728 x 90

داروی ژاپنی کرونا در انحصار بیت خامنه‌ای

در بین خبرهای مربوط به کرونا یک خبر جنجال آفرید.

مشاجرهٔ یک پزشک ایرانی با وزارت بهداشت، بر سر یک داروی ژاپنی که تاثیرات خارق‌العاده‌ای روی بیماران مبتلا به کرونا داشت.

دکتر هاشمیان ۱۶فروردین ۹۹: «فکر می‌کنید من میام یه دارویی‌ رو که مطمئنم امتحان کردیم روی بیمارانمون ژاپنی‌ها هم کار کردن بیام بگم بده؟ من همچین چیزی رو باید بگم؟ تو مرگ و میر چه می‌فهمی؟ چند بار تا حالا تو این چند روز پدرت یه بچه ‌رو از دست داد مادر از دست داد زنش مرد؟ با چند تاشون گرفتار شدی»؟

یکی از پزشکان، در تشریح علت جمع‌آوری مجرمانهٔ دارو نوشت: «سازمان غذا و داروی ایران در حال حاضر درصدد است ذخیره دارویی موجود در کشور را به بهانه واهی عدم تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا به‌طور انحصاری در درمان مدیران و مسئولان مبتلا به کووید ۱۹ قرار دهد».(دکتر مریم سادات خرمگاه ـ روزنامه حکومتی جهان صنعت ۱۶فروردین ۹۹)

یک روزنامه حکومتی در همین رابطه نوشت: «چرا برخی مسئولان که تاکنون مبتلابه ویروس کرونا شده‌اند بهبود یافته‌اند؟ آیا این موضوع نشان‌دهنده این است که نوعی دارو برای معالجه کرونا وجود دارد»؟(روزنامه حکومتی ستاره صبح ۱۷فروردین ۹۹)

دکتر هاشمیان: «...که به همین راحتی بیام بگم یه دارو نیاد؟ چیکاره هستی که می‌گی دارو نیاد»؟

در کانال تلگرامی پزشکان هم ضمن اشاره به درمان ولایتی با همین دارو، آمده است: «علت اصلی عدم تحویل این دارو، ذخیره و استفادهٔ آن برای درمان مسئولان کشور می‌باشد».

جمع‌آوری جنایتکارانهٔ دارو به‌منظور استفاده انحصاری مبتلایان نزدیک به خامنه‌ای، سقف دیگری از سنگ‌دلی و جنایت علیه بشریت است.

این است معنای کرونای کریه ولایت که حاضر است تمام مردم را فدای بقای نظام و حیات سرکردگان فاسدش کند.