728 x 90

دجال‌بازی رسوای خامنه‌ای علیه مردم و مقاومت فلسطین

خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع

خامنه‌ای همزمان با نمایشهای رسوای حکومتی در روز جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، به ریختن اشک تمساح و تکرار دجالبازیهای رژیم علیه مقاومت و مردم فلسطین پرداخت.

ولی‌فقیه ارتجاع نمایشهای ورشکسته رژیم را مانند نمایش انتخاباتی به‌کرسی نشاندن رئیسی جلاد «حماسه»! خواند و با وقاحت گفت: «امروز حضور مردم تا آنجایی که من اطلاع پیدا کردم به‌معنای واقعی کلمه حماسه بود».

خامنه‌ای با اذعان به این‌که حرفهایش برای مردم ایران تکراری است، تلاش کرد به زبان عربی حرف بزند و به بازار‌گرمی برای دخالت‌های تفرقه‌اندازانه و جنگ‌افروزانه حکومت آخوندی در سوریه و لبنان و یمن و فلسطین پرداخت.

خلیفه ارتجاع از جمله گفت: آنچه در سالهای اخیر رخ داده مهر ابطال بر همه طرح‌های سازش و به‌معنی باطل شدن همه توافقات پیش از آن مانند اسلو یا طرح عربی دو کشوری بوده است.

خامنه‌ای هم‌چنین در واکنش به انزجار عمومی نسبت به مواضع ننگین رژیم علیه مقاومت مردم اوکراین در مقابل جنگ و اشغال، به عقده‌گشایی پرداخت و گفت: دروغگویان و مدعیان حقوق‌بشر در اروپا و آمریکا در قضیه اوکراین غوغا را به‌راه انداختند! (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۹ اردیبهشت۱۴۰۱)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/035524b4-34f5-48fb-a55c-b4f4e9d064f3"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات