728 x 90

خبرگزاری هراسان حکومتی (ایسنا): در حالی مجاهدین با سخنرانی مریم رجوی نشست سالانه خود را برگزار کردند که این گروه ۱۷هزار نفر را ترور کرده است – سخنگوی مجاهدین

سخنگوی مجاهدین ۵مرداد۹۹
سخنگوی مجاهدین ۵مرداد۹۹

خبرگزاری هراسان حکومتی (ایسنا):

  • در حالی مجاهدین با سخنرانی مریم رجوی نشست سالانه خود را برگزار کردند که این گروه ۱۷هزار نفر را ترور کرده است.
  • سازمان معتقد بود درکی واقع‌بینانه از نظام و ماهیت آشتی‌ناپذیر آن دارد و استراتژی مبارزه‌ٔ مسلحانه و وارد آوردن ضربات تعیین‌کننده با هدف سرنگونی نظام و در نهایت تشکیل آلترناتیو را در دستور کار خود قرار داد.
  • پس از تشکیل ارتش آزادیبخش ملی عملیات آنها از شکل عملیات‌های چریکی منظم در سطوح دسته، گروهان و گردان به لشکرکشی در سطح تیپ تغییر پیدا کرد و عملیات‌های محدود به تدریج جای خود را به‌عملیات‌های متوسط «آفتاب» و «چلچراغ» و در نهایت عملیات بزرگ «فروغ جاویدان» دادند.

خبرگزاری حکومتی ایسنا روز ۳مرداد۹۹ در سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان با هراس نوشت:

در حالی مجاهدین با سخنرانی مریم رجوی سرکرده این گروهک تروریستی نشست سالانه خود را در اواخر تیر ماه جاری برگزار کرد که این گروهک دستش به ترور ۱۷هزار آلوده است.

(مجاهدین) که در فرانسه و بعد در عراق مستقر شدند با سکوت یا حمایت دولتهای میزبان، بسیاری از اقدامات تروریستی علیه مسئولان را در خلال جنگ تحمیلی هدایت کردند. کمکهای اطلاعاتی، ترور مسئولان نظام، در پاریس و بغداد طراحی و برنامه‌ریزی می‌شد و در شهرهای مختلف ایران به اجرا درمی‌آمد... .

سازمان مجاهدین خلق از ۳۰ خرداد۱۳۶۰ رسماً وارد دوره جنگ مسلحانه با نظام شد که سازمان آن را «فاز نظامی» می‌نامید. در واقع نظریه‌پردازان سازمان معتقد بودند که در پیش گرفتن فاز نظامی در نهایت به پیروزی سازمان و سرنگونی جمهوری اسلامی خواهد انجامید. این افراد بر این باور بودند که سازمان ضمن داشتن درکی واقع‌بینانه از نظام جمهوری اسلامی و ماهیت آشتی‌ناپذیر آن، استراتژی مبارزه‌ٔ مسلحانه و وارد آوردن ضربات تعیین‌کننده با هدف سرنگونی نظام و در نهایت تشکیل آلترناتیو را در دستور کار خود قرار داده است.

در خرداد ١٣۶۶، به‌مناسبت سالگرد اولین تظاهرات مسلحانه‌ٔ سازمان علیه جمهوری اسلامی در ایران- که در سال١٣۶٠ انجام شده بود- اعضا و هواداران مجاهدین در سیستمی موسوم به «ارتش آزادیبخش ملی» سازمان یافتند. از این به بعد عملیات‌های سازمان، از شکل عملیات‌های چریکی منظم در سطوح دسته، گروهان و گردان به لشکرکشی به پایگاههای مرزی ایران در سطح تیپ (با مقیاس سازمان) تغییر پیدا کرد و عملیات‌های محدود به تدریج جای خود را به‌عملیات‌های متوسط «آفتاب» و «چلچراغ» و در نهایت عملیات بزرگ «فروغ جاویدان» دادند.

خبرگزاری رژیم برای خالی نبودن عریضه کروکی ابلهانه و مضحک زیر را هم نقاشی و به خورد پاسدارها و بسیجیان نظام داده است.

22

سخنگوی مجاهدین درباره ضربات دریافتی نظام جور و جنایت که به ۱۷هزار فقره آن اذعان می‌کنند به آخوندها و پاسداران نظام گفتمان هل من مزید جهنم را یادآوری کرد.

یَوْمَ نَقُولُ لِجَهَنَّمَ هَلِ امْتَلَأْتِ وَتَقُولُ هَلْ مِن مَّزِیدٍ

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات