728 x 90

رئیسی و طبل تو‌خالی در روز ارتش تحت‌امر ولی‌فقیه

روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای
روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای

رئیسی و طبل تو خالی در روز ارتش تحت‌امر ولی‌فقیه

خمینی در ۲۹ فروردین ۱۳۵۸ در برابر مجاهدین و پدر طالقانی روز ارتش اعلام کرد و بقایای ارتش درهم شکسته شاه را به کمک طلبید

 

امسال روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای از ترس حمله اسراییل برخلاف همه سالهای گذشته در پادگان لویزان با تور استتار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس وزیر دفاع رژیم در پیامی گفت اکنون ما دارای یک ارتش غیور و مکتبی هستیم که در بزنگاههای مهم تاریخ‌ساز از قبیل مبارزه با بحران آفرینی مجاهدین و در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشیده است!

روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای

روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای

روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای

روز ارتش تحت‌امر خامنه‌ای

 

رئیسی جلاد در سخنرانی خود بر سرپوش گذاشتن بر فضیحت شکست در حمله اخیر به اسراییل، به طرز مسخره‌ای تهدید کرد که اگر رژیم مورد تعرض قرار بگیرد جواب سهمگین و پشیمان کننده خواهد داد!

مهمتر این‌که به دستور خامنه‌ای قرار بوده حملات موشکی و پهپادی اخیر محدود و صرفاً تنبیهی باشد والا اگر خامنه‌ای دستور می‌داد چیزی از رژیم صهیونیستی باقی نمی‌ماند!

 

تلویزیون رژیم ۲۹فروردین:

از ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی انسجام بین نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

ایستادگی در مقابل گروه‌های تروریستی شبانه روز از مرزهای هوایی و زمینی و دریایی صیانت کردن از ویژگی‌های نیروهای مسلح ماست.

نیروهای مسلح ما نیروهای با مهارت مجهز مؤمن مقتدر و آماده اقدام هستند منتظر فرمان فرماندهی معظم کل قوا هستند برنامه این وعده صادق اقدامی محدود بود نه اقدامی فراگیر و گسترده اگر قرار بود اقدامی فراگیر و گسترده باشد اون‌وقت می‌دیدند حامیان رژیم صهیونیستی که چیزی از رژیم صهیونیستی باقی نمی‌ماند اما قرار این بود که:

یک - اقدامی محدود بشود

دو - تنبیهی برای رژیم صهیونیستی باشد

و سوم از همان مراکزی که حمله شده بود به منافع جمهوری اسلامی ایران همان مراکز برخورد بشه باهاشون

اگر کوچک‌ترین تعرضی از ناحیه رژیم صهیونیستی به خاک وطن ما صورت بگیرد و به منافع جمهوری اسلامی ایران یقین بدانند برخوردی بسیار شدید و سهمگین با اونها خواهد شد.

کسانی که تا دیروز به خودشون جرأت می‌دادند تهدید کنند نظام مقدس ما را تهدید کنند ملت ما را امروز با حضور این نیروی مقتدر ره به جایی نخواهد برد و می‌دانند که ضربه‌ای که نیروهای مسلح ما به اونها خواهند زد ضربه‌ای پشیمان کننده خواهد بود.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1b6f056b-d0dc-42a3-ba7a-700368c4bfde"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات