728 x 90

دست و پا زدنهای گشتاپوی دینی علیه مقاومت ایران تحت عنوان مفتضح «اعضای سابق مجاهدین» این بار از طریق رادیو بی‌بی‌سی ۴و سرویس جهانی

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

استمرار قیامهای مردم عراق و لبنان، عمق استراتژیک رژیم ملایان و یکی از پایه‌های استراتژیک تئوکراسی حاکم بر ایران را به‌شدت زیر ضرب برده است. تشدید تحریم‌های بین‌المللی و مشخصاً تنگ شدن حلقه محاصره بر خلیفهٔ ارتجاع و لیست‌گذاری اطرافیان او همزمان با اوجگیری اعتراضات مردم ایران و فعالیت‌های کانون‌های شورشی، مبین آن است که زمان به‌سرعت علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران در حرکت است و بقای آنرا با چالش بی‌سابقه‌یی روبه‌رو کرده است.

در چنین شرایطی آخوندها با تشدید فعالیت‌های تروریستی علیه مقاومت ایران و با شیطان‌سازی هر چه بیشتر علیه مجاهدین تلاش می‌کنند وانمود کنند که رژیمشان آلترناتیوی ندارد و بهتر است روزگار مماشات با آنها ادامه پیدا کند. دست و پا زدنهای گشتاپوی دینی علیه مقاومت ایران در پوشش رسوای«اعضای سابق مجاهدین» این بار از طریق رادیو بی‌بی‌سی ۴و سرویس جهانی در این شمار است.

لجن‌پراکنیهای امروز همان «اعضای سابق» که در واقع اعضای کنونی وزارت اطلاعات ملایان هستند و در گذشته بارها با اسناد و مدارک متقن افشا و از جمله در دادگاه آلمان به‌خاطر همین قبیل افترائات در اشپیگل محکوم شده‌اند، تعجبی برنمی انگیزد. این سناریوسازی تکراری وزارت اطلاعات برای مخدوش کردن چهرهٔ مجاهدین در آلبانی، زمینه‌سازی برای اقدامات تروریستی بیشتر است.

پلیس آلبانی در روز ۲۳اکتبر ۲۰۱۹، جزئیات طرح‌های تروریستی رژیم ملایان علیه مجاهدین در آلبانی از طریق «اعضای سابق» را برملا کرد، اما خبرنگار بی‌بی سی هیچ اشاره‌ای به این موضوع که مهمترین خبر در آلبانی در مورد مجاهدین در هفته‌ها و ماه‌های اخیر است، نمی‌کند زیرا داستان و «بالانس» مورد نظر او با عوامل رژیم ایران است. آلبانی سال گذشته سفیر رژیم ایران و رئیس ایستگاه اطلاعاتی آن در تیرانا را به‌خاطر فعالیت‌های جاسوسی و تروریستی اخراج کرد. پرزیدنت ترامپ در ۱۴دسامبر ۲۰۱۸در نامه به نخست‌وزیر جمهوری آلبانی از تلاشهای قاطع و ایستادگی این کشور در برابر تروریسم رژیم ایران و تلاشهای آن «برای ساکت کردن مخالفان رژیم در سراسر جهان» تقدیر کرد.

در تابستان گذشته ۳۵۰شخصیت از ۴۷کشور جهان به مدت ۵روز در محل استقرار اعضای مجاهدین در آلبانی بودند و همه چیز را از نزدیک دیدند. بنابراین چرندیات بازمصرف شده در بی‌بی سی درباره شستشوی مغزی افراد، عدم دسترسی به اینترنت و عدم برخورداری اعضای مجاهدین از حق انتخاب آزادانه، ادعای این‌که در آلبانی ۳۰۰یا ۴۰۰نفر این سازمان را ترک کرده‌اند یا این‌که در عراق آمدن خانواده یک اسیر جنگی به نام میرزایی را از ایران به وی اطلاع نداده‌اند (در حالی‌که هم یونامی و هم کمیساریای عالی پناهندگان و هم نیروهای آمریکایی در کمپ مجاهدین حضور داشتند و در دسترس همه بودند) کذب محض و فقط نوازش ملایان جنایتکار حاکم بر ایران و پرداخت به فاشیسم دینی از حساب انسان‌هایی است که در اوج آگاهی زندگی خود را وقف آزادی و دموکراسی در ایران کرده‌اند. کسانی که تاکنون بیش از ۱۰۰هزار تن از آنان در حکومت ملایان جان‌ باخته‌اند که یک فقره آن قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی با فتوای خمینی در ۱۹۸۸است. مجاهدین پس از آزاد کردن این اسیر جنگی و فرستادن او به آلبانی در ۴سپتامبر ۲۰۱۶از او خواستند به‌دنبال زندگی خودش برود اما او یکبار دیگر در آلبانی با خط و امضای خودش درخواست عضویت کرد.

لیندا پرسلی خبرنگار بی‌بی سی می‌گوید که مجاهدین حاضر به مصاحبه با ما نشدند. او عمداًً از یاد برده است که همراه با یک خبرنگار دیگر بی‌بی سی در روز ۱۰اکتبر گذشته در کمپ اشرف۳مهمان مجاهدین بود و ۵ساعت و نیم با آنها گفتگو داشت. مجاهدین به او گفتند که می‌تواند هر چند روز که بخواهد و با هر کس که بخواهد به تنهایی گفتگو کند و به همه جا برود. تنها ملاحظه مجاهدین این بود که از ما نخواهید در برنامه‌یی شرکت کنیم که مبنای آن، آگاهانه یا ناآگاهانه، سناریوی مورد نظر وزارت اطلاعات ملایان است و از ما نخواهید در این برنامه در کنار کسانی قرار بگیریم که هدف و کارشان جمع‌آوری اطلاعات و کمک به رژیم ایران برای اقدامات تروریستی علیه ماست. این حق اولیه مجاهدین برای حفاظت از خودشان در قبال دیکتاتوری مذهبی و تروریستی است که در پوشش «اعضای سابق» یا «خبرنگاران دوست» عمل می‌کند و از هر دوی آنها در طرح تروریستی مارس ۲۰۱۸در آلبانی استفاده کرد.

فلاحیان وزیر سابق اطلاعات آخوندها که بیشترین ترورهای رژیم در خارج از ایران در زمان او انجام شده است، در ۱۸تیر۹۶گفت: «وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی‌فرستیم آلمان یا آمریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است...».

نمایندگان مجاهدین در آلبانی در دیدار با خبرنگار بی‌بی سی در روز ۱۰اکتبر در اشرف۳بسیاری مدارک و اطلاعات در مورد توطئه‌های تروریستی علیه اشرف۳و به‌طور خاص استفاده رژیم از مزدوران تبعه ترکیه و «اعضای سابق» و «شبکه خبرنگاران دوست» را در اختیار وی گذاشتند و به تفصیل نقش آنها را در تو‌طئه بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در ۳۰ژوئن ۲۰۱۸در فرانسه و در تو‌طئه‌ تروریستی در آلبانی که در ۱۹آوریل ۲۰۱۸توسط نخست‌وزیر آلبانی افشا شد، توضیح دادند.

طبق گزارش پلیس و دادستانی بلژیک برخی تروریستهای دستگیر شده که مدعی هواداری از مجاهدین بودند بیش از ۱۰سال نقش «سلول خفته» داشتند. برخی از آنان از احمد ظریف دیپلمات رژیم در فرانسه پول می‌گرفتند. اسدالله اسدی دیپلمات دیگر در اتریش شخصاً بمب را در خاک لوگزامبورگ به امیر سعدونی تحویل داد.

طبق گزارشهای سازمانهای اطلاعاتی آلمان و هلند در سالهای متمادی، رژیم ایران از افرادی که خود را «اعضای سابق مجاهدین» معرفی می‌کنند، برای کارهای جاسوسی و هم‌چنین زمینه‌سازی کارهای تروریستی استفاده می‌کند.

کاردار آمریکا در آلبانی نیز در ۲۸اکتبر در یک کنفرانس پیرامون بالکان، نسبت به اقدامات تروریستی رژیم ایران در آلبانی علیه مخالفان ابراز نگرانی کرد.

در بررسی موقعیت مجاهدین در آلبانی، در یک گزارش بیطرف، انتظار می‌رفت که به این واقعیتها پرداخته می‌شد و نه دراماتیزه کردن دروغ های افراد فرو مایه‌ای که تسلیم شده و بخدمت فاشیسم مذهبی در آمده‌اند.

 

گشتاپوی دینی حاکم بر ایران که بلافاصله به منعکس کردن یاوه‌ها و افترائات بی‌بی سی علیه مجاهدین مبادرت کرد، می‌خواهد از این طریق مأمورانش از قبیل حسن حیرانی را با دجالیت، با برچسب «اعضای سابق» سفیدسازی کند. کمک بی‌بی سی برای تبدیل سوژه امنیتی به مخالف سیاسی، شرم‌آور است. حکم اخراج این مزدور از مجاهدین به تاریخ ۹آوریل ۲۰۱۸به‌دلیل« اطلاعاتی و امنیتی و خیانت » همراه با معذرتخواهی این فرد به خط خودش ضمیمه است. این سند به دادگاه آلمان هم داده شده است و خبرنگار بی‌بی سی به آن دسترسی داشت.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

شورای ملی مقاومت ایران

۱۶آبان ۱۳۹۸(۷نوامبر ۲۰۱۹)

حکم اخراج

 

سایت ایران افشاگر-۲۰مرداد ۹۸

 

سایت ایران افشاگر-۲۰مرداد ۹۸-2

 

خودسانسوری شگفت انگیز «آیت الله بی‌بی‌سی» برای جلب رضایت همریشان در تهران

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران به تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ (۷ نوامبر ۲۰۱۹) در باره دست و پا زدنهای گشتاپوی دینی علیه مقاومت ایران تحت عنوان مفتضح «اعضای سابق مجاهدین» به اندازه کافی گویا و روشنگر است.

اما از عجایب روزگار اینکه وبسایت بی‌بی‌سی در فارسی و انگلیسی، به شیوه «سانسور در سانسور»  گزارش نیمساعته بی‌بی‌سی جهانی را که چهار روز پیش پخش شده و کلیپ صوتی آن هنوز بر روی سایت این رادیو در دسترس است، برای مصرف رسانه ها و ائمه جمعه نظام «سایز» نموده و تمام مطالب و نقل قولهایی را که با خواستهای فاشیسم مذهبی منطبق نبوده، حذف کرده است. مقایسه متن فارسی و کلیپ صوتی که در آدرس زیر قابل شنیدن است، به روشنی نشان میدهد که بی بی سی تا کجا خدمتگزار ولایت فقیه است آنهم در شرایطی که صدای شکستن استخوانهای استبداد دینی به گوش میرسد.     

کلیپ صوتی حدود ۴۰۰۰ کلمه است که بیش از نیمی از آن در سایت بی بی سی حذف و سانسور شده است. مطالب سانسور شده شامل موارد زیر است  :

-گواهی و اظهارات شهردار سابق مانز در مورد چگونگی اعتماد خودش و مردم آلبانی نسبت به مجاهدین و بازدید از اشرف ۳

- گواهی و اظهارات دو نوجوان آلبانیایی ۱۸ و ۱۵ ساله فرزندان خانواده فقیری که پدر آنها در اشرف ۳ کار میکند در مورد رابطه اهالی با مجاهدین  

-گواهی و اظهارات دایانا چولی نویسنده و مبارز حقوق زنان و نماینده سابق پارلمان از حزب سوسیالیست آلبانی در باره آرمانها و دیدگاه و عملکرد مجاهدین و تعبیر آنها از اسلام

- ماجرای سمیه محمدی، مصاحبه او با دادستانهای آلبانی،گواهی ارگانهای قضایی آلبانی و وکیل مارگاریتا کولا

-ایمیلهای رذیلانه اطلاعات آخوندها و مزدوران به خانم وکیل مملو از کلمات زشت و شنیع که قادر به بازگو کردن آنها نیست و همچنین سانسور تهدیدهای تروریستی علیه وکیل و دخترش که در اتریش تحصیل میکند.

 

این نمونه‌ای است از آنچه که شادروان احمد شاملو آنرا «حرامزاده ترین  نوع سانسور»  در بی‌بی‌سی خوانده بود. با اینحال، کارپردازان «فخیمه» که چشم دیدن مصدق و فاطمی را هم نداشتند، ناگزیر شده اند که به نقل از دیپلماتها اذعان کنند : «بعضی از اعضای جداشده سازمان بطور قطع با [رژیم] ایران همکاری میکنند».  

 

شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۰ آبان ۹۸ (۱۱ نوامبر ۲۰۱۹)