728 x 90

دیدار مریم رجوی با شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳ در آلبانی

دیدار مریم رجوی با شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳ در آلبانی
دیدار مریم رجوی با شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳ در آلبانی

بعد ازظهر پنجشنبه بیستم تیرماه، شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳در آلبانی با مریم رجوی دیدار و درباره آخرین تحولات ایران و منطقه، وضعیت شکننده رژیم و رفتارهای مخرب آن، گفتگو کرد.

آقای جولیانی با تأکید بر این‌که رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا مکرراًً اعلام کرده‌اند که رژیم ایران یک رژیم فاسد است و مردم ایران بیشترین کسانی هستند که از آن رنج می‌برند، گفت آمریکا در مبارزه مردم ایران علیه دیکتاتوری دینی، در طرف مردم ایران قرار دارد.

آقای جولیانی گفت یک آلترناتیو معتبر و مشروع برای رژیم ایران وجود دارد که در شورای ملی مقاومت سازمان‌یافته است. طرح ۱۰ماده‌یی خانم رجوی رئیس جمهور منتخب این شورا، آزادی، دموکراسی و حقوق‌بشر را در ایران بعد از دیکتاتوری دینی تضمین می‌کند.
وی با تقدیر از نقش رهبری کننده مریم رجوی گفت مقاومت ایران از توانایی بی‌بدیلی برای سرنگونی استبداد مذهبی حاکم برایران و آوردن دموکراسی و پیشرفت برای ملت بزرگ ایران برخوردار است.
جولیانی افزود، سازندگی‌ اشرف ۳در این فاصله کوتاه برایم باور نکردنی است. این نشانی از توانایی مجاهدین برای بازسازی ایرانی است که به‌دست این رژیم ویران شده است.

مریم رجوی تأکید کرد رژیم حاکم بر ایران با یک جامعه انفجاری، انزوای روزافزون بین‌المللی، یک مقاومت سازمان‌یافته و جایگزینی معتبر و توانمند مواجه است. این رژیم از پاسخ دادن به کمترین خواستهای مردم ایران عاجز و ناتوان است. چشم‌انداز سرنگونی این رژیم از هر زمان دیگر روشن‌تر است و جامعه بین‌المللی باید حق مقاومت برای سرنگونی استبداد مذهبی و برقراری ایران آزاد را به‌رسمیت بشناسد.
وی فعالیت کانون‌های شورشی در سراسر ایران را نمادی از خواست عمومی مردم ایران برای سرنگونی و برای ایران آزاد توصیف کرد.

مریم رجوی خاطرنشان کرد:
تحریم خامنه‌ای و دفاتر او باید به روحانی و ظریف به‌عنوان نقطه پایان بازی موهوم اعتدال و میانه‌روی در رژیم ولایت‌فقیه تعمیم پیدا کند. وزارت اطلاعات آخوندها باید مانند سپاه پاسداران در لیست تروریستی وزارت‌خارجه آمریکا و اتحادیه اروپا وارد شود. رژیم و پاسداران آن باید از عراق، سوریه، یمن، لبنان و افغانستان بیرون انداخته شوند.

مریم رجوی با یادآوری توطئه‌های تروریستی در آلبانی و سالگرد بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس خاطرنشان کرد مأموران و مزدوران اطلاعات و سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس بایستی در آمریکا و اروپا محاکمه و مجازات و اخراج شوند.

 

برگرفته از سایت مریم رجوی