728 x 90

دود و دم مضحک رژیم آخوندی و مصرف ناشیانه دستگیری شارمهد در برابر گردهمایی سالانه مقاومت ایران – سخنگوی مجاهدین

سخنگوی مجاهدین
سخنگوی مجاهدین

کریمی، کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع: دیگر گروهک‌ها و مجاهدین هم ضربه خواهند خورد. این اقدام پیام بین‌المللی وسیعی را ایجاد کرد و با تکرار چنین دستگیری‌هایی سطح امنیت جمهوری اسلامی افزایش خواهد یافت

دستگاه قضایی برای دولتهای حامی مجاهدین کیفرخواست بنویسد کسی نمی‌پذیرد که مجاهدین در فرانسه اجلاسی برگزار کنند و سرویس اطلاعاتی این کشور از این اقدام حمایت نکند

«جواد کریمی‌ قدوسی، عضو کمیسیون امنیت مجلس، ۱۲مرداد ۹۹ با ارزیابی اقدام سربازان گمنام در دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر گفت: بر اساس احکام اسلامی که قوانین کشور ما بر اساس آن تنظیم شده است اگر دشمن به مردم ما آسیبی وارد کند، نظام بایستی پاسخ این آسیب را بدهد و از این طریق امنیت را ارتقا بخشد. این پاسخ‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که دشمن دیگر جرأت سلب امنیت را نکند. البته این رویه جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است.

وی گفت: جمهوری اسلامی این امنیت را نه تنها برای خودش بلکه برای کل بشریت می‌خواهد اما نظام لیبرال دموکراسی با ایجاد، تجهیز و حمایت از گروهک‌هایی مانند تندر و (مجاهدین) درصدد ضربه‌زدن به نظام اسلامی ما بوده‌ اما شاهد هستیم که آنها هر ضربه‌ای زدند متقابلا سیلی خوردند.

پیش از آن که سوژه این اقدام مهم باشد، پیام مهمی دارد. پیام آن به همه جریانهای معاند و دشمنان این است که یا توبه کنند تا نظام اسلامی در مورد آنها تصمیم بگیرد یا این‌که تحت پوشش هر سرویس اطلاعاتی و امنیتی هم که باشند دیر یا زود هم‌چون روح‌الله زم و ریگی در تور نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی گرفتار خواهند شد.
این اقدام پیام بین‌المللی وسیعی را ایجاد کرد و در درازمدت و با تکرار این‌چنین دستگیری‌هایی سطح امنیت جمهوری اسلامی افزایش یافته و میزان تهدیدات به‌شدت کاهش می‌یابد. (خامنه‌ای هم گفت) که در آینده دشمن حتی فکر سلب امنیت نظام اسلامی را هم نخواهد کرد.

سیاست اروپایی‌ها سیاست نفاق است. این کشورها به خواست هیچ کسی احترام نمی‌گذارند جز آنچه که خود به آن معتقدند.
وی در پایان و با اشاره به نامه اخیر خانواده شهدای ترور خطاب به قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جهت پیگیری حمایت شبکه اینترنشنال از (مجاهدین) گفت: نظام قضایی جمهوری اسلامی می‌تواند در این خصوص حکم غیابی صادر کند و از مجامع حقوقی بین‌الملل بخواهد که این حکم را اجرا کنند و حتی برای دولتهای حامی این گروهک‌ها و شبکه‌ها کیفرخواست بنویسد. کسی نمی‌پذیرد که گروهکی مانند (مجاهدین) در فرانسه اجلاسی برگزار کند و سرویس اطلاعاتی این کشور از این اقدام حمایت نکند. این اقدامات با پشتیبانی و حمایت سرویس‌های امنیتی است. متهم اصلی این‌گونه اقدامات خود کشورهای حامی هستند»(سایت هابیلیان۱۲مرداد ۹۹).

سخنگوی مجاهدین در پاسخ به ژست‌های ابلهانه و میان‌تهی اطلاعات بدنام نظام و مزدوران هراسان نظام گفت:

اولاً - قاچ زین نظام را بچسبید، از بین بردن مجاهدین که شاه و خمینی و خامنه‌ای ۵۵سال است در حسرت آن به‌سر می‌برند، پیشکش!

ثانیاً- هر چه می‌خواهید در برابر دستگیری و زندان ۲ساله دیپلمات تروریست بمب‌گذار و ۳رأس نفوذی دیگر خود را با کشاندن روح‌الله زم و شارمهد به داخل ایران با شیوه‌های پیش‌پا افتاده تحت عنوان عملیات ”پیچیده چندوجهی“ تسکین بدهید. اما زخم حاج قاسم! با این چیزها درمان نمی‌شود!

ثالثاً - این چه نظامی است که با یکساعت پخش مخدوش و منقطع گردهمایی مقاومت ایران از یک تلویزیون دیگر این‌چنین با تمام ایادی و مزدوران و شبکهٔ خبرنگاران دوست نظام به‌لرزه درمی‌آید و به‌گفته خودش درصدد اقدام بین‌المللی و کیفرخواست قضایی است؟!

سخنگوی مجاهدین افزود: بترسید، بترسید، از قیام و کیفرخواست خلق و مجاهد خلق بیشتر بترسید!

به‌دنبال قدرت‌نمایی رژیم آخوندی در مورد دستگیری جمشید شارمهد، یکشنبه‌شب ۱۲مرداد جنگ گرگها در داخل رژیم پیرامون این به‌اصطلاح «عملیات پیچیده» بالا گرفت و وزارت اطلاعات خبر سپاه پاسداران در مورد دستگیری جمشید شارمهد در تاجیکستان را تکذیب و اعلام کرد:

روز دوشنبه وزیر کشور تاجیکستان خبر دیروز سپاه پاسداران در مورد بازداشت جمشید شارمهد در این کشور را تکذیب کرد و گفت نه کسی دستگیر شده و نه انتقال داده شده است.

از سوی دیگر پسر شارمهد طبق جستجوی گوگل از تلفن پدرش اعلام کرده است شارمهد در ۳مرداد از آلمان به دوبی و ۴روز بعد از مرز البریمی به عمان و از آنجا به بندر صحار برده شده و بنابراین احتمال دارد او را از مسیر دریا به ایران برده باشند.

فرزندان شارمهد که در کالیفرنیا به‌سر می‌برند گفتند که پدر آنها قبلاً هم برای کار به دبی و از آنجا به هند می‌رفته و این بار هم می‌خواسته به هند برود اما رژیم او را ربوده است. به‌گفته آنها، شارمهد سیتی‌زن آلمان و دارای اقامت در آمریکا بوده است. رژیم اخیراً غلامرضا منصوری را هم از آلمان به رومانی کشانده بود.