728 x 90

خبرگزاری فرانسه: شش موشک فرودگاه بغداد را هدف قرار داد و به هواپیما آسیب رساند

حمله موشکی به فرودگاه بغداد
حمله موشکی به فرودگاه بغداد

خبرگزاری فرانسه روز ۸بهمن در گزارشی از حمله موشکی به فرودگاه بغداد نوشت: منابع امنیتی گفتند که شش موشک روز جمعه به فرودگاه پایتخت عراق شلیک شد که خساراتی در پی داشت اما تلفات جانی نداشت. آخرین مورد از یک رشته حملاتی که آمریکا شبه‌نظامیان مرتبط با رژیم ایران را مسئول آن می‌داند.
یکی از منابع گفت که موشکها به باند فرودگاه یا محوطه پارکینگ فرودگاه بین‌المللی بغداد اصابت کرده است.
این منبع مستقر در وزارت داخله گفت: «یک هواپیمای غیرنظامی مورد اصابت قرار گرفته و آسیب دیده است».
منبع امنیتی دوم تأیید کرد که این حمله شامل شش موشک بود که در اطراف تأسیسات غیرنظامی در فرودگاه اصابت کرد و به یک هواپیمای ثابت آسیب رساند.
میدل ایست نیوز صبح روز جمعه ۸بهمن طی گزارشی اعلام کرد: شش راکت به سمت فرودگاه بین‌المللی بغداد شلیک شد که یکی از آنها به یک هواپیمای مسافربری در آشیانه این فرودگاه قرار داشته اصابت کرده است.
میدل ایست نیوز به‌نقل از خبرگزاری الفرات نیوز نوشت: ۶ راکت به سمت فرودگاه بین‌المللی بغداد شلیک شده، که در اثر اصابت یکی از این راکتها به یک هواپیمای که در آشیانه فرودگاه قرار داشت، آسیب رسانده است.
این راکتها به بخش غیرنظامی فرودگاه و نزدیکی باند پرواز اصابت کرده، که یکی از آنها به یک هواپیمای مسافربری در آشیانه فرودگاه اصابت کرده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5c6432be-d493-4eb7-a8d7-3d9e04f0128a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات