728 x 90

هلاکت قاسم سلیمانی و شماری از سرکردگان مزدور نیروی قدس - مسعود رجوی: قاسم سلیمانی آن روی سکه ابوبکر بغدادی

تصاویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی
تصاویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی


مسعود رجوی: انقلابیون عراق آشغالهای برجهیده از زیر قبای ولایت از قبیل ابومهدی و عبدالمهدی و مقتدی صدر را باید به زباله‌دان تاریخ بیاندازند تا راه پیشرفت به جلو باز شود. عبدالمهدی دست‌آموز دون مایه قاسم سلیمانی در انقلاب اسلامی عراق و مزدوران ۹بدر بوده است. آمریکا باید جنایتکارانی از قبیل هادی عامری،قیس خزعلی، فالح فیاض و نوری مالکی را دستگیر و تسلیم دادگاه کند زیرا خودش باعث و بانی قدرت گرفتن آنها شده است. فتوای رذیلانه مقتدی صدر که طلبه بیسوادی بیش نیست در مورد قتل مجاهدین به دستور خامنه‌ای در ۱۹فروردین سال ۱۳۹۰ را نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم. انقلابیون عراق باید سیاستمداران قراضه و اسقاطی برجهیده از بمبهای کنار جاده‌یی آخوندهای حاکم بر ایران را جارو و عراق را از لوث وجود آنان تطهیر کنند. هلاکت قاسم سلیمانی تنظیم کننده مرزهای دوست و دشمن در منطقه است. کسانی که با رژیم و قاسم سلیمانی هستند ماهیت ارتجاعی خود را برملا می‌کنند و نیروهای میرا و محوشونده هستند.

مسعود رجوی: قاسم سلیمانی آن روی سکه ابوبکر بغدادی است. دوقلوهای همزاد به‌اصطلاح شیعه و سنی با پدرخوانده واحد که همانا ولایت فقیه است.

مسعود رجوی خطاب به ماله‌کش نظام جواد ظریف و پاسدار علی لاریجانی که در پیامهای خود در مورد هلاکت دژخیم سلیمانی از «رژیم جنایتکار،تروریست، سفاک و خبیث آمریکا » نام می‌برند: این را می‌دانستیم که از زمان خمینی ملعون برای کشتار مجاهدین و آزادیخواهان، همگی ضدامپریالیست! شده بودید اما بگویید ببینیم عناوین و اوصاف جدید آمریکا را دیشب بعد از هلاکت قاسم سلیمانی کشف کردید یا در زمانی که از همین آمریکا خواهان لیست‌گذاری و بمباران مجاهدین می‌شدید هم می‌دانستید؟!

مسعود رجوی به خامنه‌ای پس از تهدید به خونخواهی و انتقام سخت در رابطه با قاسم سلیمانی و دژخیم ابومهدی: مصلحت در این است که قاچ زین نظام را محکم بچسبی، دادخواهی و مقاومت با تأسی به فرهنگ مجاهدین پیش‌کش.

مسعود رجوی: آخوند روحانی با فراموش کردن مذاکره جویی دیروز با آمریکا اکنون به‌گفته خودش درصدد «انتقام از آمریکای جنایتکار» است. تعریف و تمجید مهوع او از دژخیم قاسم سلیمانی مشابه مجیزگویی‌های آخوند خاتمی از لاجوردی است. تعاریف غلیظ از تروریست قاتل ابومهدی مهندس به‌روشنی نشان می‌دهد هم‌چنانکه مجاهدین از دو دهه پیش می‌گفتند این شخص فقط یک مزدور و جلاد رژیم بوده است. ورشکستگی آخوند روحانی آئینه تمام‌عیار ورشکستگی رژیم فرتوت ولایت فقیه است.

مسعود رجوی: سردژخیم جلاد آخوند ابراهیم رئیسی باید هم‌چون لاجوردی و صیاد شیرازی به‌خاطر قتل زندانیان کیفر ببیند. بند از بند این رژیم باید گسست.

خانم مریم رجوی هلاکت قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس سرکرده بسیج ضدمردمی در عراق را ضربه جبران‌ناپذیر به رژیم آخوندی خواند.

مریم رجوی: زمان خلع ید از ملایان در منطقه به‌ویژه در عراق و سوریه و لبنان و اخراج پاسداران از این کشورها فرا رسیده است. به این ترتیب عراق که پس از جنگ توسط آمریکا در سینی طلایی تقدیم رژیم آخوندی شده بود، از یوغ فاشیسم دینی آزاد می‌شود.

مریم رجوی: در حالی‌که سرنگونی رژیم آخوندی در چشم‌انداز قرار گرفته زمان آنست که نیروهای مسلح رژیم از شلیک به مردم خودداری کنند، سلاحهای خود را بر زمین گذاشته و تسلیم شوند. پرسنل مردمی ارتش باید به مردم بپیوندند.

خانم رجوی با یادآوری شهادت دست کم ۱۵۰۰تن از فرزندان مردم ایران در قیام آبان و دستگیریهای بی‌پایان خاطرنشان کرد: جامعه بین‌المللی به‌ویژه اتحادیه اروپا باید بر سیاست مماشات با رژیم ملایان نقطه پایان بگذارد و حق مقاومت و قیام برای آزادی و حق حاکمیت مردم ایران به‌جای حاکمیت ملایان را به‌رسمیت بشناسد.

تبریک به خلق قهرمان ایران، اشرفیان و همه شهیدان و یاران اشرف‌نشان، دژخیم قاسم سلیمانی به هلاکت رسید.

مسعود رجوی: گفته بودیم کاملاً موافقیم که آخوند رئیسی و پاسدار سلیمانی به لاجوردی و صیاد شیرازی ضمیمه شوند. لعنت خدا و خلق برهمه آنها باد. اکنون خطاب به خلیفهٔ ارتجاع تأکید می‌کنیم: شاه سلطان ولایت مرگت فرا رسیده و چرخهای سرنگونی با سرعت بیشتر حرکت خواهد کرد.

به نام خلق قهرمان و ارتش آزادی ستان به دژخیمان و مزدوران اخطار می‌کنم که هم‌چون رژیم شاه روزگار پایانی فرا رسیده است. به خلق و ارتش آزادی و کانونهای شورشی تسلیم شوید و سلاحهای خود را تحویل دهید.

قاتل مجاهدین و دژخیم خلق عراق به نام ابومهدی مهندس که از دو دهه پیش توسط مجاهدین در لیست سپاه تروریستی قدس افشا‌شده بود به هلاکت رسید.

مسعود رجوی -پیام به خلق در زنجیر: روح شهیدان شاد، زمان برخاستن است.

مسعود رجوی – پیام به ارتش تحت‌امر خامنه‌ای: پرسنل مردمی ارتش باید به مردم بپیوندند و سلاحها را به مردم و ارتش آزادیبخش ملی ایران تحویل دهند. تنها جواب شیخ آتش است. آتش شعله برکش.

اعلام آماده‌باش به تمام جوانان دلیر و شورشگر و کانونهای شورشی در سراسر میهن اشغال شده: بیدار و هوشیار و آماده باشید. در این شرایط هر تجری و تعرض و شلیک دشمن زبون را باید با تمام قوا و به‌طور مضاعف به‌طور آتشین پاسخ داد.

مسعود رجوی – پیام به سپاه و بسیج ضدمردمی: تسلیم شوید، سلاحها را تحویل بدهید و دنبال زندگی خودتان بروید. در غیراینصورت دیر یا زود به سختی کیفر خواهید دید.

مسعود رجوی - پیام به خبرگان و شورای نگهبان و نمایندگان مجلس ارتجاع و تشخیص مصلحت نظام: شورش و عصیان آبان را دیدید. این شمه‌ای از آتش قهر و انتقام خلق ستمدیده و شهیدان است. کیفری سخت و سنگین در انتظار شماست. عمامه‌ها را بردارید. خامنه‌ای را حذف و خود را منحل کنید. هیچ راه دیگری وجود ندارد.

به نام شهیدان و ارتش آزادیبخش ملی ایران سال میلادی جدید را سال سرنگونی رژیم ولایت فقیه اعلام می‌کنم و ما باید قیمت آنرا برای نیل به آزادی و حاکمیت جمهور مردم به تمام و کمال بپردازیم.

مسعود رجوی - پیام و تبریک به انقلابیون و جوانان شورشگر عراقی: اکنون عراق می‌تواند از یوغ اشغال رژیم ولایت فقیه آزاد شود. بلادرنگ دولت موقت برای برگزاری انتخابات آزاد را خودتان اعلام و خواهان شناسایی بین‌المللی شوید.

مسعود رجوی - پیام و تبریک به انقلابیون آزاد و مستقل و ارتش آزاد در سوریه: خاک میهن مجروح و دردمند را باید تا آخرین نفر از مزدوران و عوامل رژیم آخوندها پاکسازی کرد.آنها را باید از سوریه بیرون ریخت. این کلید پیروزی است.

مسعود رجوی- پیام و تبریک به آزادیخواهان و نیروهای دموکراتیک در لبنان: بساط حزب‌الشیطان و مزدوران رژیم حاکم بر ایران را باید از لبنان جمع کرد. ۴۰سال کافیست. رژیم ولایت فقیه و عوامل دست‌نشانده آن باید از لبنان بروند. این کلمه رهایی و راه شکوفایی است.

مسعود رجوی: بار دیگر باید تأکید کرد: اخراج و پایان رژیم در عراق، در حکم پایان ولایت فقیه است. موتور ژئوپلیتیک روشن شده و آتشفشان قیام، با خمینی و خامنه‌ای و رژیم آخوندی و سرکردگان و دست نشاندگانش سر سازگاری ندارد.

مسعود رجوی به جوانان دلیر میهن در سراسر کشور: مراکز بسیج و سپاه ضدمردمی باید درهم کوبیده شوند. آخوندها باید گورشان را گم کنند. پاسداران و قوای انتظامی باید تسلیم شوند و سلاح را تحویل بدهند. سلاحها متعلق به خلق و فرزندان رشید میهن است. رژیم سرکوبگر و ایادی و مراکز آنرا خلع‌سلاح کنید.

مسعود رجوی: هشدار به ماموران و مزدوران اطلاعات و گشتاپوی دینی در داخل و خارج ایران: تمامی پرونده‌ها و ارتباطات و وجوه دریافتی برملا می‌شود. بدون شک در برابر عدالت و قانون قرار می‌گیرید. دست داشتن در خون مجاهدین و فرزندان رشید این میهن کیفری سخت و سنگین دارد. قبل از سرنگونی رژیم تسلیم اراده خلق شوید. از جنایتها و پلیدیهای خود در خدمت به این رژیم علیه مقاومت و انقلاب نوین مردم ایران دست بشویید. از سرنوشت ساواکی‌های شاه عبرت بگیرید. گمان نکنید که با هفت‌خطی و هفت رنگی می‌توان از کیفر جنایت و شقاوت در امان ماند.

 • اسامی شماری از سرکردگان تروریستی وابسته به رژیم که همراه با قاسم سلیمانی به هلاکت رسیدند
 • مرکز روابط برای تحقیقات و مطالعات استراتژیک اعلام کرد...در حمله موشکی آمریکا، علاوه بر قاسم سلیمانی، و ابومهدی مهندس، نفر دوم حشدالشعبی،
 • محمد جابری، مسئول روابط حشدالشعبی
 • حیدرعلی، مسئول ترابری حشدالشعبی
 • و چند نفر دیگر از جمله محمد کوثرانی، از رهبران ارشد حزب‌الله لبنان نیز کشته شدند.

 • مارک دوبوویتز، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دمکراسی در واشنگتن درباره هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی گفت:‌ اگر واقعی باشد که سلیمانی کشته شده است، این بزرگتر از بن‌لادن است. بزرگتر از عماد مغنیه، بزرگتر از بغدادی است. سلیمانی به مدت دو دهه مؤثرترین تروریست در کره زمین بوده است. وی از پشتیبانی کامل کشور حامی تروریست برخوردار است. غیرقابل جایگزین است.
 • این یک ضربه بزرگ به رژیم است. آنها باید خودشان را برای مواردی که بعداً اتفاق می‌افتد هم آماده کنند.
 • «این برای جاه‌طلبیهای منطقه‌یی سپاه پاسداران، رژیم و خامنه‌ای ویران‌کننده است.»، «سلیمانی به مدت ۲۳سال معادل فرمانده فرماندهی مشترک عملیات‌های ویژه، مدیر سی آی ای و وزیر خارجه واقعی رژیم ایران بوده است. او غیرقابل جایگزین و غیرقابل صرف‌نظر کردن است.»

 • آخوند علم‌الهدی امام جمعه خامنه‌ای در مشهد: داغ (قاسم سلیمانی) بر قلب خامنه‌ای خیلی سنگین آمد و دل او آزرده شد.
 • آخوند احمد خاتمی، در نمایش جمعه تهران: من معتقد هستم از داغهای سنگینی که بر قلب ولایت وارد شده همین داغ حاج قاسم سلیمانی هست.
 • سفیر رژیم آخوندی در بغداد: در عملیات آمریکا ۱۰نفر از جمله قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس کشته شدند.
 • اسکای نیوز: مطبوعات رژیم ایران اعلام کردند تعداد کشته‌شدگان عملیات ۱۲نفر است.
 • رئیس ائتلاف ملی سوریه: قاسم سلیمانی مسئول جنایتهای جنگی در سوریه و منطقه است.

 • دونالد ترامپ: قاسم سلیمانی باید سال‌ها پیش از صحنه حذف می‌شد
 • دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره کشته شدن پاسدار جنایتکار قاسم سلیمانی در حساب توئیتری خود نوشت: «قاسم سلیمانی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم مسئول مرگ میلیونها نفر از جمله تعداد زیادی از معترضان بود که اخیراً در خود ایران کشته شدند. در داخل کشور هم از سلیمانی نفرت داشتند. وی باید سال‌ها پیش از صحنه حذف می‌شد».

 • بیانیه وزارت دفاع آمریکا درباره هلاکت سرکرده نیروی تروریستی قدس و سرکرده شبه‌نظامیان وابسته به حکومت آخوندی در عراق:
 • به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، ارتش ایالات متحده اقدامی قاطع دفاعی اتخاذ کرده است تا با هلاکت قاسم سلیمانی که فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران است، از پرسنل آمریکا در خارج از کشور حفاظت کند. نیروی قدس در فهرست سازمانهای تروریستی خارجی آمریکا است.
 • قاسم سلیمانی به‌صورت فعال طرح‌هایی آماده می‌کرد تا به دیپلماتها و سربازان آمریکایی در عراق و در سراسر منطقه حمله کند. او و نیروی قدس تحت‌امرش، مسئول مرگ صدها سرباز آمریکایی و ائتلاف و مجروح کردن هزاران نفر دیگر بوده‌اند. وی در چند ماه گذشته حملاتی به پایگاههای ائتلاف در عراق ترتیب داده است – شامل حمله ۲۷دسامبر – که در اوج خود به کشته و مجروح شدن پرسنل آمریکایی و عراقی منجر شد.
 • قاسم سلیمانی، حملات به سفارت آمریکا در بغداد که این هفته انجام شد را نیز تأیید کرد. هدف این حمله پیشگیری از طرح‌های حملات رژیم ایران در آینده بود. آمریکا به اتخاذ همه اقدامات ضروری در هر جای دنیا که باشد، ادامه خواهد داد.

 • لیندزی گراهام، سناتور پرنفوذ جمهوری خواه: اگر حرکات خصومت آمیز رژیم ایران ادامه یابد و من کارمند یک پالایشگاه نفت در ایران باشم، به فکر پیدا کردن یک شغل جدید خواهم بود.

 • جان بولتون: تبریک به همه آنهایی که در حذف قاسم سلیمانی دست داشتند. مدتها انتظار میرفت، این یک ضربه قاطع علیه اقدامات شرورانه نیروی قدس در سطح جهان بود. امیدوارم اولین قدم در جهت تغییر رژیم در ایران باشد.

 • مرکز روابط برای تحقیقات و مطالعات استراتژیک: در حمله موشکی آمریکا، علاوه بر قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و محمد جابری و حیدرعلی ۲تن از سرکردگان حشدالشعبی و چند نفر دیگر از جمله محمد کوثرانی، از رهبران ارشد حزب‌الله لبنان کشته شدند.
 • جوانان شورشی عراق با شنیدن خبر کشته شدن پاسدار قاسم سلیمانی جنایتکار به‌میدان تحریر شتافتند و به جشن و پایکوبی پرداختند.
 • جوانان شورشی در میدان تحریر شعار می‌دادند قیس خزعلی و هادی عامری شما هم بهای (جنایتهایتان را) خواهید پرداخت.

 • جشن و پایکوبی در میدان تحریر بغداد به‌دنبال هلاکت قاسم سلیمانی و سایر مزدوران رژیم
 • پس از انتشار خبر هلاکت پاسدار سلیمانی و ابومهدی مهندس از شقی‌ترین قاتلان مردم عراق، موجی از شادی سراسر عراق را فرا گرفت و نمایش فیلمها و تصاویر انفجار جشن و شادمانی تحصن‌کنندگان عراقی در میدان تحریر در شبکه‌های تلویزیونی را، صدها میلیون نفر از مردم جهان به چشم دیدند.
 • جوانان شورشی در میدان تحریر شعار می‌دادند قیس خزعلی و هادی عامری شما هم بهای (جنایتهایتان را) خواهید پرداخت.

 • آخوند جلاد ابراهیم رئیسی سردژخیم قضاییه خامنه‌ای هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی را داغدار شدن رژیم و عواملش دانست.
 • رودی جولیانی: پاسخ رئیس‌جمهور دونالد ترامپ به حمله رژیم ایران به سفارت ما و تحریکات دیگر آن کاملاً موجه بود.

 • مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا‌: پنتاگون حملهٔ هوایی که کشته شدن قاسم سلیمانی را به‌دنبال داشت، اجرا کرد.
 • وزیر دفاع آمریکا: پنتاگون دست به «اقدام قاطع دفاعی» علیه سلیمانی زد، او یک نظامی مشهور و ترسناکی بود که ارتباطات نزدیکی با شبکه گروه‌های مسلح مورد حمایت رژیم ایران داشت.
 • میشل والتر نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا: سلیمانی مسئول کشتن دهها هزار نفر در سراسر جهان بود.
 • ایلان گولدن برگ کارشناس خاورمیانه در دولت اوباما هلاکت پاسدار سلیمانی را یک «تغییر دهنده معادله عظیم» در منطقه توصیف کرد.
 • آخوند روحانی هلاکت قاسم سلیمانی را یک فاجعه بزرگ برای رژیم توصیف کرد.
 • نیکی هیلی: قاسم سلیمانی یک سرکرده تروریست با دستهایی آغشته به‌خون آمریکاییان بود. از بین رفتن او باید مورد تشویق همه کسانی باشد که خواهان صلح و عدالت هستند.

 • تلویزیون العربیه الحدث به‌نقل از تلویزیون رسمی عراق گزارش داد ‌ قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس رژیم ایران و ابومهدی مهندس معاون شبه‌نظامیان حشدالشعبی در جریان حمله هوایی به ستونی از خودروها در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شدند.

 • خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت قاسم سلیمانی در حمله‌یی در بغداد کشته شد.
 • خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس رژیم ایران کشته شد.
 • تلویزیون المیادین لبنان نیز گفت قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شدند.

 • تلویزیون عراق ـ فرمانده نیروهای قدس ایران و معاون نیروهای شبه نظامی عراق در حمله ای در فرودگاه بغداد کشته شدند.
 • خبرگزاری آسوشیتدپرس: «تلویزیون عراق و سه مقام عراقی روز جمعه گفتند ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای نخبه قدس ایران در حمله هوایی در فرودگاه بین‌المللی بغداد کشته شده است.»
 • تلویزیون دولتی عراق: «یکی از کشته‌شدگان این حمله هوایی سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سرشناس سپاه پاسداران ایران بوده و همچنین به همراه او ابو مهدی المهندس، معاون رهبر حشد الشعبی و محمدرضا الجابری، مدیر روابط عمومی این گروه شیعه هم کشته شده‌اند.»
 • تلویزیون فاکس نیوز:... اوضاع در عراق با سرعت خیلی زیادی در حال تحول است... تلویزیون عراق همین حالا تأیید کرد که قاسم سلیمانی، یک ژنرال سابق در سپاه پاسداران ایران و فرمانده نیروی قدس در حمله‌یی در نزدیکی فرودگاه بغداد به همراه یک مقام ارشد شبه‌نظامیان شیعی عراق کشته شدند.
 • خبرگزاریهای حکومتی: سپاه پاسداران رژیم خبر بهلاکت رسیدن پاسدار قاسم سلیمانی را تایید کردند.
 • رویترز: سخنگوی شبه نظامیان: قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در حمله هوایی آمریکا کشته شدند.
 • میدان تحریر بغداد: خوشحالی مردم از هلاکت قاتل مردم عراق پاسدار قاسم سلیمانی.

 • وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد حمله‌ای که بامداد جمعه به کشتن قاسم سلیمانی در عراق منجر شد، به فرمان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بود.
 • در بیانیه پنتاگون تاکید شد که قاسم سلیمانی قصد کشتن مقام‌های آمریکایی را داشت.
 • یک مقام ارشد پنتاگون پیشتر در گفتگو با نیوزویک تایید کرد که قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس و ابومهدی المهندس،‌ معاون فرمانده حشد الشعبی، کشته شده‌اند.
 • سناتور مارکو روبیو در واکنش به حمله به فرودگاه بغداد که منجر به کشته شدن قاسم سلیمانی و چند مقام ارشد حشدالشعبی شد در توییتر نوشت: در پی حملات متعدد سپاه پاسداران، آمریکا و دونالد ترامپ خویشتن‌داری کردند، خط قرمزهای مشخصی را تعیین کردند و نسبت به پیامدهای عبور از آنها هشدار دادند. نیروی قدس ایران مسیر تشدید تنش را برگزید. مقصر رسیدن این لحظه خطرناک، فقط آنها هستند.

 • فاکس نیوز: بدنبال کشته شدن قاسم سلیمانی ارتش، وزارت خارجه و رییس جمهور در آماده باش بالا قرار دارند همه گزینه ها روی میز هستند.
 • فاکس نیوز: همه طرحها برای هر گونه تلاش احتمالی در تلافی جویی از سوی ایران یا نیروهای نیابتی اش و یا توسط گروههای تروریستی مانند حزب الله آماده شده‌اند.
 • فاکس نیوز: آنچه که امروز رخ داد یک پیروزی عظیم و سنگین برای قابلیتهای ارتش ما، جامعه اطلاعات خارجی ما است. یک هماهنگی میان تمامی سطوح وزارت خارجه، وزارت دفاع، رییس ستاد و شخص پرزیدنت بود... به رییس جمهور گفته شده بود که زندگی آمریکاییان در آن سفارتخانه در خطر است. یک نفر که در آن اتاق بود و آشنا با موضوع شنید که پرزیدنت گفت نفرات ما حفاظت خواهند شد و این بنغازی نخواهد بود.

 • بیانیه سناتور کاتن: «قاسم سلیمانی ده‌ها سال مغزمتفکر حکومت ترور و وحشت ایران بود و از آن جمله می‌توان به مرگ صدها آمریکایی توسط او اشاره کرد. امشب او به کیفری که مستحقش بود رسید و همه سربازان آمریکایی که به دست او کشته شدند نیز به آن چه شایسته آن بودند – یعنی عدالت – رسیدند.»
 • سناتور کاتن گفت: «با مرگ سلیمانی، اکنون آمریکا امن‌تر است.»

 • شبکه العربیه: سامر عبدالله، مسئول امور عملیات‌های خارجی حزب‌الله لبنان، در حمله آمریکا به خودروی پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران و ابو مهدی المهندس معاون رئیس حشد شعبی کشته شده است.
 • توئیت مایک پمپئو: عراقیان- بخاطر آزادی در حال رقص در خیابان هستند، متشکر از اینکه ژنرال سلیمانی دیگر حضور ندارد.

 • بخشی از بیانیه پنتاگون: بدستور پرزیدنت ارتش آمریکا دست به اقدامی قاطع و دفاعی برای حفاظت از پرسنل آمریکا در خارج با کشتن قاسم سلیمانی زد که فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران بود، که یک سازمان تروریستی لیست گذاری شده توسط آمریکا بود.
 • ژنرال سلیمانی بطور فعالی در پی حمله به دیپلمات ها و سربازان آمریکایی در عراق و سراسر منطقه بود .
 • ژنرال سلیمانی و نیروی قدس او مسئول کشتن صدها آمریکایی و سربازان ائتلاف و مجروح کردن هزاران نفر بود.

 • رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا سناتور ریچ: «قاسم سلیمانی مسئول مرگ صدها آمریکایی بود و کشته شدن او فرصتی برای عراق است تا بتواند، آزادانه و بدون کنترل ایران، برای آینده خود تصمیم بگیرد. همان‌گونه که من پیش از این به دولت ایران هشدار داده‌ام، آنها نباید خوشتن‌داری منطقی ما در پاسخ دادن به حملات قبلی‌شان را به منزله ناتوانی ما تلقی کنند. ایالات متحده همواره با قدرت از منافع‌ و هم‌پیمانانمان در برابر اقدامات و تحریکات تروریستی دفاع می‌کند.»

 • سناتور ریچ افزود: «عدالت امروز برای همه مردان و زنان عضو نیروهای مسلح آمریکا، که با بمب‌های کنارجاده‌ای یا راکت‌های ارائه شده توسط ایران طی سال‌های گذشته در عراق کشته یا زخمی شده‌اند، اجرا شده است. سلیمانی مسئول آن برنامه تسلیحاتی بود؛ همان برنامه‌ای که آن تلفات و جراحات، نتیجه استفاده از جنگ‌افزار‌های خائنانه و بزدلانه آن بود.»

 • مصاحبه فاکس نیوز با علیرضا جعفرزاده: قاسم سلیمانی بدنام‌ترین جنایتکار شیطانی است. خون صدها هزار نفر، هم در ایران، هم در عراق و هم در سوریه و لبنان و جاهای دیگر روی دستان او است. تلاش برای ترسیم عملیات رژیم ایران در عراق بعنوان تقصیر کس دیگر، کاملا نادرست است. واقعیت ماجرا این است که آنچه مقابل سفارت آمریکا دیدیم یک تظاهرات نبود. این یک رژه نظامی توسط مزدوران رژیم ایران، حشد الشعبی، بود که توسط رژیم ایران منجمله قاسم سلیمانی ایجاد شده، آموزش دیده و تأمین مالی شدند و این مدت زیادی است که در جریان است.

 • علیرضا جعفرزاده: واقعیت در باره عراق این است که مردم عراق در حال تظاهرات علیه نفوذ رژیم ایران بودن و به طور مشخص از ماه اکتبر اخیر به این سو، در تظاهرات خود در میدان تحریر در بغداد و نجف و کربلا و بصره که اکثریت جامعه را شیعیان تشکیل می‌دهند، از قاسم سلیمانی اسم می‌بردند. همه این مردم علیه نفوذ رژیم ایران و قاسم سلیمانی چرخیده‌اند. وهمچنین علیه بازوی اصلی او در عراق، ابومهدی مهندس، که در اساس عملیات شبه نظامیان شیعه در عراق را هدایت می‌کرد. واقعیت عراق این است و نباید نادیده گرفته شود.

فیلمی از انهدام خودروی قاسم سلیمانی و مزدوران عراقی توسط ارتش آمریکا:

جشن مردم ناصریه در پی کشته شدن قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس از مزدوران رژیم ایران:

تصویری از خودروی پاسدار قاسم سلیمانی که مورد هدف قرار گرفت

تصویری از خودروی پاسدار قاسم سلیمانی که مورد هدف قرار گرفت

تصویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد

تصویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد

شادی مردم عراق از هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی:

شادی مردم عراق از هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی

لحظه اصابت موشک به خودروهای حامل قاسم سلیمانی و مزدوران حشدالشعبی

شادی مردم عراق در بغداد ساعت حوالی ۰۴۳۰ بوقت محلی:

شادی مردم عراق در خیابانها بدنبال هلاکت پاسدار تروریست قاسم سلیمانی

تصویری از اجساد مزدوران رژیم آخوندی و قاسم سلیمانی در سردخانه بغداد

تصویری از اجساد مزدوران رژیم آخوندی و قاسم سلیمانی در سردخانه بغداد

مطالب مرتبط:

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8c1d28fd-5b6e-491c-ab26-bdad63f41933"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات