728 x 90

رابرت وود: رژیم ایران تهدیدی برای اعضای سازمان ملل است

رابرت وود
رابرت وود

رابرت وود، معاون نماینده آمریکا در سازمان ملل روز یکشنبه ۲۶فروردین در سخنانی که در شورای امنیت پیرامون حملات پهپادی و موشکی رژیم ایران ایراد کرد ضمن محکومیت شدید این حملات گفت: «‌ایران نه تنها تهدیدی برای مردم اسراییل به‌شمار می‌رود بلکه تهدیدی برای اعضای دیگر سازمان ملل در منطقه هم‌چون اردن و عراق است».
وی با اشاره به نقض قوانین بین‌المللی توسط رژیم ایران اضافه کرد: «رژیم ایران با حمایت نظامی و مستشاری از شبه‌نظامیان حوثی در یمن و هم‌چنین با مسلح کردن حزب‌الله لبنان قطعنامه ۱۷۰۱ شورای امنیت را نقض کرده است».
رابرت وود در ادامه هم‌چنین با بر شمردن عملکردهای مخرب رژیم ایران در منطقه با اشاره به توقیف کشتی پرتغالی در روز ۲۵فروردین اضافه کرد: «‌در سال‌های اخیر ایران با نقض قوانین بین‌المللی، علیه کشتی‌ها و نفت‌کش‌ها در آب‌های بین‌المللی در خلیج‌فارس و آب‌های اطراف آن عمل کرده است». وی در پایان از شورای امنیت سازمان ملل خواست تا اقدام رژیم ایران را محکوم کند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1b4dbed7-ad27-4a59-a157-8f3aa8ce7d41"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات