728 x 90

دادگاه بلژیک - آنتورپ - ارتباطات مزدوران جنایتکار نعامی و سعدونی با سردژخیمی به نام محسن در تهران

محاکمه دیپلمات تروریست رژیم در آنتورپ بلژیک
محاکمه دیپلمات تروریست رژیم در آنتورپ بلژیک
  • دادگاه بلژیک - آنتورپ - محاکمه دیپلمات تروریست رژیم آخوندی برملا شدن اسناد و مدارک جرم
  • ارتباطات مزدوران جنایتکار نعامی و سعدونی با سردژخیمی به نام محسن در تهران
  • سعدونی: با محسن برای اولین بار در یک خانه امن در تهران در سال۹۱ و دومین بار در یک هتل در تهران ملاقات کردیم
  • در ملاقات دوم به مدت یک هفته با محسن صحبت کردم، اسدی در برخی از گفتگوها حضور داشت
  • من اجازه نداشتم از اتاقم خارج شوم
  • در هتل و خانه امن افراد بالاتر از محسن نیز حضور داشتند، وقتی در ایمیلها از خانواده محسن صحبت می‌کنم مقصودم وزارت اطلاعات است
  • تصمیمات نهایی در مورد مجاهدین و کار ما و این‌که چه اطلاعاتی باید بدهم در ایران گرفته می‌شود
  • ایمیل نعامی و سعدونی به اسدی:
  • هر دو موافق شرکت در طرح هستیم، به‌شرطی که محسن سورپریز خوبی بدهد که خستگی این چند سال از تن سعدونی در بیاید

اسناد و مدارک نشان می‌دهد که علاوه بر اسدالله اسدی دیپلمات تروریستی که از سال۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ مزدوران جنایتکار را اداره می‌کرده است، شمار دیگری از مأموران اطلاعات در داخل و خارج ایران در ارتباط با مزدوران تروریست بوده و در اداره آنها به اسدی کمک می‌کردند.این مأموران در ملاقاتهای حضوری با نسیمه نعامی و امیر سعدونی در تهران و اهواز آنها را نسبت به مأموریتشان توجیه می‌کردند. در سه ماه اول سال۹۷ هم یک مأمور اطلاعاتی با نام مستعار نگار پیشبرد طرح جنایتکارانه را با این دو مزدور در بلژیک دنبال می‌کرده است.

یک سردژخیم اطلاعات به نام محسن دو بار با سعدونی و نعامی در سالهای ۹۱ و ۹۴ در تهران ملاقات کرده و آنها را نسبت به مأموریتشان علیه سازمان مجاهدین توجیه کرده است.

طبق اسناد، سعدونی در مورد این دژخیم چنین می‌گوید:

«با محسن در ایران، تهران آشنا شدم. محسن هم‌چنین برای سرویس اطلاعاتی ایران در داخل کشور کار می‌کند. من ارتباطاتی با محسن در ایران داشتم. فکر می‌کنم محسن یک نام مستعار است.

من فکر می‌کنم او مذهبی‌تر از آنچه بود که نشان می‌داد. او ریش و جای مهر در پیشانی داشت.

فکر نمی‌کنم او در اروپا فعال بوده باشد. چنین افراد مذهبی به اروپا فرستاده نمی‌شدند البته این برداشت من است.

گفتگو با محسن در مورد اطلاعات مربوط به مجاهدین و اطلاعات در مورد دفتر در بروکسل بود. او می‌دانست که من در آنجا هستم.

من در یک هتل در سال۲۰۱۵ در تهران بودم. من تمام هفته با محسن صحبت کردم. من آن زمان با دانیل هم صحبت کردم. دانیل در برخی از گفتگوها حضور داشت. من از دانیل سؤال کردم که آیا می‌توانم اتاقم را برای غذا خوردن در هتل ترک کنم، اما محسن اجازه نمی‌داد از اتاق خارج شوم.

سعدونی اضافه می‌کند: دانیل (اسدالله اسدی) به من گفت که محسن رئیس اوست. اما من احساس می‌کردم دانیال بالاتر از محسن است. من این را از صحبت‌هایی که داشتیم گرفتم. بنابراین من گمان می‌کنم دانیل در مورد موضع خودش درباره محسن دروغ گفته است.

قبل از آن، اولین باری که محسن را دیدم در سال۲۰۱۲ بود. بار اول در یک خانه امن در تهران بود

در این ملاقات، متوجه شدم که افراد بالاتر از محسن از وزارت اطلاعات در آنجا حضور دارند

در ایمیلها من وقتی در مورد خانواده محسن صحبت می‌کنم، در واقع در مورد وزارت اطلاعات ایران صحبت می‌کنم.

تصمیمات نهایی در مورد مجاهدین و در مورد کار خود ما که چه اطلاعاتی را باید بدهم، همه در تهران گرفته می‌شد. . ». .

سند ۱

مطابق سند دیگری از یکی از ایمیلهای مبادله شده بین نعامی-سعدونی با اسدی در ۲۵ می‌۲۰۱۸، نعامی و سعدونی می‌خواهند در صورت موفقیت در عملیات تروریستی «محسن» قول بدهد که پاداش بزرگی به آنها خواهد داد.

قسمتی از ایمیل سعدونی و نعامی به اسدی در ۲۵ می‌۲۰۱۸ بدین قرار است:

«سعید (امیر سعدونی) و منشی (نسیمه نعامی) در رابطه با کارت بازی در عروسی (عملیات جنایتکارانه در کهکشان) خیلی فکر کردن و به این نتیجه رسیدن که کارت بازی (عملیات) باید حرفه‌یی بلد باشن که بتونن مسابقه را ببرن

هر دو موافق هست ولی در صورتی که محسن (مأمور اطلاعات در ایران) قول بدهد سورپریز خوبی که کلاً خستگی این چند سال هم از تن سعید (امیر سعدونی) در بیاد».

به دانیل بگو اگر اونهم میخواد در مسابقه عروسی شرکت کنه حتماً تنها فرصتی که نعامی و سعدونی برای تمرین کارت بازی دارند به تعداد ۸ یا ۹ یا ۱۰ (تاریخ دیدار) می‌توانند کارت از دانیل بخرند

منتظر خبر دانیل هستیم. سلام برسون

سند۲

درباره برملا شدن اسناد و مدارک جرم در جریان پروند و دادگاه دیپلمات تروریست رژیم و سه مزدور جنایتکار همدست وی توجه شما را به توضیحات آقای محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت جلب می‌کنیم:

مجلهٔ کناک بلژیک:

فراخوان ۲۴۰پارلمانتر اروپایی

به‌پایان اقدامات تروریستی رژیم ایران در خاک اروپا

دلیل صدور این فراخوان روند قضایی ترور

علیه دیپلمات رژیم ایران اسدالله اسدی

در رابطه با عملیات خنثی شده در سال۲۰۱۸ در فرانسه است

امضاکنندگان بیانیه خواهان هشدارهایی به‌رژیم ایران

مانند بستن سفارتها و اخراج دیپلماتها و سفرای آن شدند

مجلهٔ کناک Knack بلژیک روز ۱۱آذر گزارش داد: «۲۴۰ پارلمانتر اروپایی خواهان پایان اقدامات تروریستی (رژیم) ایران در خاک اروپا شدند.

۲۴۰ پارلمانتر از ۱۸پارلمان اروپایی از جمله بلژیک، از اروپا خواستند که رابطه با (رژیم) ایران را فقط در شرایطی ادامه بدهد که این حکومت تضمین دهد اقدامات تروریستی را در خاک اروپا متوقف می‌کند. این فراخوان را دیرک کلاس و مارک دمسماکر از کمیتهٴ بلژیکی نمایندگان و شهرداران برای یک ایران دموکراتیک اعلام کردند. دلیل آن روند قضایی ترور علیه دیپلمات (رژیم) ایران اسدالله اسدی در رابطه با عملیات خنثی شده در سال۲۰۱۸ در فرانسه است».

کناک در ادامهٔ گزارش خود، می‌نویسد: «پس از روند (قضایی) نمایندگان پارلمان روز سه‌شنبه (گذشته) بیانیه‌یی را خطاب به جوزپ بورل مسؤل سیاست خارجی (اتحادیهٔ) اروپا صادر کردند.

۱۵نمایندهٔ بلژیکی این نامه را امضا کرده‌اند.

امضاکنندگان خواهان حسابرسی از (حکومت) تهران شدند و آن‌را متهم کردند که تحت پوش دیپلماتیک، دست به اقدامات تروریستی می‌زند. آنها خواهان هشدارهایی به (رژیم) ایران مانند بستن سفارتها و اخراج دیپلماتها و سفرای آن شدند».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a52b4607-af97-4763-97c8-a5635fa50721"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات