728 x 90

درخواست‌های خلیفه درمانده پس از گماشتن دولت جلاد و خالص‌سازی در دیدار با بسیجیان و تشکل‌های حزب‌اللهی در دانشگاهها

خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع

درخواست‌های خلیفه درمانده پس از گماشتن دولت جلاد و خالص‌سازی

در دیدار با بسیجیان و تشکل‌های حزب‌اللهی در دانشگاهها

 

خامنه‌ای

توقع از تشکل‌ها خیلی زیاد است

تشکل‌های ما توی دانشگاه کم‌کار می‌کنند

تشکل‌ها باید در درجه اول نگاهشان به داخل دانشگاه باشد

در دانشگاه چه می‌گذرد، در کلاس‌ها چه می‌گذرد؟

در پایان نامه‌ها چه می‌گذرد؟

 

خامنه‌ای:

بنده اول سال هم گفتم تکرار هم کردم

باز هم تکرار می‌کنم و نهی می‌کنم از او

او عبارت است از دعوا کردن

اختلاف‌نظر به دعوا نباید منتهی بشود

به گریبان یکدیگر را گرفتن نباید منتهی بشود

 

خامنه‌ای-۱۹ فروردین ۱۴۰۳:

امروز در بدنه دولت کسانی مشغول کار هستند که تا چند سال قبل از این مثل شما توی همین جلسه شرکت کردن سخنرانی کردن اینجا یعنی این توقعی که بنده همواره ابراز می‌کردم که جوانهای دانشجو بیایند در مدیریت‌های میانی بلکه بالایی حضور پیدا کنند و کار کنند این توقع برآورده شده الآن یعنی جوانهای زیادی هستند که تا چند سال قبل از این اینجا توی جلسه دانشجویی شرکت می‌کردند امروز در مدیریتها و مسئولیت‌های متعددی مشغول کار هستند یعنی یک واقعیتی است.

توقع بنده از تشکلها خیلی زیاده این مقداری که شما راجع به توقع از دولت و نمی‌دانم نظام و شخص حقیر و این را اینجا بیان کردید بدانید چند برابرش من از شما توقع دارم توقع از تشکل‌ها خیلی زیاده. اولین توقع این‌که شما باید در محیط دانشجویی اثر بگذارید این اثر دیده نمی‌شه کم دیده می‌شه، تشکل‌ها باید در درجه اول نگاهشان به داخل دانشگاه باشه، شماها بیشتر در درجه اول نگاهتان به بیرون دانشگاه است، شما به داخل دانشگاه نگاه داشته باشید روی دانشگاه کار بکنید تشکل‌های ما توی دانشگاه کم‌کار می‌کنند انصافاً این کم‌کاری وجود داره و در دانشگاه چه می‌گذره، در کلاس‌ها چه می‌گذره، در پایان نامه‌ها چه می‌گذره، یک عده الآن در دانشگاه اسلامی ایران، مجموعه دانشگاهی کشور سعی می‌کنند که دانشجوی ایرانی تشخص خودش را در دنباله‌روی از غرب بداند این امروز این سعی دارد انجام می‌گیرد، به بنده خبرهایی می‌رسه خبرهای معتبر و موثق، سر کلاس بیرون کلاس تلاش میشه دانشجو در این جهت حرکت بکنه. خب این کی باید در مقابل این بایستد، شما باید توی این قضیه فعال بشید شما باید نگذارید.

اختلاف فکری غیر از یقه‌گیری و دعوا کردن است آن‌که بنده اول سال هم گفتم تکرارم هم کردم بازم تکرار می‌کنم و نهی می‌کنم از او، او عبارت است از دعوا کردن، اختلاف‌نظر به دعوای نباید منتهی بشه، به گریبان یکدیگر را گرفتن نباید منتهی بشه، اختلاف دارید اشکالی نداره اما وجود تشکل‌ها یکی از فرصت‌های بزرگ برای دانشگاه است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/03e6f568-b960-4da4-95d5-4910ec61788f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات