728 x 90

رئیسی جلاد وضعیت وخیم اقتصادی رژیم را «بدون شرح» توصیف کرد

رئیسی جلاد قتل عام ۶۷
رئیسی جلاد قتل عام ۶۷

رئیسی جلاد در جلسه شورای اداری استان فارس، وضعیت وخیم اقتصادی رژیم را «بدون شرح» توصیف کرد و کارنامه بیش از ۴۰سال تبهکاری رژیم جلادان را با دجالبازیهای مسخره در جنگ گرگها به گردن باند رقیب انداخت.

تلویزیون شبکه فارس رژیم ۲۲مهر۱۴۰۰:

اشاره کردند بعضی از نمایندگان محترم که درصدی از صنایع چه در شهرک‌های صنعتی، چه در کارگاههای کوچک، دچار تعطیلی شده. برخی هم نیمه‌فعالند، برخی هم اصلاً فعال نیست. این وضع اسفناکی است که بنده امروز رفتم دیدم در مرودشت.

همه صاحبنظران اقتصادی امروز واقفند، مردم واقعاً هم اگر عدد و رقم را ندانند نگاه می‌کنند به سفر خودشان می‌فهمند چه خبره، نگاه می‌کنند به پول ملی می‌فهمند چه خبره، چقدر میشه باهاش رفت خرید کرد به‌نظر من گفت: «بدون شرح» معلوم است چه دولتی تحویل شده...

در جریان سفر رئیسی جلاد به استان فارس مقام‌های رژیم به فجایع بزرگی از نتیجه تبهکاری و فساد حکومتی اعتراف کردند:

ایمانی استاندار رژیم در فارس ـ ۲۲مهر۱۴۰۰:

یکی بحث حاشیه شهر شیراز است و حاشیه شهرهای بزرگ ما که متأسفانه بسیار بسیار مشکلات اجتماعی دارند و در این حوادث آبان ۱۳۹۸ متأسفانه ما متوجه شدیم که تعدادی قابل توجهی از کسانی که به‌هرحال مشکل ایجاد کرده بودند برآمده از حاشیه شهر بودند که به هر صورت شاید هم حق داشته باشند به یک دلایلی که مشکلات فراوانی دارند.

حسین‌زاده نماینده رژیم در مجلس ارتجاع از لارستان
استان فارس همین مرداد ماه ۷۲۰روستا با آبرسانی سیار اداره شده، بیش از ۲۰شهر تنش آبی داره، بیش از یک میلیون نفر از جمعیت پنج میلیونی استان دچار بحران آب هستند. ما نگران آب هستیم که خدایی ناکرده پدیده اجتماعی به‌وجود بیاید.

رشیدی کوچی عضو مجلس ارتجاع از مرودشت:

شرمنده مردم هستم خجالت می‌کشم خجالت می‌کشم بروم روستاها سرکشی کنم... مردمی که در هفتاد و دو ساعت دو ساعت آب دارند دو ساعت این را ما به کی بگیم؟ چه کاری از دست ما بر می‌آید؟ غیر از این‌که برویم در جمع مردم و مردم سعی کنیم اونها را آرام بکنیم؟!... به والله قسم من روستا به روستا رفتم مشت نمونه خروار هست دویست متر لوله ۶۳ دویست متر مشکل یک روستای ۳هزار نفری را حل می‌کند مشکل بعد که مردم از ما می‌خواهند و مطالبه می‌کنند... ۱۰-۱۲سال این روستاها بهشان توجه نشده... بعد از ۴۰سال من خجالت می‌کشم بروم روستایی بگه آقا آب و راه همین! آب و راه... .

پاسدار ضرغامی وزیر جهانگردی رژیم:

تازه ما فهمیدیم چه بدبختی وجود داره تو مردم!... برای یک ربع رفته بودم، اما دوستان دیدند تصویرهایش هم هست، حدود دو ساعت. این مردم در جاهایی زندگی می‌کنند که من وقتم تمام شد بله واقعاً نمی‌خواهم جسارت کنم تعبیری کنم واقعاً قابل زندگی کردن نیست. خانه‌ها همه مخروبه، سقفها ریخته، دیوارها ریخته، نه پول دارند مرمت کنند نه می‌توانند بسازند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات