728 x 90

خلیفه خون‌آشام ولایت و مانور سخیف «رأفت» پس از کشتار وحشیانه مردم

خلیفه خون‌آشام ولایت  و مانور سخیف «رأفت»
خلیفه خون‌آشام ولایت و مانور سخیف «رأفت»

در یک دجالبازی ننگین و نفرت‌انگیز و در وحشت از پیامدهای کشتار وحشیانه تظاهر کنندگان توسط پاسداران ولی‌فقیه ارتجاع، سایت خامنه‌ای، روز ۱۳آذر تحت عنوان «پاسخ به گزارش دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومان حوادث اخیر» نوشت:

(خامنه‌ای) در پاسخ به گزارش ارائه شده از سوی دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی که چندی قبل پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومان حوادث اخیر، ضمن موافقت با پیشنهادهای مطرح شده مقرر (کرد)... هر چه سریع‌تر انجام شود و نسبت به افراد مشکوک در هر گروه با جهتی که به رافت اسلامی نزدیکتر است عمل شود.

گزارش ارسالی بر اساس دستوری که بلافاصله پس از رخدادهای اخیر از سوی (خامنه‌ای) به دبیر شورای عالی امنیت ملی برای بررسی دقیق ریشه‌ها، عوامل و دلایل بروز ناآرامیها و هم‌چنین رسیدگی سریع به وضعیت جانباختگان و خانواده‌های آنان ابلاغ گردید، تهیه و ارائه شد.

 

 

سخنگوی مجاهدین در این باره گفت: خلیفهٔ ارتجاع تحت بالاترین فشار داخلی و بین‌المللی سوار برگاری «رأفت اسلامی» شده است تا از عواقب کشتار بزرگ جان بدر ببرد یا عواقب آن را کاهش بدهد. اما حرف خلق مظلوم و فرزندان رشیدش یکی بیش نیست: گور خود کنی به‌دست خود.قبل از هر چیز باید بگویی چه تعداد را در قیام آبان در کل کشور کشته‌ای و چه تعداد را مجروح و چه تعداد را دستگیر کرده‌ای؟

 

همزمان خانم مریم رجوی اعلام کرد: شورای امنیت باید خامنه‌ای و روحانی و رئیسی را به‌خاطر کشتار بزرگ، جنایتکاران علیه بشریت اعلام کند تا در برابر عدالت قرار بگیرند. رژیم با انواع ترفندها تلاش می‌کند آمار واقعی شهیدان را مخفی نگاه دارد. سازمان ملل باید سریعاً هیأت‌های تحقیق در مورد شهیدان و مجروحان و زندانیان را به ایران بفرستد.