728 x 90

درگیری اهالی غیزانیه با نیروهای سرکوبگر رژیم به‌دلیل قطع آب شرب+عکس و فیلم

درگیری اهالی غیزانیه با نیروهای سرکوبگر رژیم
درگیری اهالی غیزانیه با نیروهای سرکوبگر رژیم

تظاهرات اعتراضی در اهواز و بستن جاده رامهرمز ـ امیدیه

در بحبوحه شیوع کرونا در خوزستان و بحران آب آشامیدنی

سراسیمگی رژیم آخوندی و تیراندازی مزدوران سرکوبگر

درحالیکه خوزستان بحرانی ترین وضعیت را در صعود جدید کرونا در ایران دارد و شرجی بودن هوا و گرد و غبار در بسیاری از نقاط این استان هموطنانمان را به ستوه ‌آورده، اهالی به جان آمده غیزانیه روز شنبه به دلیل قطع آب دست به تجمع زده و جاده اهواز ـ رامهرمز ـ امیدیه را بستند.

حکومت آخوندی که هر حرکت اعتراضی را جرقه قیام و شورش می بیند، با گسیل مأموران سرکوبگر به مقابله با اعتراض مردم برخاست و تیراندازی وحشیانه مزدوران دست کم چهار تن را مجروح کرد.

خبرگزاری رسمی رژیم ایرنا روز شنبه سوم خرداد۹۹ ضمن اعتراف تظاهرات اعتراضی مردم و اقدام سرکوبگرانه حکومت آخوندی نوشت:

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت مردم بخش غیزانیه از توابع اهواز صبح روز شنبه در اعتراض به بی توجهی مسئولان به تامین نشدن آب شربشان اقدام به بستن جاده اهواز- رامهرمز- امیدیه کردند که برای مدتی اخلال در تردد مسیر ترانزیتی به وجود آمد که پلیس برای جلوگیری از این کار وارد عمل شد.

سرهنگ دالوند افزود: پس از ورود ماموران پلیس برای بازگشایی جاده، تعدادی از تجمع کنندگان با سنگ و چوب به سوی ماموران حمله ور شدند و ۲ مامور پلیس را از ناحیه سر مجروح کردند.

وی گفت: پلیس با استفاده از سلاح ساچمه ای پلاستیکی ضد شورش دو نفر از تجمع کنندگان را به صورت سطحی مجروح و بازداشت کرد و این افراد در حال حاضر هیچ مشکلی ندارند.