728 x 90

اعدام جنایتکارانه زندانی سیاسی کامران رضایی از پیشتازان قیام آبان ۹۸ در شیراز

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

اعدام جنایتکارانه زندانی سیاسی کامران رضایی از پیشتازان قیام آبان ۹۸ در شیراز

پنجمین زندانی سیاسی اعدام شده توسط قضاییه جلادان در یک هفته زیر چتر جنگ در غزه

 

دژخیمان خامنه‌ای روز پنجشنبه ۹ آذر کامران رضایی ۳۳ساله، از پیشتازان قیام آبان۹۸ در شیراز را پس از چهارسال حبس و شکنجه در زندان عادل‌آباد به انتقام هلاکت یک بسیجی حلق‌آویز کردند. او پس از دستگیری در آبان ۱۳۹۸ مدت ۷ماه در سلول انفرادی و زیر شکنجه‌های دژخیمان خامنه‌ای برای گرفتن اعتراف اجباری قرار داشت.

از دوم تا نهم آذر طی یک هفته این پنجمین زندانی سیاسی است که زیر چتر جنگ در غزه توسط قضاییه جلادان اعدام می‌شود.

میلاد زهره‌وند از دستگیرشدگان قیام ۱۴۰۱ در ملایر، علی صابر از هواداران قدیمی مجاهدین، ایوب کریمی از هموطنان کرد اهل سنت، هانی آلبوشهبازی از هموطنان عرب و کامران رضایی قهرمانانی هستند که اعدام آنها طی یک هفته برملا شده است.

علاوه بر زندانیان سیاسی، روز چهارشنبه ۸آذر قضاییه جلادان ۸زندانی دیگر را هم اعدام کرده است که شامل ۳ اسم جدید به نام‌های باقر محمدی، کیومرث رضایی و احد اسلامی است. به این ترتیب شمار زندانیان اعدام شده در ۹روز اول آذر ۱۴۰۲ دستکم به ۳۷تن بالغ می‌شود.

مقاومت ایران بار دیگر بر ضرورت اقدام فوری شورای امنیت ملل متحد برای متوقف کردن ماشین کشتار رژیم آخوندها و نجات جان زندانیان زیر اعدام به‌ویژه زندانیان سیاسی تأکید می‌کند و خواستار بازدید هیأت حقیقت‌یاب بین‌المللی از زندانهای ایران و دیدار با زندانیان می‌باشد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۰ آذر ۱۴۰۲ (اول دسامبر ۲۰۲۳)

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/00727bc3-2830-4d91-a0ce-2249bcd7f8a0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات