa"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات