728 x 90

حملات باند غالب به روحانی بر سر گرانی افسار گسیخته، سقوط ارز و فساد و چپاول حکومتی

مجلس ارتجاع - ۳۰مهر۹۹
مجلس ارتجاع - ۳۰مهر۹۹
  • پاک‌مهر: مطالبه مردم از بی‌اطلاعی رئیس‌جمهور از گرانی‌های ۲۰۰درصدی بنزین است و بی‌خبری ایشان از گرانی افسارگسیخته لحظه‌ای و نجومی بازار سکه، دلار، طلا، مسکن و خودرو، نهادهای دامی و بالاخره کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی.
  • فلاحی: تک تک ثانیه‌های ۸ماه آینده حتماً فجایع بسیاری اتفاق خواهد افتاد، همه ما مسئولان در یک کشتی هستیم.
  • محمد علیپور: موکلین به ما نمایندگان فشار می‌آورند و انتظار دارند رئیس‌جمهور استیضاح شود.

مجلس ارتجاع امروز چهارشنبه ۳۰مهر۹۹ شاهد حملات باند غالب به روحانی بر سر گرانی افسار گسیخته، سقوط ارز و فساد و چپاول حکومتی بود.

محمد پاک‌مهر، عضو مجلس ارتجاع گفت:

«گلایه و مطالبه گری مردم از بی‌اطلاعی رئیس‌جمهور دولت تدبیر و امید از گرانی‌های ۲۰۰درصدی بنزین است، اکنون گله‌مند و نگران هستم چه بسا بی‌اطلاعی و بی‌خبری ایشان از گرانی افسارگسیخته، لحظه‌ای و نجومی بازار سکه، دلار، طلا، مسکن و خودرو، نهادهای دامی و بالاخره کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی خصوصاً اقشار ضعیف جامعه است. گله‌مندی و نگرانی از بی‌خبری ایشان از دغدغه‌های مظلومانه و به حق و به جای بیش از ۵۰میلیون سهامدار بورس است.

گلایه و شکوه از چرخش چرخ های سانتریفوژ و چرخش چرخ های زندگی مردم که متأسفانه با تدبیر و علی برکت الله هر دو فلج شده‌اند، اکنون چه قول‌های بی‌عمل، چه کلنگ‌هایی بی‌ثمر و چه سفرهای شعاری که انجام شد، احداث پروژه راه‌آهن گرگان- بجنورد- مشهد که بیش از چهار بار توسط مقامات عالی‌رتبه نظام، شخص رئیس‌جمهور، شخص رئیس مجلس و دو نفر از وزرای دولت کلنگ‌زنی شد ولی متأسفانه عملیاتی نشد.

کلنگ بی‌حاصل و بی‌ثمری که می‌زنید، بدانید این کلنگ بر زمین نیست بلکه کلنگ بر اعتماد مردم است و هم‌چنین کلنگ بر فرق و قلب مردم است که می‌زنید».

فلاحی، عضو مجلس ارتجاع گفت:

«کجا دشمن خارجی به ما گفته است که فرزندان برخی از مسئولان رده بالای این مملکت به مراکز جاسوس پروری انگلیس و آمریکا و کانادا بروند و بعد به‌عنوان سفیران دشمن برگردند و دوباره با رمز پدرانشان در مصادر سیاسی و اقتصادی این سرزمین جا خوش بکنند پدرانشان اینجا مرگ بر آمریکا بگویند و فرزندانشان آنجا به ریش این مملکت بخندند!

کجا دشمن خارجی به ما گفته است که بورس را به قتلگاه سرمایه‌های مردم بدل بکنیم .

کجا دشمن خارجی به ما گفته است که شعبان بی‌مخ‌هایی را به جان اقتصاد این سرزمین بیاندازیم که هر روز یک کودتای جدید علیه اقتصاد این مردم ارائه می‌دهند تک‌تک ثانیه‌های این هشت ماهی که به پایان دولت مانده است حتماً فجایع بسیاری اتفاق خواهد افتاد همه ما مسئولان در یک کشتی هستیم همه ما سکاندار هستیم هر کسی مردم را ناامید بکند خائن است و باید مسیر یکه‌تازی‌اش بسته شود…».

محمد علیپور، عضو مجلس ارتجاع گفت:

«آقای رئیس‌جمهور به‌خاطر این‌که در میان مردم و متن جامعه حضور ندارد و در قرنطینه کامل از مصائب و آلام مردم بی‌اطلاع هستند، به واسطه همه مشکلات معیشتی موجود و بی‌تفاوتی جناب رئیس‌جمهور موکلین زیادی به ما نمایندگان فشار می‌آورند و انتظار دارند رئیس‌جمهور استیضاح شود».