728 x 90

جیغ و داد‌های جلاد

هر چه به پایان عمر رژیم نزدیک می‌شویم صدای جیغ و نالهٔ جلاد بیشتر شنیده می‌شود.

آخوند موحدی کرمانی در نمایش جمعه تهران۲۲آذر: «زدند دشمن زد شکست آتش زد سوزاند آدم کشت آدم مجروح کرد بله آنها هم مترصد همین فرصتها هستند».

در شیراز هم جیغ آخوند جنایتکار لطف‌الله دژکام در جمعه‌بازار شیراز ۲۲آذر ۹۸ درآمد و گفت: «برخی وقتها به‌جای یافتن راه‌حل مناسب، زیادی جیغ می‌زنیم در صورتی‌که امروز در وضعیتی هستیم که همه باید فکر کرده و دنبال راه‌حل اساسی باشند».

هم‌چنین آخوند جمعه‌بازار ورامین با خوشحالی از غرق نشدن کشتی نظام گفت.

آخوند محسن محمودی در جمعه‌بازار ورامین۲۲آذر: «اگر فرمایشات رهبر نبود چه بر سر کشور می‌آمد و هدایت رهبر در این مقطع کشتی انقلاب را از غرق شدن نجات داد».

بله! دستان قیام گلوی خامنه‌ای را گرفت و وادارش کرد نقاب ۳۰ساله را بردارد و او با فرمان کشتار مردم و مخالف با عقب‌نشینی در افزایش قیمت بنزین، نشان داد به انتهای راه رسیده است.

آخوند ماندگاری ‌۱۹آذر ۹۸: «مردم به شما بگم اگر حضرت آقا اون پنج دقیقه صحبت یکشنبه را نفرموده بودند چنان اغتشاشی در این مملکت می‌شد که معلوم نبود الآن وضع چطور باشه‌ها»!

ترس از پایان کار و خوف غرق شدن کشتی نظام البته محدود به یک باند و لایه از نظام نیست.

زیباکلام: «من خوف اینو دارم که دفعه بعد خیلی پایین‌تر از خیابونهای انقلاب بره و اینارو دیگه هیچ جور نمیشه کنترل کرد این اتفاق اگه بیوفته این آتیش اگه بگیره هممونو می‌سوزونه».