728 x 90

حرکتهای اعتراضی اقشار مختلف مردم در شیراز، تهران، آذربایجان شرقی، رامهرمز و فردیس کرج

حرکتهای اعتراضی در شهرهای میهن -۲مهر۹۹
حرکتهای اعتراضی در شهرهای میهن -۲مهر۹۹

تجمع اعتراضی اقشار مختلف میهنمان در روز چهارشنبه ۲مهر۹۹ شامل: پرستاران و کادر درمانی در شیراز، نمایندگان دانشجویان گروه‌های تخصصی پزشکی در تهران، حواله‌داران (غارت‌شدگان) شرکت خودرو سازی آذویکو در آذربایجان شرقی، ناشنوایان و فعالان حقوق معلولان در تهران، کارگران کارگاههای تیرچه و بلوک در رامهرمز و اعتصاب کامیون‌داران فردیس علیه سیاستهای غارتگرانه و ضدمردمی رژیم آخوندی.

تجمع اعتراضی پرستاران و کادر درمانی در شیراز

روز چهارشنبه ۲مهرماه، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان پیوند اعضا ابن سینا در شیراز در اعتراض به عدم دریافت حقوق، در مقابل دانشگاه علوم پزشکی استان فارس تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع اعتراضی نمایندگان دانشجویان گروه‌های تخصصی پزشکی

روز چهارشنبه ۲مهرماه، نمایندگان دانشجویان گروه‌های تخصصی پزشکی از تمام دانشگاههای کشور در اعتراض به بی‌عدالتی در آزمون گواهینامه سال۹۹ تخصص پزشکی مقابل مجلس ارتجاع در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع حواله‌داران (غارت‌شدگان) شرکت خودرو سازی آذویکو

روز چهارشنبه ۲مهر، حواله داران (غارت‌شدگان) شرکت خودرو سازی آذویکو مقابل استانداری رژیم در آذربایجان شرقی در اعتراض به عدم دریافت ٦هزار خودرو پیش خرید شده پس از ٢سال تجمع اعتراضی برگزار کردند.

شایان ذکر است این شرکت به غارت‌شدگان پاسخ داده است تولید ندارد اما خودروهای MG۳۶۰ تولیدی خود را در بازار آزاد به قیمت روز به فروش می‌رساند.

تجمع ناشنوایان و فعالان حقوق معلولان مقابل صدا و سیما رژیم

روز چهارشنبه ۲مهرماه، همزمان با هفته جهانی ناشنوایان؛ جمعی از ناشنوایان و فعالان حقوق معلولان مقابل سازمان صدا و سیمای رژیم در تهران در اعتراض به عدم اجرای ماده ۲۱ قانون معلولان با تأکید بر دسترس‌پذیر نبودن سیما برای ناشنوایان و بی‌اعتنایی به مکاتبات آنان، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع اعتراض‌آمیز کارگران کارگاههای تیرچه و بلوک مقابل فرمانداری رامهرمز

روز چهارشنبه ۲مهرماه، کارگران کارگاههای تیرچه و بلوک مقابل فرمانداری رژیم در رامهرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

شایان ذکر است، مشکلات عدم وجود جاده دسترسی به معادن جوبجی و تعطیلی سنگ‌شکنها و نبود شن و ماسه، منجر به تعطیلی کارگاههای بلوک زنی و تیرچه بتن ساختمان شهرستان رامهرمز شده است.

اعتصاب کامیون‌داران فردیس به‌دلیل پایین بودن کرایه‌ها

روز چهارشنبه ۲مهرماه، به‌دنبال فراخوان اتحادیه هماهنگ‌کننده رانندگان سراسر کشور مبنی بر اعتصاب سراسری رانندگان کامیونداران، کامیون‌داران کرج در اعتراض به کرایه پایین و استهلاک بالا اعتصاب کرده و ماشینهای خود را خواباندند.