728 x 90

حمایت پترائوس از حمله به شبه‌نظامیان رژیم ایران در سوریه و عراق

دیوید پترائوس
دیوید پترائوس

دیوید پترائوس در مصاحبه به خبرنگار واشنگتن پست از حمله آمریکا به شبه‌نظامیان رژیم ایران در سوریه و عراق حمایت کرد و گفت: من از این اقدام حمایت می‌کنم و اعتقاد دارم که این یک مشکل است، به همین دلیل این حملات صورت گرفته است. طی دو دهه گذشته، شبه‌نظامیان مورد حمایت رژیم ایران مشکل بزرگی ایجاد کرده‌اند، ما آنها را شکست دادیم.

پترائوس افزود: من گمان می‌کنم که آنها تلافی خواهند کرد. فکر می‌کنم کاری که ما باید انجام دهیم و مفروض می‌گیرم انجام شده است این است که ما باید سامانه‌های مقابله با پهپاد با قابلیت بالایی را سریعاً اعزام کنیم.

وی درباره شبه نظامیان مزدور رژیم ایران در عراق گفت: آنها الآن تجهیزات بیشتری دارند و با سلاحهای تأمین شده توسط رژیم ایران تجهیز و مسلح شده‌اند. و آنها موشک و خمپاره ​​و پهپاد علیه نیروهای ما شلیک کرده‌اند. فقط چند هزار نفر از نیروهای نظامی ما در آنجا در پایگاههای مختلف در سراسر کشور عراق حضور دارد، از جمله در مناطق کردی که در آنجا مورد اصابت قرار گرفته‌اند. و بنابراین این باید اتفاق می‌افتاد (سایت سی اسپین ۷تیر).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/64613d7b-3ffb-4d32-9112-5def9fee1b92"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات