728 x 90

خامنه‌ای؛ اعتراف به ریزش و وادادگی: در مقام عمل نترسیدن، ناامید نشدن، تنبلی نکردن، بیکاری را کنار بگذاریم

خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
  • خامنه‌ای: سیاست قطعی جمهوری اسلامی درباره برجام و تحریم‌ها این است که حرف و وعده فایده ندارد فقط عمل عمل از طرف مقابل ببینیم ما هم عمل خواهیم کرد. جمهوری اسلامی این دفعه قانع نخواهد بود مثل گذشته نخواهد بود.
  • واکنش خلیفه ارتجاع به تحریم و کسادی نمایش انتخاباتی رژیم: دشمن روی ناکامی‌های ما تبلیغات می‌کند، جنگ روانی می‌کند. ناکامی‌ها را چند برابر بیشتر نشان می‌دهد که جوانان را ناامید کند و مردم را نسبت به آینده بدبین کند.

 

خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع روز چهارشنبه ۲۹بهمن به بهانه سالروز قیام تبریز در سخنانی در واکنش به فشارهای بین‌المللی بر سر برجام و دست کشیدن از مقولات هسته‌یی و موشکی و منطقه‌یی گفت: «استکبار هر روز یک چیز را بهانه می‌کند. یک روز حقوق‌بشر، یک روز هسته‌یی، یک روز موشکی و یک روز منطقه‌یی. نیاز ما در قبال این اقدامات این است که قدرتمند بشویم که لازمه‌اش یک زیربنای فکری مستحکم است».
ولی‌فقیه ارتجاع افزود: «این‌که در رسانه‌های بیگانه‌ها و متأسفانه در برخی حرفهای داخلیها «ایدئولوژی زدایی» مطرح می‌شود، می‌خواهند همین زیربنای فکری ما را از میان بردارند».
وی با اعتراف و نگرانی از ریزش و وادادگی نیروها در نظام گفت: «در مقام عمل نترسیدن، ناامید نشدن، تنبلی نکردن، ندانسته در نقشهٔ دشمن وارد نشدن لازم است. به‌دشمن کمک نکنیم، بیکاری را کنار بگذاریم.... عقب‌ماندگی‌هایی داریم، مقصر خود ما مسئولان هستیم، مردم هم دخالت دارند! این به‌خاطر انقلابی عمل نکردن ماست. هر جا از انقلاب کوتاه آمدیم و یک حرکت غیر انقلابی و ناشی از کسالت انجام دادیم، عقب‌ماندگی داشتیم».

خامنه‌ای با ریختن اشک تمساح برای طبقات فقیر گفت: «عقب‌ماندگی در درجهٔ اول معیشت طبقات فقیر است که عقب‌ماندگی و اختلاف و شکاف طبقاتی داریم».


ولی‌فقیه ارتجاع در وحشت از افشاگریهای علیه رژیم آخوندی در رسانه‌ها گفت: «توجه کنیم! دشمن روی ناکامیهای ما تبلیغات می‌کند، جنگ روانی می‌کند... برای این است که جوانان را ناامید کنند و مردم را نسبت به ‌آینده بدبین کنند... . دشمن دروغ هم می‌گوید و چیزهایی را مبالغه می‌کند، بعضی از عناصر داخلی خودمان هم از روی غفلت و برخی هم که مغرض هستند، حرفهای دشمن را بازتاب می‌دهند. ما این نابسامانی‌ها و ناکامیها را داریم... . ما باید ناکامیها را جبران کنیم، دشمن عکس این را می‌گوید، دشمن ناکامی‌ها را می‌آورد جلو و می‌گوید مسیر نظام را رها کنید. ما می‌گوییم باید ضعفها را برطرف کنیم».

 

خامنه‌ای در مورد نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم در ماههای آینده که به گفته مهره‌ها و کارگزاران رژیم با عدم استقبال مردم روبه‌رو خواهد شد، با فرار به جلو گفت: «انتخابات هر چه با اقبال عمومی مردم بیشتر همراه باشد اثرات و منافعش برای نظام بیشتر خواهد بود. هر وقت نزدیک انتخابات می‌شود، دشمن شروع می‌کند؛ می‌گوید آزادی نیست، مهندسی شده است، برای این‌که مردم را دلسرد کنند از حضور در انتخابات...
البته اگر شرکت مردم در انتخابات همراه شود با یک انتخاب درست و یک نیروی کارآمد و با ایمان و پر انگیزه، نور علا نور است. علاج دردهای مزمن نظام در حضور عمومی مردم و بعد انتخاب شخصیت مناسب برای ریاست‌جمهوری است».

ولی فقیه ارتجاع در مورد بحران پیش رو در برجام گفت: «دربارهٔ برجام حرفها و وعده‌هایی زده می‌شود. حرف و وعده فایده ندارد. این دفعه فعل عمل! عمل! عمل از طرف مقابل ببینیم، ما هم عمل...».