728 x 90

درگیری غرفه‌داران بازارچه گلشهر کرج با مأموران ضدشورش+ فیلم

درگیری غرفه داران بازارچه گلشهر کرج با مأموران ضدشورش
درگیری غرفه داران بازارچه گلشهر کرج با مأموران ضدشورش

صبح امروز غرفه‌داران بازارچه گلشهر کرج وقتی با غرفه‌های سوخته مواجه شدند که توسط شهرداری رژیم به آتش کشیده شده بود؛ تظاهرات کردند و با مأموران جنایت‌پیشه درگیر شدند.

 

رژیم آخوندی برای سرکوب وحشیانه غرفه‌داران، مأموران ضدشورش خود را به بازارچه گلشهر فرستاد

غرفه‌داران زحمتکش که تمامی هست و نیست‌شان نابود شده است با هر چه در دست داشتند به مأموران ضدشورش حمله کردند.

 

تلاش رژیم برای پرده‌پوشی نقش خود در آتش زدن بازارچه گلشهر

محمد یساولی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرج مدعی شد عامل حادثه هم‌چنان نامشخص است. وی گفت: کسبه بازار بیمه نبودند و بازارچه تخریب حدود ۱۰۰درصدی داشته است.

رسانه‌های حکومتی مدعی شدند آتش‌سوزی بر اثر اتصالی سیمهای برق شدند. اما غرفه‌داران می‌گویند این اقدام کار شهرداری است.

معترضان می‌گفتند هم مغازه‌هایمان را آتش زدند و هم مأمور ضدشورش برای سرکوبمان می‌فرستند.

 

سابقه فشار رژیم آخوندی به غرفه‌داران گلشهر کرج

شهرداری رژیم در گلشهر مدتهاست که بر غرفه‌داران و دستفروشان محروم این شهر فشار می‌آورد و درصدد برچیدن بساط کسب و کار آنهاست.

دستفروشان محروم کرج، ساعت ۱۰صبح روز شنبه ۲۱فروردین ۹۵ در مقابل ایستگاه متروی گلشهر، بار دیگر با مأموران سرکوبگر که قصد جمع کردن بساط آنها را داشتند، درگیر شدند و یکی از آنها را گوشمالی دادند و راهی بیمارستان کردند.

مأموران شهرداری که ۵خودروی مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی آنها را پشتیبانی می‌کردند، به دستفروشان حمله کرده و آنها را پراکنده کردند. مأموران سرکوبگر اجناس ۵تن از دستفروشان محروم را مصادره و دو تن از آنها را دستگیر کردند.

خاطرنشان می‌شود از ابتدای سال ۹۵ این چندمین بار است که مأموران شهرداری به کمک مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی به دستفروشان محروم حمله و اموال آنها را غارت می‌کنند.

 

عده‌یی از جوانان گلشهر کرج مانع دستگیری یک دستفروش توسط مأموران شدند

صبح روز دوشنبه ۱۶فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰ در خیابان مقابل ایستگاه مترو گلشهر کرج، هنگامی که جمعی از دستفروش‌ها بازارچه خیابانی درست کردند، مأموران شهرداری ضمن ایجاد مزاحمت قصد دستگیری این دستفروشها را داشتند که عده‌یی از جوانان شاهد صحنه مانع شدند. مردم هم با حلقه زدن در اطراف آنها از دستفروشان حمایت کردند و مزدوران شهرداری را در دستگیری و اخاذی از آنها، ناکام گذاشتند. مأموران در وحشت از جمع حاضر به خودروهایشان برگشتند و از منطقه دور شدند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/bbdc92f2-823e-4ff3-bdd0-b38576cfc253"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات